Szybki, łatwy i bezpieczny zakup online oprogramowania Autodesk

Kupowanie online od firmy Autodesk jest szybkie, łatwe i zabezpieczone szyfrowaniem SSL. A po wykupieniu subskrypcji można natychmiast pobrać oprogramowanie i uzyskać do niego dostęp niezależnie od czasu i miejsca./p>

Bezpieczny zakup online — korzyści

 • Szybki dostęp

  Pobierz oprogramowanie bezpośrednio po zakupie i uzyskaj do niego dostęp niezależnie od czasu i miejsca.

 • Pewny zakup

  Zakup online jest bezpieczny. Przebiega szybko, łatwo i jest zabezpieczony protokołem SSL.

 • Bezproblemowy zwrot

  Wystarczy odwiedzić stronę autodesk.com/returns, podać szczegóły dotyczące zamówienia, a my w ciągu 5–7 dni rozpatrzymy prośbę.

Często zadawane pytania dotyczące zakupu online

 • Nasz bezpieczny serwer szyfruje informacje o płatności. Akceptujemy następujące metody płatności:

Uwaga: Aby poznać funkcje wyświetlania i pobierania oprogramowania w portalu Autodesk Account, obejrzyj film dotyczący produktów i usług.

Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia potencjalnych błędów w sklepie Autodesk, należy skorzystać z poniższych wskazówek:

 • Składanie oddzielnych zamówień: w przypadku łączenia różnych typów licencji produktu lub warunków w jednym zamówieniu może wystąpić błąd. Należy składać oddzielne zamówienia do każdego typu produktu lub okresu subskrypcji.
 • Ponowne uruchomienie przeglądarki: zamknięcie i ponowne uruchomienie przeglądarki internetowej może rozwiązać problemy z aplikacjami internetowymi.
 • Wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych przeglądania: dane z poprzednich wizyt w sklepie Autodesk mogą być przyczyną problemów podczas zamawiania.
 • Aktualizacja przeglądarki: aby zapewnić zgodność z funkcjami sklepu, należy korzystać z jak najnowszej wersji przeglądarki.
 • Skorzystanie z innej przeglądarki: jeśli inne możliwości rozwiązania problemu zawiodą, należy skorzystać z innej przeglądarki internetowej.

W przypadku problemów ze złożeniem zamówienia online należy skontaktować się z naszymi specjalistami ds. obsługi klienta, aby uzyskać pomoc dotyczącą poniższych kwestii:

 • składanie zamówienia;
 • wybór potrzebnego oprogramowania;
 • informacje o opcjach subskrypcji;
 • uzyskiwanie dostępu do oprogramowania i usług po zakupie.

Zamówienia na subskrypcję oprogramowania Autodesk składane online bezpośrednio w firmie Autodesk są przetwarzane natychmiast i można je anulować tylko przez kontakt z działem obsługi klienta firmy Autodesk. Aby uzyskać zwrot kosztów subskrypcji usług lub oprogramowania, musisz skontaktować się z nami z prośbą o jej anulowanie w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Pomoc techniczną można uzyskać w dogodny dla siebie sposób: przez telefon, na czacie online, pocztą elektroniczną lub przy użyciu pulpitu zdalnego. Zobacz wszystkie opcje pomocy technicznej.

Witamy klientów firmy ${RESELLERNAME}

Aby zapewnić sobie pomoc sprzedawcy, należy się zarejestrować

Wyrażam zgodę na to, aby firma Autodesk udostępniła firmie ${RESELLERNAME} moje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli jej zapewnić pomoc techniczną związaną z instalacją oraz wysyłać mi wiadomości marketingowe.  Rozumiem, że Sprzedawca będzie stroną odpowiedzialną za sposób wykorzystania tych danych i zarządzania nimi.

Adres e-mail jest wymagany Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

${RESELLERNAME}