Nowa oferta

Trzy nowe rozwiązania do współpracy w chmurze łączące zespoły projektowe

BIM 360 Design to teraz Autodesk BIM Collaborate Pro, Autodesk BIM Collaborate opracowano z myślą o osobach, które weryfikują projekty, ale nie korzystają z narzędzi do tworzenia. Autodesk Docs zostaje integralną częścią kolekcji AEC, a BIM 360 Docs pozostaje w sprzedaży i jest dostępny jako samodzielny produkt.

X

Aby przejść do biblioteki podaj adres email

Łączymy zespoły, dane i procesy

Szeroka oferta rozwiązań chmurowych Autodesk Docs (BIM Collaborate Pro & BIM Collaborate) zapewnia projektantom dostęp do platformy Autodesk Construction Cloud z funkcjami dostosowanymi do różnych potrzeb i przepływów pracy. Wybierz rozwiązania, które spełnią oczekiwania Twojego zespołu.

  • BIM Collaborate Pro

    To narzędzie dla użytkowników modelujących w programach Civil 3D, Revit i AutoCAD Plant 3D. Posiada funkcję Model Coordination do zautomatyzowanego wykrywania i analizy kolizji oraz Design Collaboration. Elementem wyróżniającym BIM Collaborate Pro od pozostałych rozwiązań chmurowych jest możliwość współtworzenia projektu w czasie rzeczywistym przez cały zespół (Cloud Worksharing).

  • BIM Collaborate

    To rozwiązanie dla użytkowników Revit, dedykowane do współpracy i koordynacji projektowej dla kierowników ds. modelowania informacji o budynku oraz osób dokonujących przeglądu w zespołach projektowych, nie korzystających z narzędzi do tworzenia projektów. Posiada funkcję Model Coordination oraz Design Collaboration. Rozwiązanie to nie posiada dostępu do Civil 3D i Plant 3D.

  • BIM 360 Docs

    To dobrze znane już rozwiązanie, osadzone na platformie BIM 360 Platform, będzie dalej dostępne i rozwijane, jednak nie będzie z niego możliwe przejście do Autodesk Docs. W przypadku BIM 360 możliwy jest zakup samodzielnych licencji, bez konieczności zakupu całej kolekcji AEC.

WEBINAR: Co nowego w chmurze?

Obejrzyj krótki, 20-sto minutowy webinar w języku polskim, aby dowiedzieć się więcej o funkcjonalnościach i różnicach każdego z rozwiązań chmurowych. Zobacz, jak zespoły architektów i inżynierów mogą korzystać z funkcji współautorskich w BIM Collaborate, poznaj funkcję Insight i sprawdź na czym polega BYOS (bring your own subs).

Webinarium prowadzi arch. Andrzej Samsonowicz, Technical Sales Specialist AEC CHS/Poland, Computational Design Expert.

Poproś o kontakt i więcej informacji

Prześlij swoje dane kontaktowe, aby porozmawiać z ekspertem ds. sprzedaży firmy Autodesk i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Nasz specjalista wkrótce się z Tobą skontaktuje.