Asset 12 Asset 10 Asset 11 autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Autodesk®Inventor®

SPRAWDŹ CO NOWEGO
W NAJNOWSZEJ WERSJI

INVENTOR

Dla subskrybentów

POBIERZ NOWĄ WERSJĘ

Bez dodatkowych kosztów

Inventor 2017 - sprawdź na webinarium, spróbuj w wersji testowej.Dowiedz się więcej

Nie czekaj – pobierz najnowszą wersję już teraz

Wy prosiliście, a my dostarczyliśmy. Użytkownicy tacy jak Ty głosowali ponad 20 000 razy poprzez Idea Station na usprawnienia w Autodesk® Inventor® 2017 – więc ciągle go ulepszamy. W najnowszej wersji udoskonaliliśmy główne narzędzia do projektowania mechanicznego, rozwinęliśmy współdziałanie z innymi aplikacjami, a także komunikację towarzyszącą procesom projektowym. Wszystko po to, abyś mógł lepiej wykorzystać oprogramowanie i szybciej wykonywać swoją pracę.

Inventor subscriber

Wszystkie nowości w Inventor

New in this release

Ulepszenia zainspirowane przez użytkowników

Nowości Autodesk Inventor 2017

Najnowsze funkcjonalności

Generowanie form

W ubiegłym roku wprowadziliśmy zupełnie nowy sposób projektowania lekkich elementów generowanych na podstawie określonych przez użytkownika założeń. Nazwaliśmy go „optymalizatorem kształtu”. A w tym roku jest on jeszcze lepszy dzięki większej kontroli nad tworzeniem modelu - w tym docelową masą, minimalną grubością oraz symetrią. Ponadto, dodaliśmy więcej interaktywnych elementów sterujących, aby określać wielkość i położenie obszarów niepoddawanych optymalizacji.

Shape Generator

Co nowego: Ulepszony optymalizator kształtu

Wszystkie pliki pozostają skojarzone

W tym roku dodaliśmy w modelu referencyjnym obsługę jeszcze większej liczby typów plików, w tym branżowego standardu STEP. Usprawniliśmy również znacząco obsługę plików CATIA, SOLIDWORKS, NX, oraz Pro-E/Creo. Dodaliśmy nawet obsługę importu danych siatki, żebyś mógł działać tak samo, jak w przypadku dowolnych innych danych 3D CAD.

Inventor subscriber

Co nowego: Rozbudowane współdziałanie

Inventor subscriber

Co nowego: Ulepszona obsługa siatki

Przygotuj produkty dla branży architektoniczno-budowlanej

Teraz możesz łatwiej tworzyć produkty na zamówienie architektów i specjalistów z branży budowlanej dzięki funkcji BIM na życzenie. Masz do dyspozycji konfigurator produktów, który nie wymaga manualnego wprowadzania zmian w modelu projektu. Możesz dostarczać klientom modele, w których mogą oni sami konfigurować detale na podstawie predefiniowanych opcji. To niezwykły sposób, aby klienci mogli poznać Twoje produkty.

BIM content on demand

Co nowego: BIM na życzenie

Profesjonalne narzędzia projektowe

Narzędzia w Inventor stają się coraz lepsze. Poznaj nowe narzędzia, które pomogą lepiej zrozumieć zależności pomiędzy wszystkimi funkcjami projektu, łatwiej odnajdywać odniesienia między częściami, tworzyć szyki sterowane szkicem i wiele innych. Polecenia szkicu 3D zostały także poprawione - są teraz szybsze i łatwiejsze w użyciu, dając tym samym większą kontrolę. Ulepszenia dotyczą również przewodów rurowych - teraz szybciej niż kiedykolwiek możesz tworzyć elastyczne przebiegi przewodów giętkich w projektach.

Inventor subscriber

Co nowego: Usprawnione Modelowanie

Inventor subscriber

Co nowego: Szkicowanie 3D

Inventor subscriber

Co nowego: Projektowanie przewodów rurowych

Komunikacja łatwiejsza niż kiedykolwiek

Najnowsza wersja Inventor sprawia, że udostępnianie projektu jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Również tworzenie dokumentacji technicznej jest ułatwione dzięki zmianom w zakładce prezentacji, gdzie w całkiem nowym panelu opartym na osi czasu można tworzyć animacje, widoki rozstrzelone i ujęcia. Następnie można eksportować modele do PDF dzięki nowej funkcji 3D PDF tak, aby każdy mógł się z nimi zapoznać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Inventor subscriber

Co nowego: Własne tutoriale

Inventor subscriber

Co nowego: Profesjonalne prezentacje

Inventor subscriber

Co nowego: 3D PDF

Przyszłość tworzenia

Jeśli korzystasz z programu Inventor jako elementu pakietu Product Design Suite lub kolekcji z zakresu projektowania produktów, masz teraz bezpłatny dostęp do usługi Fusion 360. Możesz więc zapoznać się z następną generacją projektowania i wytwarzania produktów. Fusion 360 pozwoli Ci wyjść poza tradycyjne podziały na CAD, CAM, symulację i zarządzanie danymi i umożliwi pracę na pojedynczej platformie, która scala te procesy.

Fusion 360

Fusion 360

Bądź szybszy niż inni

Dzięki subskrypcji Autodesk zawsze masz dostęp do najnowszych funkcjonalności – często szybciej niż ktokolwiek inny. Dodatkowo możesz korzystać z:

  • Płatności na bieżąco według potrzeb z możliwością wyboru kliku wariantów.
  • Większej swobody ponieważ płacisz tylko za oprogramowanie, z którego korzystasz.
  • Mniejszego ryzyka przy wypróbowywaniu nowego oprogramowania i nowych sposobów pracy.

Dla subskrybentów

POBIERZ NOWĄ WERSJĘ

Bez dodatkowych kosztów

Dla subskrybentów

POBIERZ NOWĄ WERSJĘ

Bez dodatkowych kosztów