Gwarancja zwrotu kosztów w ciągu 30 dni

Używaj oprogramowania Autodesk bez ryzyka, korzystając z gwarancji zwrotu pieniędzy. Wypróbuj je przez 30 dni — jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, w całości zwrócimy Ci koszty jednorocznej lub trzyletniej subskrypcji.

Zasady zwrotów firmy Autodesk — korzyści

  • Bezpieczny zakup

    Wybór oprogramowania może być jedną z najważniejszych decyzji biznesowych. Jeśli nasze produkty Ci nie odpowiadają, otrzymasz zwrot kosztów.

  • Uzyskaj gwarancję

    Dokładnie przetestuj oprogramowanie firmy Autodesk. Nasza gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje przez 30 dni od daty zakupu.

  • Bezproblemowy zwrot

    Chcesz otrzymać zwrot kosztów? Odwiedź stronę autodesk.com/returns, podaj informacje dotyczące zamówienia, a my w ciągu 5–7 dni rozpatrzymy prośbę.

Często zadawane pytania na temat zasad zwrotów firmy Autodesk

Zamówienia na subskrypcję oprogramowania Autodesk składane online bezpośrednio w firmie Autodesk są przetwarzane natychmiast i można je anulować tylko przez kontakt z działem obsługi klienta firmy Autodesk. Aby uzyskać zwrot kosztów subskrypcji usług lub oprogramowania, musisz skontaktować się z nami z prośbą o jej anulowanie w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Po zatwierdzeniu i przetworzeniu prośby zwrotu kosztów (zazwyczaj w ciągu 5–7 dni roboczych) firma Autodesk wyda kredyt zgodnie z metodą płatności wymienioną na koncie w portalu Autodesk Account. Skontaktuj się z bankiem wystawiającym karty, aby dowiedzieć się, kiedy kredyt pojawi się na Twoim koncie. Po przetworzeniu zwrotu pieniędzy zostanie zablokowany dostęp do powiązanego oprogramowania i usług.

Tak. Nasza gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje przez 30 dni od daty zakupu. Tokeny wygasają po roku od daty zakupu.

Po wygaśnięciu umowy subskrypcja oprogramowania jest automatycznie odnawiana, aby zapewnić użytkownikom nieprzerwany dostęp do oprogramowania firmy Autodesk. Opłatę za kolejny okres pobierzemy w dniu odnowienia wskazanym na koncie w portalu Autodesk Account. Aby uzyskać dodatkowe informacje, zobacz temat Anulowanie subskrypcji.

Automatyczne odnawianie możesz anulować w dowolnej chwili przed terminem odnowienia — odwiedź swoje konto w portalu Autodesk Account. Zachowasz dostęp do oprogramowania i usług do terminu odnowienia, ale obciążenie za kolejny okres nie zostanie naliczone. Dostęp do oprogramowania i usług zakończy się w dniu odnowienia subskrypcji.

Zasady zwrotu kosztów zakupu i opłat za odnowienie u sprzedawców, takich jak sprzedawcy detaliczni lub autoryzowani sprzedawcy Autodesk, mogą się różnić. Skontaktuj się z konkretnym sprzedawcą, aby uzyskać informacje na temat obowiązujących u niego zasad zwrotów.

Pomoc techniczną można uzyskać w dogodny dla siebie sposób: przez telefon, na czacie online, pocztą elektroniczną lub przy użyciu pulpitu zdalnego. Zobacz wszystkie opcje pomocy technicznej.

Witamy klientów firmy ${RESELLERNAME}

Aby zapewnić sobie pomoc sprzedawcy, należy się zarejestrować

Wyrażam zgodę na to, aby firma Autodesk udostępniła firmie ${RESELLERNAME} moje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli jej zapewnić pomoc techniczną związaną z instalacją oraz wysyłać mi wiadomości marketingowe.  Rozumiem, że Sprzedawca będzie stroną odpowiedzialną za sposób wykorzystania tych danych i zarządzania nimi.

Adres e-mail jest wymagany Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

${RESELLERNAME}