Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Wybierz subskrypcję 3-letnią, zaoszczędź 10%

Jeśli zasubskrybujesz dowolny program Autodesk na 3 lata, zaoszczędzisz 10% w porównaniu z kosztami zakupu i odnawiania rocznej subskrypcji w tym samym okresie. Pewny zakup online — szybki i bezpieczny.

Dlaczego warto skorzystać z trzyletniej subskrypcji?

 • Zachowaj dzisiejszą cenę

  Nie martw się o zmiany. Kwota, którą płacisz dzisiaj, nie ulegnie zmianie przez cały trzyletni okres subskrypcji.

 • Dalsze oszczędności

  Subskrypcja oznacza również rabaty na inne oprogramowanie, w tym na takie podstawowe programy jak Revit, AutoCAD i Maya.

 • Najważniejsza jest praca

  Zapomnij o corocznych odnowieniach i administratorze. Przez trzy lata subskrypcji możesz skupić się na nieprzerwanym, bezproblemowym projektowaniu przy użyciu niezbędnych narzędzi.

Subskrypcja jest bezpieczna

 • Fachowe doradztwo przed subskrypcją i w trakcie jej trwania

  Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy przed zakupem polecą Ci odpowiednie oprogramowanie, a następnie będą służyć pomocą w trybie online lub przez telefon.

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Wypróbuj oprogramowanie Autodesk bez ryzyka przez 30 dni. Brak pełnej satysfakcji z zakupu? Zwrócimy koszt subskrypcji rocznej lub trzyletniej w całości.

 • Korzystaj z ulepszonych zabezpieczeń

  Chroń oprogramowanie, instalując najnowsze aktualizacje zabezpieczeń i poprawki. Zasady zabezpieczeń Autodesk pomagają w ochronie inwestycji.

  Dowiedz się więcej (angielski)

Produkty

Architektura, inżynieria i budownictwo

Oprogramowanie do projektowania i wytwarzania produktów

Oprogramowanie z zakresu mediów i rozrywki

Często zadawane pytania

 • Jakie są wymagania dotyczące połączenia z Internetem?

  Do początkowego pobrania i instalacji oprogramowania wymagane jest połączenie z Internetem. W przypadku oprogramowania komputerowego z dostępem dla jednego użytkownika konieczne jest połączenie się z Internetem w celu aktywowania oprogramowania, a następnie łączenie się co najmniej raz na 30 dni od pierwszej aktywacji, aby możliwe było dalsze korzystanie z produktu. Dostęp do usług w chmurze zawsze wymaga połączenia z Internetem.

 • W jaki sposób można zarządzać umową subskrypcyjną?

  Aby uniknąć potencjalnej utraty dostępu do oprogramowania, usług lub korzyści, należy odnawiać umowę przed datą jej wygaśnięcia.

  Subskrypcje można odnawiać nawet 90 dni przed wygaśnięciem. 45, 30 i 4 dni przed wygaśnięciem subskrypcji wysyłane są automatyczne powiadomienia pocztą elektroniczną. Aby uzyskać dodatkowe informacje, zapoznaj się z zasadami odnawiania subskrypcji.

  Aby zarządzać opcjami odnawiania subskrypcji i zapoznać się ze szczegółami, takimi jak okres subskrypcji i data wygaśnięcia, przejdź do sekcji Umowy na koncie w portalu Autodesk Account. Program zakupiony od sprzedawcy? Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Odnawianie subskrypcji zakupionych od sprzedawcy.

 • Gdzie można uzyskać pomoc techniczną?

  Pomoc techniczną można uzyskać w dogodny dla siebie sposób: przez telefon, na czacie online, pocztą elektroniczną lub przy użyciu pulpitu zdalnego. Zobacz wszystkie opcje pomocy technicznej.

WIELOLETNIE OSZCZĘDNOŚCI

Klienci mogą subskrybować nową trzyletnią subskrypcję lub odnowić wygasającą trzyletnią subskrypcję i zaoszczędzić 10%.

Oszczędności 1 lutego 2020 r. w USA, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej.

Oferta dostępna jedynie u sprzedawców uczestniczących w programie i w sklepach Autodesk. Ceny u poszczególnych sprzedawców mogą się różnić. Dodatkowych informacji udzieli lokalny sprzedawca Autodesk.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY CZĘŚCI LUB CAŁEJ PROMOCJI W DOWOLNEJ CHWILI BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDLE WŁASNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Niektóre korzyści wynikające z subskrypcji nie są dostępne w przypadku wszystkich produktów lub usług we wszystkich językach lub regionach. Programy udostępniane w subskrypcji podlegają stosownym Warunkom subskrypcji Autodesk lub Warunkom korzystania z usługi Autodesk.

Autodesk, logo Autodesk, AutoCAD LT, 3ds Max, AutoCAD, BIM 360, Civil 3D, Fusion 360, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, Moldflow, MotionBuilder, Mudbox, Navisworks, ReCap Pro, Revit, Revit LT, Robot, Showcase, Sketchbook oraz VRED są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Autodesk, Inc. i/lub jej spółek zależnych i/lub stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
Wszystkie inne nazwy marek, nazwy produktów lub znaki towarowe należą do ich właścicieli. Firma Autodesk zastrzega sobie prawo do zmiany oferty produktów i usług oraz specyfikacji i cen w dowolnym momencie bez powiadomienia i nie ponosi odpowiedzialności za błędy typograficzne lub graficzne, które mogą pojawić się w niniejszym dokumencie.

© 2020 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.