Zdigitalizuj procesy budowlane.

Branża budowlana zmienia się błyskawicznie. Procesy robocze oparte na BIM i cyfrowa realizacja projektów pozwalają uzyskiwać pozytywne wyniki, ograniczając liczbę poprawek, minimalizując problemy z wykonalnością projektu i optymalizując harmonogramy.

Co generalni wykonawcy mówią o modelowaniu informacji o budynku (BIM)?

Niedawno przeprowadzone badanie, w którym wzięło udział niemal 300 wykonawców, wykazało, że 64% uważa, że procesy BIM mogą pomóc zmniejszyć liczbę problemów z wykonalnością na placu budowy, 51% spodziewa się ograniczenia liczby błędów przy przekazaniu, a 50% sądzi, że oddawanie budynków będzie przebiegać sprawniej.

51% generalnych wykonawców uważa, że BIM zwiększa zaangażowanie partnerów, a 52% oczekuje zwiększenia odsetka projektów zakończonych powodzeniem. Jednocześnie 52% specjalistów sądzi, że technologia BIM bardzo przyczyni się do zdobywania kolejnych kontraktów.

Inteligentniejsze narzędzia, lepsze wyniki

Pracuj sprawniej dzięki wirtualnym procesom projektowym i konstrukcyjnym. Bardziej wydajne i lepiej połączone procesy w środowisku BIM w chmurze pozwalają realizować wymagające projekty i osiągać lepsze wyniki.

Zobacz, jak inni używają technologii BIM

Proste rozwiązania złożonych problemów

Narzędzia pomagające wcześniej wychwycić błędy i ograniczyć występowanie problemów z realizacją projektu oraz redukujące liczbę przeróbek pozwalają zaoszczędzić cenny czas i środki finansowe w ramach całego procesu. Firma Tiong Seng Contractors skróciła czas budowy o 25% i o 33% usprawniła rozwiązywanie problemów koordynacyjnych.

Zobaczyć pełny obraz

Połącz się i współpracuj w chmurze. Połączone procesy BIM umożliwiają koordynację pracy zespołów projektowych i narzędzi w jednym miejscu, co pozwala zwiększyć przejrzystość działań i wydajność projektu, sprawniej komunikować zadania oraz zwiększać zaangażowanie interesariuszy.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak oprogramowanie BIM może zaoszczędzić Twój czas, pieniądze i pracę przy wprowadzaniu poprawek dzięki narzędziom cyfrowym, które ograniczają liczbę problemów na placu budowy i pomagają zoptymalizować harmonogram.

Dziękujemy za wypełnienie formularza, specjalista Autodesk wkrótce się z Tobą skontaktuje.