trials_flow_browser_infographic_03-01-17

Webinaria i konferencje w 2021 roku

Wybierz tematy i dowiedz się więcej na temat rozwiązań Autodesk

Wydarzenia dla branży D&M (Design & Manufacturing)

Jakie są rozwiązania przyspieszające pracę w branży przemysłowej, jak efektywnie digitalizować firmę? Dowiedz się na webinarium lub konferencji.

 • Innowacje wspomagane technologiami

  Seria 4 webinariów dla firmy, które dążą do wysokiej pozycji na rynku i chcą inwestować w nowe technologie, które przyspieszą rozwój nowych i innowacyjnych produktów. 

 • Zarządzanie Cyklem Życia Produktu

  Jak połączyć ludzi, dane i procesy, aby zwiększyć potencjał innowacyjny firmy i Zwiększyć przewagę konkurencyjną dzięki digitalizacji. Dołącz do naszych ekspertów podczas 4 webinarów na żywo. 

 • Autodesk Days 2021 | Przemysł

  Zmiana, nowa normalność, praca zdalna, produktywność, innowacyjność… To słowa kluczowe ubiegłego roku. Jak przygotować się na rok 2021? Obejrzyj ponad 20 nagrań sesji z konferencji i odkryj nowe możliwości. Ponad połowa z sesji była prowadzona przez naszych klientów, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami z digitalizacji ich firm i procesów.

 • Autodesk Days 2020 | Innowacje 4.0

  Głównym motywem wirtualnej konferencji, która odbyła się w czerwcu 2020 roku, były  INNOWACJE 4.0 i jak można zamienić wyzwania na innowacyjność. Podczas 23 sesji omawialiśmy następujące tematy: innowacje w przemyśle, rozwiązania do zdalnej współpracy w obszarze projektowania i wytwarzania, PLM jako narzędzie do zarządzania procesowego i wiele innych ciekawych obszarów.

Wydarzenia dla branży AEC (Architecture, Engineering & Constructions)

Efektywne projektowanie i tworzenie konstrukcji przy użyciu zintegrowanych narzędzi i procesów projektowych dostępnych w kolekcji AEC. Dowiedz się na webinariach i konferencjach jak tworzyć wyjątkowe projekty

 • Efektywne zarządzanie procesami

  Seria 4 webinariów, podczas których opowiemy o połączonych procesach do efektywnego zarządzania projektami budownictwa lądowego.

 • Przyszłość tworzenia z Kolekcją AEC

  Projektowanie na miarę wyzwań przyszłości. Przekraczaj oczekiwania klientów, korzystając z kreatywnego oprogramowania do projektowania i analizy w branży AEC.

 • BIM Days 2020 | Cyfrowa Budowa 4.0

  Podczas 35 sesji omówiliśmy trendy i dane rynkowe, jak również tematykę BIM z punktu widzenie inwestorów, właścicieli, zarządców oraz poznaliśmy najnowsze funkcje programów.

 • 3 nowe rozwiązania chmurowe

  BIM 360 Design to teraz Autodesk BIM Collaborate Pro, Autodesk BIM Collaborate opracowano z myślą o osobach, które  nie korzystają z narzędzi do tworzenia. Autodesk Docs to integralna częścią kolekcji AEC, a BIM 360 Docs  to samodzielny produkt.

Wydarzenia dla branży M&E (Media & Entertainment)

Kolekcja Media & Entertainment zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do zbudowania potężnej i skalowalnej animacji 3D do złożonych symulacji, efektów i renderowania. Sprawdź jak jej używać efektywnie w codziennej pracy. 

 • Up Close & Personal with Autodesk Maya

  Podczas tego webinaru na żądanie zespołu odpowiedzialny za Autodesk Maya, będzie zagłębiać się w najnowsze aktualizacje animacji, modelowania i riggingu. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o wtyczce Motion Library podczas webinaru z gośćmi specjalnymi Jakobem Balslevem i Samem Lazarusem z Rokoko. Sesję kończymy pokazem mocap z Zaciem Swartoutem, współzałożycielem SuperAlloy Interactive i Ericem Jacobusem, aktorem i kaskaderem.

 • Autodesk Media & Entertainment Days 2020

  Podczas 14 sesji tematycznych omówiliśmy wyzwania w pracy artysty, wykorzystanie technologii VR i 3D, najnowsze funkcje programów 3ds Max®, Maya®, MotionBuilder®, Arnold, Shotgun®

 • Webinara na życzenie

  Rozwiązania dla branży M&E: Maya, 3dsMax, Arnold, Shotgun - dowiedz się o aktualizacjach, nowościach oraz posłuchaj gości specjalnych.

Sprawdź także inne materiały: e-booki, filmy, webinaria z poprzednich lat. Sprawdź sam

Witamy klientów firmy ${RESELLERNAME}

Aby zapewnić sobie pomoc sprzedawcy, należy się zarejestrować

Wyrażam zgodę na to, aby firma Autodesk udostępniła firmie ${RESELLERNAME} moje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli jej zapewnić pomoc techniczną związaną z instalacją oraz wysyłać mi wiadomości marketingowe.  Rozumiem, że Sprzedawca będzie stroną odpowiedzialną za sposób wykorzystania tych danych i zarządzania nimi.

Adres e-mail jest wymagany Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

${RESELLERNAME}