Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

SPRAWNIEJSZA WSPÓŁPRACA
W ZESPOLE DZIĘKI ZAAWANSOWANYM PAKIETOM NARZĘDZI

SPRAWNIEJSZA WSPÓŁPRACA
W ZESPOLE DZIĘKI ZAAWANSOWANYM PAKIETOM NARZĘDZI

Kup już teraz w korzystnej cenie pakiet zawierający niezbędne oprogramowanie oraz narzędzia wspomagające współpracę

We współczesnym świecie efektywna komunikacja i współpraca zespołów projektowych, podwykonawców i innych partnerów jest szczególnie istotna. Teraz można zapewnić skuteczną komunikację całego zespołu i przyspieszyć współpracę dzięki kolekcjom branżowym Autodesk i wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi do współpracy:

A dodatkowo również

3 x aplikacja Mobilny AutoCAD® Premium

1620 EUR1499 EUR**

netto, oferta dostępna tylko dla firm

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KUP ONLINE

A dodatkowo również

3 x Autodesk® BIM 360™ Team

3245 EUR2985 EUR*

netto, oferta dostępna tylko dla firm

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KUP ONLINE

A dodatkowo również

1 x Vault Professional

3370 EUR2999 EUR*

netto, oferta dostępna tylko dla firm

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Chcesz kupić narzędzia do współpracy bez nabywania programu AutoCAD lub kolekcji branżowej? Przez ograniczony czas aplikacja Mobilny AutoCAD® Premium oraz produkty BIM 360 Team, Collaboration for Revit®, BIM 360 Docs i Autodesk Vault Professional są dostępne z 50% zniżką pod warunkiem zakupu co najmniej trzech subskrypcji danego narzędzia. Oferta ważna do 21 lipca 2017 r.

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Jak mogę wykorzystać tę ofertę w swojej firmie? Jakie opcje zakupu są dla mnie dostępne? Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zostaw nam swoje dane, aby umożliwić kontakt przedstawicielowi.

Masz pytania?

 • Jak uzyskać dostęp do tej oferty?

  Oferta jest dostępna w sklepach internetowych Autodesk i u wybranych sprzedawców. Twój sprzedawca pomoże w ustaleniu dostępnych opcji i udzieli wszelkiej pomocy.

  Znajdź sprzedawcę tutaj

  Pełne warunki promocji można znaleźć na stronie https://www.autodesk.pl/campaigns/collaboration-offer-tc

 • Czym są kolekcje branżowe Autodesk?

  Kolekcje branżowe są dostępne wyłącznie w subskrypcji i stanowią wyjątkowo korzystny sposób na zapewnienie sobie dostępu do kilku potrzebnych programów i usług Autodesk w jednym pakiecie — w przypadku używania więcej niż jednego produktu Autodesk można uzyskać znaczące korzyści.

  Kolekcja z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa obejmuje zestaw narzędzi do modelowania informacji o budynku (BIM) przeznaczonych do projektowania budynków i infrastruktury komunalnej oraz innych zastosowań w budownictwie. Zobacz wszystkie produkty wchodzące w skład kolekcji

  W skład kolekcji z zakresu projektowania produktów wchodzą narzędzia inżynieryjne do projektowania produktów oraz zakładów przemysłowych, w tym programy Inventor i AutoCAD. Zobacz wszystkie produkty wchodzące w skład kolekcji

 • Jakie są korzyści z posiadania subskrypcji?

  Subskrypcja Autodesk przynosi klientom dodatkową wartość poprzez:

  • Dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, aby zawsze być na czasie.
  • Dostęp do wersji bieżącej i poprzednich oprogramowania oraz możliwości korzystania na różnych komputerach, odpowiednio do potrzeb.
  • Nową, ulepszoną pomoc techniczną: krótsze czasy reakcji i możliwość zamówienie rozmowy ze specjalistą pomocy technicznej Autodesk.
  • Łatwiejsze administrowanie — subskrypcja wszystkich posiadanych produktów Autodesk pozwoli korzystać z narzędzi usprawniających wdrażanie oprogramowania i zarządzanie nim.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji.

 • Czy po wykupieniu subskrypcji wszystkie moje pliki i projekty zostaną automatycznie przeniesione do chmury?

  Wszystkie pliki i projekty tworzone w subskrybowanym oprogramowaniu Autodesk można zapisywać lokalnie na dysku twardym (lub dowolnym innym nośniku). Użytkownik zachowuje wszystkie swoje dane lokalne, również po zakończeniu okresu subskrypcji.

Dzięki narzędziom Autodesk do współpracy wszyscy członkowie zespołów projektowych i partnerzy mogą zawsze i w dowolnym miejscu być na bieżąco z projektem. Aby dowiedzieć się więcej o zaletach współpracy, obejrzyj ten film.

*Przykładowe ceny podano w oparciu o sugerowaną cenę detaliczną rocznej subskrypcji Autodesk dla jednego użytkownika Zniżkę w ramach promocji mogą otrzymać klienci, którzy kupią nową subskrypcję następujących pakietów na rok, 2 lata lub 3 lata:

• Do 8% zniżki od łącznej sugerowanej ceny detalicznej Autodesk przy zakupie pakietu zawierającego jedną subskrypcję kolekcji Autodesk® z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa i trzy subskrypcje Autodesk® BIM™ 360 Team.
• Do 11% zniżki od łącznej sugerowanej ceny detalicznej Autodesk przy zakupie pakietu zawierającego jedną subskrypcję kolekcji Autodesk® z zakresu projektowania produktów i jedną subskrypcję Vault Professional.
• Do 7,5 % zniżki od łącznej sugerowanej ceny detalicznej Autodesk przy zakupie pakietu zawierającego jedną subskrypcję AutoCAD® i trzy subskrypcje aplikacji Mobilny AutoCAD® Premium.

**Klienci mogą też uzyskać 50% zniżki od sugerowanej ceny detalicznej przy zakupie co najmniej trzech subskrypcji aplikacji Mobilny AutoCAD® Premium, BIM 360™ Team, Collaboration for Revit®, BIM 360™ Docs lub Vault Professional. Obowiązuje ograniczenie do 25 subskrypcji w obniżonej cenie.

Uzyskanie zniżki wymaga jednoczesnego zakupu produktów kwalifikujących się do zniżki w okresie promocji.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY CZĘŚCI LUB WSZYSTKICH ZASAD TEJ PROMOCJI W DOWOLNEJ CHWILI BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Oferta jest dostępna od 7 maja 2017 r. do 21 lipca 2017 r. w krajach EOG i w Szwajcarii. Nie można jej łączyć z innymi promocjami ani rabatami.

Oferta dostępna jedynie u sprzedawców uczestniczących w programie i w sklepach Autodesk. Ceny u sprzedawców mogą się różnić. Dodatkowych informacji udzieli lokalny sprzedawca Autodesk. Pełne wykazy produktów, szczegółowe warunki i ograniczenia można znaleźć na stronie https://www.autodesk.pl/campaigns/collaboration-offer-tc

Autodesk, the Autodesk logo, Revit, and AutoCAD are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document. © 2017 Autodesk, Inc. All rights reserved.