Webinaria i konferencje w 2021 roku

Wybierz tematy i dowiedz się więcej na temat rozwiązań Autodesk

Wydarzenia dla branży D&M (Design & Manufacturing)

Jakie są rozwiązania przyspieszające pracę w branży przemysłowej, jak efektywnie digitalizować firmę? Dowiedz się na webinarium lub konferencji.

 • Innowacje wspomagane technologiami

  Seria 4 webinariów dla firmy, które dążą do wysokiej pozycji na rynku i chcą inwestować w nowe technologie, które przyspieszą rozwój nowych i innowacyjnych produktów. 

 • Zarządzanie Cyklem Życia Produktu

  Jak połączyć ludzi, dane i procesy, aby zwiększyć potencjał innowacyjny firmy i Zwiększyć przewagę konkurencyjną dzięki digitalizacji. Dołącz do naszych ekspertów podczas 4 webinarów na żywo. 

 • Autodesk DAY 2021 | MEBLE

  Obejrzyj nagrania z wirtualnej konferencji dla branży meblarskiej i dowiedz się więcej o projektowaniu, wzornictwie i produkcji. Naszymi prelegentami – przedstawiciele znanych w branży firm - podzielili się swoimi doświadczeniami w digitalizacji procesów.

 • Autodesk Days 2021 | Przemysł

  Zmiana, nowa normalność, praca zdalna, produktywność, innowacyjność… To słowa kluczowe ubiegłego roku. Jak przygotować się na rok 2021? Obejrzyj ponad 20 nagrań sesji z konferencji i odkryj nowe możliwości. Ponad połowa z sesji była prowadzona przez naszych klientów, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami z digitalizacji ich firm i procesów.

Wydarzenia dla branży AEC (Architecture, Engineering & Constructions)

Efektywne projektowanie i tworzenie konstrukcji przy użyciu zintegrowanych narzędzi i procesów projektowych dostępnych w kolekcji AEC. Dowiedz się na webinariach i konferencjach jak tworzyć wyjątkowe projekty

 • BIM DAYS 2021 | Cyfrowa współpraca

  Obejrzyj nagrania z wirtualnej konferencji, w której wzięło udziała prawie 1000 uczestników procesu architektoniczno-budowlanego. Dowiedz się więcej o wszystkich aspektach wdrożenia BIM od międzynarodowych praktyków.

 • Efektywne zarządzanie procesami

  Seria 4 webinariów, podczas których opowiemy o połączonych procesach do efektywnego zarządzania projektami budownictwa lądowego.

 • Przyszłość tworzenia z Kolekcją AEC

  Projektowanie na miarę wyzwań przyszłości. Przekraczaj oczekiwania klientów, korzystając z kreatywnego oprogramowania do projektowania i analizy w branży AEC.

 • Webinarium BIM Collaborate PRO

  Dowiedz się, w jaki sposób BIM Collaborate może pomóc wyjść z silosów informacyjnych i stworzyć spójny ekosystem całego etapu projektowania. Weź udział w webinarium 16 listopada 2021 o godzinie g. 10:00.

Wydarzenia dla branży M&E (Media & Entertainment)

Kolekcja Media & Entertainment zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do zbudowania potężnej i skalowalnej animacji 3D do złożonych symulacji, efektów i renderowania. Sprawdź jak jej używać efektywnie w codziennej pracy. 

 • Autodesk Media & Entertainment DAYS 2021

  Pobierz materiały z wirtualnej konferencji #MEdays2021 dla twórców gier, filmów, reklam i efektów specjalnych. Wśród nagrań m.in. debata „Artystyczna dusza w świecie deadline'u”, najlepsze praktyki prezentowane przez międzynarodowych ekspertów, praktyczne przykłady wykorzystania 3ds Max, Maya, Arnold, czy MotionBuildera.

 • Autodesk Media & Entertainment Days 2020

  Podczas 14 sesji tematycznych omówiliśmy wyzwania w pracy artysty, wykorzystanie technologii VR i 3D, najnowsze funkcje programów 3ds Max®, Maya®, MotionBuilder®, Arnold, Shotgun®

 • Webinara na życzenie

  Rozwiązania dla branży M&E: Maya, 3dsMax, Arnold, Shotgun - dowiedz się o aktualizacjach, nowościach oraz posłuchaj gości specjalnych.

Sprawdź także inne materiały: e-booki, filmy, webinaria z poprzednich lat. Sprawdź sam