Niezwykłe projekty naszych Klientów z Kolekcją AEC

Kreatywność, dobre pomysły, BIM
i odpowiednie narzędzia to klucz do wyjątkowych projektów

Pewne projektowanie i tworzenie konstrukcji przy użyciu zintegrowanych narzędzi i procesów projektowych dostępnych w kolekcji AEC.

Historie Klientów | Polska

  • Obiekty kultury w pracowni WXCA

    "BIM to zmiana sposobu myślenia o projektowaniu. W proces inwestycyjny z użyciem BIM zaangażowany jest zarówno projektant, jak i inwestor, i na późniejszych etapach wykonawca." - mówi Krzysztof Budzisz, Architekt, Associate w WXCA. Firma jest prężnie rozwijającą się pracownią architektoniczną,  specjalizującą się w projektach złożonych, w szczególności w projektach użyteczności publicznej, takich jak Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Historii Polski, obiektach kultury. 

  • Fort Polska: Projekty BIM na całym świecie

    Fort Polska z powodzeniem stosuje metodykę BIM w wielu swoich inwestycjach na terenie kraju i za granicą, przykładem może być warszawski wysokościowiec Warsaw Unit, czy też hotel w Aszchabadzie, stolicy leżącego w strefie sejsmicznej Turkmenistanu. Efekty? Niższe koszty budowy, wizualizacja efektu końcowego inwestycji już na etapie projektowania oraz projektowanie parametryczne pozwalające na dostosowanie oprogramowania do własnych metod i potrzeb projektowych. 

  • Pomówmy o BIM | Podcasty

    Pięciu naszych Klientów rozmawia o BIM - dlaczego warto, jak wdrażać i kiedy używać. Seria 5 krótkich podcastów, w których praktycy mówią o tym, jak BIM ułatwia im pracę, jakie korzyści osiągają firmy dzięki wdrożeniu BIM. Sprawdź, co nasi Klienci mówią o przejściu z 2D na BIM z perspektywy wdrożenia! Dziękujemy naszym Klientom za podzielenie się wiedzą: APA Wojciechowski, Fort Polska, Strabag, Warbud, WXCA

Co zawiera Kolekcja AEC? Jak może pomóc w przygotowaniu i realizacji wyjątkowych projektów? Sprawdź sam

BIM DAYS - coroczna konferencja

Już w październiku następna edycja BIM DAYS 2021 | Cyfrowa współpraca. Zapisy już ruszyły - kliknij tu.

Dowiedz się też o czym mówiliśmy na naszej wirtualnej konferencji w ubiegłym roku? Pobierz materiały z konferencji (filmy i prezentacje) i poznaj praktyczne zagadnienia dla uczestników procesu architektoniczno-budowlanego. Konferencja odbyła się we listopadzie 2020 i zgromadziła ponad 1.000 uczestników. Przez 5 intensywnych dni, podczas 35 sesji omawialiśmy trendy i dane rynkowe, jak również tematykę BIM z punktu widzenie inwestorów, właścicieli, zarządców, poznaliśmy najnowsze funkcje programów Revit®, BIM 360 Design® i Formit®

 

Dowiedz się więcej. Porozmawiaj ze specjalistą Autodesk.

Nasz specjalista pomoże dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni.

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Nasz specjalista wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Witamy klientów firmy ${RESELLERNAME}

Aby zapewnić sobie pomoc sprzedawcy, należy się zarejestrować

Wyrażam zgodę na to, aby firma Autodesk udostępniła firmie ${RESELLERNAME} moje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli jej zapewnić pomoc techniczną związaną z instalacją oraz wysyłać mi wiadomości marketingowe.  Rozumiem, że Sprzedawca będzie stroną odpowiedzialną za sposób wykorzystania tych danych i zarządzania nimi.

Adres e-mail jest wymagany Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

${RESELLERNAME}