Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Korzystasz już z 3ds Max?

Dowiedz się o nowych funkcjach, historiach użytkowników i ofertach specjalnych.

Dowiedz się więcej

Branżowy standard w modelowaniu 3D i renderowaniu teraz dostępny tak, jak chcesz i kiedy chcesz.

Korzystasz już z 3ds Max?

Dowiedz się o nowych funkcjach, historiach użytkowników i ofertach specjalnych.

Dowiedz się więcej

Zawsze na czasie

Wymień swoją starą komórkę z klapką na smartfona. Wyłącz powtórki „Przyjaciół”. Zacznij korzystać z programu 3ds Max, który nigdy nie wychodzi z mody. W ten sposób zawsze będziesz na czasie z narzędziami, możliwościami i niekończącą się pomysłowością.

Czas zabawy vs. czas pracy

Daj spokój, kto pracuje 52 tygodnie w roku? Dlatego pewnie nie ma powodu, żeby płacić za 3ds Max przez cały rok. Teraz już nie musisz. Możesz mieć 3ds Max tylko wtedy, gdy potrzebujesz.

Przyjazna dla portfela

Ciągle jeszcze masz tę pękniętą płytę z programem 3ds Max z 2008? Czas się jej pozbyć, ponieważ teraz możesz sobie pozwolić na 4,40€ dziennie za aktualną wersję 3ds Max.

Gdzie jest haczyk?

Nie ma żadnych haczyków. Dostajesz najnowszą wersję 3ds Max (razem z opcją pomocy) za 134€*miesięcznie. Możesz włączyć ten koszt do swoich ofert. Masz więcej pytań?

Dołącz do innych

Pracuj z 3ds Max, a wejdziesz do wyższej ligi – od niesamowitych freelancerów i niewielkich studiów do potęg takich jak ILM. Dokąd Cię to zaprowadzi, zależy tylko od Ciebie.

*Miesięczna wartość reprezentuje sugerowaną cenę detaliczną Autodesk wyliczoną na podstawie zakupu rocznej subskrypcji. Roczną subskrypcję można zakupić bezpośrednio od Autodesk lub od autoryzowanych sprzedawców Autodesk, lecz może być niedostępna u wszystkich sprzedawców lub we wszystkich krajach. Autoryzowani sprzedawcy Autodesk są niezależnymi podmiotami i mogą ustalać własne ceny. Ceny u poszczególnych sprzedawców mogą się różnić. Zobacz dodatkowe noty prawne.

AUTODESK RESERVES THE RIGHT TO CANCEL, SUSPEND OR MODIFY PART OF OR THESE ENTIRE PROMOTIONS AT ANY TIME WITHOUT NOTICE, FOR ANY REASON IN ITS SOLE DISCRETION. PRICES FOR AUTODESK SOFTWARE ARE SUBJECT TO CHANGE.