Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

JAK EFEKTYWNIE ZARZĄDZAĆ PROCESEM REALIZACJI PROJEKTU BUDOWLANEGO

Webinarium

Poznaj korzyści z BIM dla inwestora i wykonawcy

Zobacz nagranie webinarium dowiedz się, w jaki sposób rozwiązania Autodesk przyczyniają się do innowacyjności w zarządzaniu procesami na placu budowy XXI wieku i jakie z tego płyną korzyści dla inwestora i wykonawcy.

Poznaj przydatne funkcje aplikacji Navisworks, BIM360 Field, Glue, Docs i Point Layout i ich praktycznego zastosowania na budowie.

Zobacz, w jaki sposób w swojej codziennej pracy możesz wykorzystać tablety, tachimetry, skanery laserowe czy sprzęt do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

Webinarium prowadził Andrzej Samsonowicz, ekspert Autodesk.

ZOBACZ INNE MATERIAŁY

 • Co to jest ROI i jakie ma znaczenie?

  Inwestycja w technologie projektowe może stanowić poważne przedsięwzięcie. Jak przewidzieć, czy się opłaci? Pobierz ebook i sprawdź, czym jest ROI.

   

 • Poznaj 10 głównych zalet BIM

  Rentowność usprawnionych procesów projektowych sprawia, że branże architektoniczna i budowlana coraz sprawniej i szybciej przechodzą od rysunków 2D do profesjonalnych modeli 3D. Pobierz ebook i poznaj 10 głównych zalet BIM.

 • Czy wykonawcom budowlanym grozi wyginięcie?

  Przed globalnym sektorem budowlanym stają coraz to nowe wyzwania. Sprawdź, jak firmy wykonawcze mogą przygotować się na nadchodzące zmiany.