Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Centrum innowacji

Przyszłość budownictwa

Poznaj najnowsze trendy i technologie z pogranicza produkcji oraz architektury, inżynierii i budownictwa (AEC).

 

Ambitne projekty budynków stawiają większe wymagania producentom

Budynki stają się coraz bardziej zaawansowane pod różnymi względami — od dbałości o środowisko po zwiększone bezpieczeństwo. Prawdopodobnie to samo dotyczy też Twoich produktów. Rosnąca złożoność projektów stwarza okazję do oferowania bardziej wartościowych produktów, a co za tym idzie, poprawy własnej pozycji w branży architektury, inżynierii i budownictwa (AEC). Jednak, aby tego dokonać trzeba z nowej perspektywy przenalizować standardy współpracy i elastyczności projektu.

Nowy raport Harvard Business Review

W najnowszych badaniach przeprowadzonych przez dział analityczny magazynu Harvard Business Review przeanalizowano rolę producentów z dziedziny architektury, inżynierii i budownictwa oraz ich drogę do wzmocnienia swojej pozycji w tej branży. Z raportu można się dowiedzieć, jak firmy architektoniczne, inżynierskie i budowlane wyobrażają sobie relacje z producentami oraz jak producenci w toku cyfryzacji procesów projektowania ukształtowali strategiczne stosunki partnerskie ze współpracującymi z nimi firmami z branży architektury, inżynierii i budownictwa.

 • Przewodnik dla producentów po przyszłości budownictwa

  Dowiedz się, jaka przyszłość czeka branżę budowlaną, i poznaj rosnący wpływ producentów.

 • 5 zagadnień dla producentów budowlanych w 2020 r.

  Dowiedz się, jak przyszłe projekty budowlane już dziś wpływają na producentów i poznaj spostrzeżenia światowej klasy firm.

 • Główne powody, dla których producenci budowlani wybierają Autodesk

  Twoi klienci są także naszymi klientami, dlatego wiemy jak pomóc Ci w realizacji ich oczekiwań.

Przetworzony popiół lotny zmienia grudki węgla w ekologiczne, trwałe płytki

52% klientów korzystających z rozwiązań Autodesk do projektowania i wytwarzania produktów zobowiązuje się do stosowania zasad zrównoważonego projektowania. Zobacz, jak producenci płytek wypełniają to zobowiązanie.

Obraz dzięki firmie Vecor

Porozmawiajmy o strategii

Porozmawiajmy o strategii

Autodesk jest już częścią Twojej organizacji — ale być może moglibyśmy rozszerzyć naszą współpracę o nowe obszary.

Właśnie dlatego stworzyliśmy zespół opiekunów klienta obejmujący ekspertów technicznych i biznesowych, którzy chętnie omówią Twoje cele biznesowe, odpowiedzą na pytania i pomogą w pełni wykorzystać możliwości oprogramowania Autodesk.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać osobiście ze specjalistą ds. produktu i branży. Nie wiesz, od czego zacząć? Nie martw się — mamy kilka pomysłów.

Czy Twoi ludzie spotkali się z naszymi?

 • Radosław Cieślak

  Business Development Manager

 • Przemysław Sokołowski

  Technical Sales Specialist

 • Igor Wójcicki

  Business Development Representative