Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Masz pytania odnośnie subskrypcji A360 Collaboration for Revit? Porozmawiaj ze specjalistą 800 800 230*

Kiedy model Revit jest Twoim światem

Zwiększ swój zasięg i bierz udział w projektach lub przedsięwzięciach, gdziekolwiek one się znajdują. Dzięki usłudze A360 Collaboration for Revit Twoje modele są Twoim miejscem pracy. Nie ma potrzeby łączenia zespołów projektowych w jednej lokalizacji lub tworzenia kosztownych alternatywnych rozwiązań IT do tego, by udostępniać modele. Subskrybuj usługę Collaboration for Revit.

WEBINARIUM

A360 Collaboration for Revit / A360 Team

Obejrzyj nagranie webinarium i poznaj działanie chmurowych usług - A360 Collaboration for Revit oraz A360 Team. Nasi specjaliści produktowi wyjaśniają w nim, jak działają obie usługi, czym się różnią, dla kogo są przeznaczone i jakie są korzyści z ich użytkowania.

Webcast na życzenie

A360 Collaboration for Revit

Obejrzyj webcast i dowiedz się na czym polega usługa
A360 Collaboration for Revit oraz w jaki sposób zespoły projektowe
Revit w różnych lokalizacjach na świecie mogą współpracować na udostępnianych w chmurze modelach.

Sprawdź, jak firmy korzystają z usługi A360 Collaboration for Revit.

Połącz cały zespół

Dodaj stanowiska w usłudze A360 Team do subskrypcji Collaboration for Revit, aby rozwinąć możliwości podglądu, komentowania i poprawek dla wszystkich w zespole projektowym, nawet tych bez dostępu do Revit. Udostępniaj i przeglądaj modele bezzwłocznie z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia. Możesz także przeglądać projekty wspólnie w czasie rzeczywistym dzięki opcji Live Review!