• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

WEBINARIUM ON DEMAND

Projektowanie w infrastrukturze - optymalne wykorzystanie Kolekcji Autodesk

Które narzędzia z Kolekcji są najbardziej efektywne w Twojej branży?

Obejrzyj nagranie webinarium, aby poznać możliwości oprogramowania Autodesk zawartego w kolekcji z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa.

Projekty infrastrukturalne stają się coraz bardziej skomplikowane, a procesy BIM zaczynają odgrywać kluczową rolę w dostarczaniu projektów na czas i w ramach budżetu. Podczas webinarium omówiliśmy, jak wykorzystać oprogramowanie w kolekcji do projektowania i budowy infrastruktury, w tym pełen cykl życia - przygotowanie istniejących danych, projektowanie koncepcyjne i detalowanie, analizę, koordynację i współpracę. Z nagrania dowiesz się, w jaki sposób dane mogą być wymieniane pomiędzy różnymi etapami projektu oraz jak udziałowcy mogą współpracować nad projektem. 

Kolekcja AEC zawiera 25 zaawansowanych i współdziałających narzędzi oraz rozwiązań wspierających procesy projektowe, które umożliwiają efektywną i płynną wymianę danych (workflow), czynnik niezbędny i charakteryzujący procesy BIM- owskie. 

Podczas webinarium pokazaliśmy, które rozwiązania są najczęściej wybierane przez profesjonalistów w tej branży!

 

 

 
 

Webinarium było prowadzone przez:

 • speaker foto

  Tomas Lendvorsky

  Senior Tech. Sales Specialist AEC, Autodesk

 • speaker foto

  Piotr Polański

  Territory Sales Representative, Autodesk