Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Korzystasz już z Maya?

Dowiedz się o nowych funkcjach, historiach użytkowników i ofertach specjalnych.

Dowiedz się więcej

Branżowy standard w animacji 3D teraz dostępny tak, jak chcesz i kiedy chcesz.

Korzystasz już z Maya?

Dowiedz się o nowych funkcjach, historiach użytkowników i ofertach specjalnych.

Dowiedz się więcej

Zalety subskrypcji

Klienci oczekują wysokiej jakości, dużej wydajności i szybkiego przetwarzania, więc trzeba się do tego przystosować.

Firma CounterPunch Studios jako subskrybent ma zawsze dostęp do najnowszych wersji oprogramowania i może łatwo dostosować ilość licencji do zmieniających się potrzeb biznesowych.

Obraz dzięki Warner Bros. Television

Zawsze na czasie

Wymień swoją starą komórkę z klapką na smartfona. Wyłącz powtórki „Przyjaciół”. Zacznij korzystać z programu Maya, który nigdy nie wychodzi z mody. W ten sposób zawsze będziesz na czasie z narzędziami, możliwościami i niekończącą się pomysłowością.

Czas zabawy vs. czas pracy

Daj spokój, kto pracuje 52 tygodnie w roku? Dlatego pewnie nie ma powodu, żeby płacić za Maya przez cały rok. Teraz już nie musisz. Możesz mieć Maya tylko wtedy, gdy potrzebujesz.

Przyjazna dla portfela

Ciągle jeszcze masz tę pękniętą płytę z programem Maya z 2008? Czas się jej pozbyć, ponieważ teraz możesz sobie pozwolić na 4,40€ dziennie za aktualną wersję Maya.

Gdzie jest haczyk?

Nie ma żadnych haczyków. Dostajesz najnowszą wersję Maya (razem z opcją pomocy) za 134€*miesięcznie. Możesz włączyć ten koszt do swoich ofert. Masz więcej pytań?

Dołącz do innych

Pracuj z Maya, a wejdziesz do wyższej ligi – od niesamowitych freelancerów i niewielkich studiów do potęg takich jak ILM. Dokąd Cię to zaprowadzi, zależy tylko od Ciebie.

Wypróbuj program bezpłatnie przez 30 dni. Pobierz teraz!

Maya może być również częścią kolekcji z zakresu mediów i rozrywki. Sprawdź!

*Miesięczna wartość reprezentuje sugerowaną cenę detaliczną Autodesk wyliczoną na podstawie zakupu rocznej subskrypcji. Roczną subskrypcję można zakupić bezpośrednio od Autodesk lub od autoryzowanych sprzedawców Autodesk, lecz może być niedostępna u wszystkich sprzedawców lub we wszystkich krajach. Autoryzowani sprzedawcy Autodesk są niezależnymi podmiotami i mogą ustalać własne ceny. Ceny u poszczególnych sprzedawców mogą się różnić. Zobacz dodatkowe noty prawne.

AUTODESK RESERVES THE RIGHT TO CANCEL, SUSPEND OR MODIFY PART OF OR THESE ENTIRE PROMOTIONS AT ANY TIME WITHOUT NOTICE, FOR ANY REASON IN ITS SOLE DISCRETION. PRICES FOR AUTODESK SOFTWARE ARE SUBJECT TO CHANGE.