Asset 12 Asset 10 Asset 11 autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

ZAOSZCZĘDŹ DO 30%
na wybranym oprogramowaniu Autodesk1

Kup najnowsze oprogramowanie ze zniżką przy zwrocie licencji wieczystej

 • Zwróć starą licencję wieczystą, aby zaoszczędzić nawet 30% na 3-letniej subskrypcji dowolnego kwalifikującego się oprogramowania Autodesk
 • Stwórz własną kombinację: nowe subskrypcje mogą obejmować inne produkty niż zwracane licencje (z wyjątkiem licencji wieczystych na produkty z rodziny LT, które można wymieniać jedynie na subskrypcje produktów z rodziny LT)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania

Porozmawiajmy o tym…

zostaw swoje dane, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Masz pytania?

 • Jak skorzystać z tej oferty?

  Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zwrócić kwalifikującą się licencję wieczystą i kupić nową, 3-letnią subskrypcję dowolnego, kwalifikującego się produktu lub kolekcji branżowej. Zakupu można dokonać u sprzedawcy biorącego udział w promocji lub w sklepie Autodesk (nie wszystkie produkty w cenach promocyjnych są dostępne w sprzedaży internetowej).

  Zwrot licencji wieczystej oznacza zgodę na zaprzestanie korzystania z niej.

 • Jakich produktów dotyczy ta promocja?

  Zwrot kwalifikującej się licencji wieczystej uprawnia do skorzystania z promocyjnej zniżki na subskrypcję większości produktów Autodesk, w tym kolekcji branżowych.

  Zobacz listę wszystkich kwalifikujących się produktów i pełne warunki promocji tutaj.

  Kupowany produkt nie musi być tym samym, który obejmowała zwrócona licencja wieczysta. Można na przykład zwrócić kwalifikującą się licencję wieczystą na program Autodesk AutoCAD i subskrybować w cenie promocyjnej kolekcję branżową Autodesk z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa. (Wyjątek: licencje wieczyste na produkty LT można wymieniać jedynie na subskrypcje produktów LT).

  Używasz produktów Delcam? Sprawdź tę ofertę.

 • Czy korzystanie z nowej subskrypcji wymaga połączenia z Internetem?

  Połączenie z Internetem jest potrzebne do pobierania produktów, korzystania z usług w chmurze i używania narzędzi administracyjnych w portalu Autodesk Account. W przypadku subskrypcji programów komputerowych z dostępem dla jednego użytkownika konieczne jest nawiązanie połączenia z Internetem przy pierwszym uruchomieniu oprogramowania, a następnie co najmniej raz na 30 dni w celu potwierdzenia dostępu.

 • Jakie korzyści daje subskrypcja w porównaniu ze starą licencją?

  Poza dostępem do najnowszych wersji oprogramowania zyskujesz również2:

  • pomoc techniczną,
  • prawa do korzystania z wcześniejszych wersji,
  • uprawnienia do użytku domowego,
  • uprawnienia do użytkowania na całym świecie podczas podróży.

 • Czy wszystkie moje pliki i projekty zostaną automatycznie przeniesione do chmury?

  Wszystkie pliki i projekty tworzone w subskrybowanym oprogramowaniu Autodesk można zapisywać lokalnie na dysku twardym (lub dowolnym innym nośniku). Użytkownik zachowuje wszystkie swoje dane lokalne, również po zakończeniu okresu subskrypcji.

 • Czy konieczne będzie ciągłe aktualizowanie programów?

  Zyskujesz dostęp do najnowszej wersji wybranego oprogramowania i wszystkich udostępnianych aktualizacji, ale samodzielnie decydujesz, czy i kiedy przeprowadzić aktualizację. Jako subskrybent możesz również korzystać z niektórych wcześniejszych wersji posiadanego oprogramowania. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie dotyczącej praw do korzystania z poprzednich wersji uzyskiwanych z subskrypcją Autodesk.

 • Czy mogę używać oprogramowania również w domu lub w podróży?

  Tak, z posiadanego oprogramowania można korzystać również na komputerze domowym i podczas wyjazdów zagranicznych. Korzystanie z tych uprawnień nie wymaga żadnych dodatkowych procesów ani wypełniania formularzy.

Zobacz pełne warunki promocji tutaj.

Wybierz produkt:

Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Nie wszystkie produkty w cenach promocyjnych są dostępne w sprzedaży internetowej. Jeśli poszukujesz innych produktów, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Pełna lista kwalifikujących się produktów jest dostępna tutaj.

Podane ceny nie zawierają podatku VAT

Nie wszystkie produkty w cenach promocyjnych są dostępne w sprzedaży internetowej. Jeśli poszukujesz innych produktów, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Pełna lista kwalifikujących się produktów jest dostępna tutaj.

1 Maksymalnie 30% upustu od sugerowanej przez Autodesk ceny detalicznej w przypadku zakupu kwalifikujących się subskrypcji Autodesk na okres trzyletni i zwrócenia równoważnej liczby licencji wieczystych na starsze wersje od R14 (rok premiery 1998) do 2016 włącznie i/lub licencji wieczystych na wersje 2017 bez aktywnego planu obsługi.

Licencje wieczyste na starsze wersje produktów z rodziny Autodesk LT można wymieniać jedynie na trzyletnie subskrypcje produktów z rodziny Autodesk LT. W przypadku zakupu w sklepie internetowym Autodesk lub u partnera umożliwiającego cyfrowe dostarczanie produktów klienci mają też możliwość zwrócenia licencji na produkty z rodziny Autodesk LT w zamian za maksymalnie 30% upustu od sugerowanej przez Autodesk ceny detalicznej przy zakupie rocznej subskrypcji z automatycznym odnawianiem.

Klient zgadza się zaprzestać użytkowania zwracanych licencji wieczystych.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY CZĘŚCI LUB CAŁEJ PROMOCJI W DOWOLNEJ CHWILI BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Oferta jest dostępna od 7 lutego 2017 r. do 21 kwietnia 2017 r. na całym świecie z wyjątkiem wchodzącego w skład Ukrainy Półwyspu Krymskiego oraz Iranu, Korei Północnej, Kuby, Sudanu i Syrii. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Promocja nie obejmuje również licencji edukacyjnych — nowych, aktualizacji i migracji — ani przejść z licencji edukacyjnej na komercyjną. Promocja nie obejmuje licencji produktów zakupionych w ramach programu Autodesk Employee Purchase Program.

Oferta dostępna jedynie u sprzedawców uczestniczących w programie i w sklepach internetowych. Ceny u poszczególnych sprzedawców mogą się różnić. Dodatkowych informacji udzieli lokalny sprzedawca Autodesk. Pełne wykazy produktów, szczegółowe warunki i ograniczenia można znaleźć na stronie www.autodesk.pl/campaigns/promoofferconditions-tc.

Niektóre korzyści z subskrypcji mogą być niedostępne w przypadku pewnych produktów lub usług w wybranych językach lub regionach. Programy udostępniane w subskrypcji podlegają stosownym Warunkom subskrypcji Autodesk i/lub Warunkom korzystania z usługi Autodesk.

Autodesk, the Autodesk logo, 3ds Max, Revit, Inventor and AutoCAD are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document. © 2017 Autodesk, Inc. All rights reserved.