• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

WEBINARIUM ON DEMAND

Wykonawstwo - optymalne wykorzystanie Kolekcji Autodesk

Które narzędzia z Kolekcji są najbardziej efektywne w tej branży?

Które narzędzia z Kolekcji są najbardziej efektywne w tej branży?

Obejrzyj nagranie webinarium, aby poznać możliwości oprogramowania Autodesk zawartego w Kolekcji z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa.

W swoim portfolio Autodesk posiada długą listę aplikacji skierowanych do szeroko rozumianej branży budowlano-wykonawczej. Uwagę zwracają:  Kolekcja z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa - pakiet aplikacji desktopowych do projektowania dla różnych branż oraz BIM360 - rozwiązania chmurowe umożliwiające współpracę, kontrolę i zarządzanie dokumentacją projektową. Ich wspólna cecha, do której Autodesk przywiązuje dużą uwagę, to płynny przepływ danych pomiędzy poszczególnymi aplikacjami, bez utraty informacji. I tenże „worklflow” był głównym tematem webinarium.

Kolekcja zawiera 25 zaawansowanych i współdziałających narzędzi oraz rozwiązań wspierających procesy projektowe, które umożliwiają efektywną i płynną wymianę danych (workflow), czynnik niezbędny i charakteryzujący procesy BIM- owskie. 

Dowiedz się z nagrania webinarium, które rozwiązania są najczęściej wybierane przez profesjonalistów w tej branży!

 

 

 
 

Webinarium poprowadzili

 • speaker foto

  Piotr Polański

  Territory Sales Representative, Autodesk

 • speaker foto

  Andrzej Samsonowicz

  Tech. Sales Specialist AEC, Autodesk