Partnerzy

Poznaj naszych Partnerów:

 

   
Partnerzy:  

Od 30 lat firma Dell jest zaangażowana w ciągły rozwój informatyki, upowszechniając i ułatwiając dostęp do technologii ludziom na całym świecie. Od wyjątkowego start-upu, po światowego lidera IT, zorientowanie na klienta było głównym zobowiązaniem i fundamentem firmy Dell. Dell oferuje dziś technologie dla każdego, niezależnie od wieku i profesji - z różnych rozwiązań korzystają zarówno dzieci rozpoczynające przygodę z nauką, jak i administratorzy zaawansowanych centrów danych. Dell pomaga krajom, społecznościom, i zwykłym ludziom na całym świecie spełniać marzenia dzięki technologii, która pozwala działać z jeszcze większą mocą.

Firma FAKRO to polska prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. W ciągu 25 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. W ofercie firmy, znajdują się przede wszystkim okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania oraz liczne akcesoria do okien. Od kilkunastu lat FAKRO sprzedaje także schody strychowe i już jest numerem dwa na międzynarodowym rynku.

FARO to cieszący się największym zaufaniem na świecie dostawca rozwiązań z zakresu technologii pomiarowej 3D oraz wizualizacji. Technologia dostarczana przez FARO umożliwia wykonywanie pomiarów 3D o wysokim stopniu precyzji oraz obrazowanie i porównywanie części i złożonych konstrukcji. Urządzenia wykorzystywane są do kontrolowania elementów, planowania produkcji, przedstawiania dużych przestrzeni lub konstrukcji w 3D, prowadzenia badań i tworzenia konstrukcji, w geodezji i budownictwie jak również sprawdzania i rekonstrukcji zdarzeń w miejscach wypadków i przestępstw.

Fujitsu jest dostawcą infrastruktur, usług i kompleksowych rozwiązań ICT, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach całego świata. Wśród klientów Fujitsu znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich włącznie z szerokim portfolio zaawansowanych stacji roboczych po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi. Firma wchodzi w skład globalnej Grupy Fujitsu (Fujitsu Group).

HP jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii, które prowadzi działalność w ponad 170 krajach. Zajmuje się opracowywaniem technologii i usług, które mogą pomóc przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów, wykorzystywaniu możliwości, spełnianiu aspiracji i realizacji marzeń. Dzięki nowym pomysłom i sposobom myślenia tworzy coraz prostsze, lepsze i pewne rozwiązania technologiczne, które stale przyczyniają się do poprawy sposobu życia i pracy.

Schüco International KG dostarcza systemy zrównoważonych powłok budynków poprzez sieć 12 000 firm partnerskich oraz architektów, projektantów i inwestorów w 80 krajach świata. Zaawansowane systemy okien drzwi i fasad gwarantują efektywność energetyczną, najwyższej klasy wzornictwo i łatwość projektowania, dzięki wykorzystaniu metody BIM. Więcej informacji znajdziesz online: www.schueco.pl

Partnerzy Autodesk:  

AEC DESIGN „Łączy Cię z sukcesem”. Już od 18 lat AEC Design dostarcza kompleksowe rozwiązania dla specjalistów związanych z architekturą, budownictwem, mechaniką i produkcją, jako Autoryzowany Partner Autodesk. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma zapewniła oprogramowanie, specjalistyczne usługi oraz szkolenia i wdrożenia BIM do ponad 1500 firm. AEC Design jest również prekursorem BIM Akademii – spotkań biznesowych, warsztatów i praktycznych wykładów prowadzonych przez BIM Ekspertów

Firma CADSOFT powstała w styczniu 2000 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm projektowych w zakresie dostawy, szkoleń i wdrażania systemów CAD\CAM\CAE. Z wiedzy i pomocy CADSOFT mogą skorzystać zarówno małe firmy rodzinne jak i giganci przemysłowi. Oferuje opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną, szkolenia z zakresu oprogramowania CAD\CAM w autoryzowanym ATC oraz pomoc przy wyborze metod finansowania zakupów. Oferta uzupełniona jest unikalną wiedzą i doświadczeniem działu handlowego i technicznego.

Firma MAT od ponad 20 lat zajmuje się kompleksową obsługą pracowni projektowych. Bogate doświadczenie i wieloletnia współpraca z wiodącymi firmami branży CAD i IT zaowocowała posiadaniem statusu: Autodesk Gold Partner. Na stoisku MAT będą Państwo mogli porozmawiać z wysokiej klasy specjalistami, praktykami, którzy znają oprogramowania Autodesk od podszewki. Przedstawiciele firmy to profesjonaliści z dziedzin i branż takich jak: CAD/BSD w szczególności platforma Revit oraz CAD/ISD w Infrastrukturze. Specjaliści firmy nie boją się trudnych pytań - z chęcią pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości zarówno z zakresu software jak i hardware.

PROCAD to spółka zajmująca się dostarczaniem, wdrożeniami i popularyzacją systemów wspomagających projektowanie i wytwarzanie. Spółka giełdowa, największa firma informatyczna działająca na polskim rynku systemów CAD amerykańskiego producenta - Autodesk. Jedyna polska firma o najwyższym statusie Autodesk Platinum Partner. Wielokrotnie nagradzana za sprzedaż, kompetencje i obsługę Klienta. Dodatkowo w ofercie: sprzęt komputerowy, Centrum Szkoleniowe, serwis urządzeń drukujących, Dział Wsparcia Technicznego, a także oferta oprogramowania własnego autorstwa.

Firma Robobat Polska zajmuje się wdrażaniem technologii BIM poprzez oferowanie kompleksowych usług, w tym rozwiązań wspomagających proces projektowania, indywidualne szkolenia i asysty projektowe. Robobat Polska jest platynowym partnerem firmy Autodesk i posiada trzynaście uznanych specjalizacji potwierdzających wysokie kompetencje w zakresie produktów i usług Autodesk. Od 2014 roku Robobat Polska jest członkiem międzynarodowej grupy GRAITEC, będącej producentem oprogramowania BIM, CAD, a także liderem w dostarczaniu najnowszych technologii i usług w branży AEC. Grupa GRAITEC jest obecnie największym i najszybciej rozwijającym się międzynarodowym Partnerem Autodesk VAR oraz jedynym Platynowym Partnerem, działającym na terenie całej Europy oraz w Stanach Zjednoczonych.

 

Warszawa

Data: 17 listopada 2015

Miejsce: Radisson Blu Centrum,
ul. Grzybowska 24, Warszawa

DOŁĄCZ DO NAS

             @

 

 

Patroni honorowi:
Patroni medialni: