Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

[Company Name]

Zrób kolejny krok
w cyfryzacji firmy
z Autodesk PLM

Cyfrowa transformacja w produkcji to coś więcej niż konieczność. To lepszy sposób na prowadzenie firmy. Możemy pomóc ci
w opracowaniu innowacyjnego podejścia do digitalizacji.

Podziel się tą stroną:

Webinaria na Żywo

WEŹ UDZIAŁ W SERII WEBINARÓW

Zarejestruj się

WEBCASTY NA ŻĄDANIE

ZOBACZ CO DAJE SYSTEM PLM FIRMOM

Obejrzyj nagrania

Jak producenci zarządzają zmianą?

Poznaj historię Hosokawa Micron

Branża produkcyjna dynamicznie się zmienia. Wiodące firmy dotrzymują kroku inwestując w digitalizację. Dowiedz się, jak Hokosawa Micron, firma dostarczająca rozwiązania dla przemysłu chemicznego, rozpoczęła transformację cyfrową zaczynając od podstaw czyli od danych. Zobacz, krok po kroku, jak wykorzystała potęgę technologii do optymalizacji procesów i wytwarzanych produktów.

Jak poprawić przepływ kluczowych informacji w firmie?

Połącz dane

Dane to Twój najcenniejszy zasób. Utrzymywanie krytycznych danych i informacji o produktach w centrum procesów projektowania i produkcji jest kluczem do sprostania rosnącym wymaganiom klientów. 

POŁĄCZ LUDZI

Zespoły projektowe - od projektowania przez produkcję po łańcuch dostaw - muszą współpracować ściślej niż kiedykolwiek. Rozbij silosy danych, które zabijają wydajność i innowacje w całym procesie rozwoju produktu.

Połącz Procesy

Producenci, zarządzający produktem w całym cyklu jego życia, skracają czas wprowadzenia produktu na rynek. Cieszą się też większą przejrzystością procesów i możliwością wyciągania wniosków z danych. W efekcie pozwala im to wygrywać z konkurencją.

Korzyści z rozwoju produktu opartego na danych

Zwiększ wydajność, wcześniej wprowadzaj swoje produkty na rynek i pozwól każdemu działowi wspierać działanie Twojej firmy.

 • Zarządzanie Listą Materiałową (BOM)

  Zestawienia materiałów są zbyt ważne, aby pozwolić w nich na błędy. Połączone rozwiązania do zarządzania danymi pomagają zarządzać, wizualizować i udostępniać aktualne informacje BOM w całej organizacji w czasie rzeczywistym. Centralizuj informacje z listy materiałowej w jednym, zintegrowanym systemie.

 • Wprowadzanie nowych produktów (NPI)

  Chcesz pokonać konkurencję przy wprowadzaniu nowych produktów. Autodesk udostępnia gotowe narzędzia, które pozwalają zarządzać zadaniami, dzięki aktualizowanym na bieżąco punktom kontrolnym, listom zadań do wykonania i powiadomieniom - wszystko z poziomu jednego systemu.

 • Zarządzanie zmianą

  Zespoły projektowe potrzebują jasnego widoku zmian projektowych, aby rozumieć i móc zatwierdzać żądania zmian i zlecenia zmiany. Dzięki rozwiązaniom Autodesk zmiany projektowe są w pełni definiowane, weryfikowane, zatwierdzane i wdrażane w środowisku współpracy.

 • Zarządzanie Danymi Produktowymi (PDM)

  System Autodesk PDM pozwala wszystkim w Twojej organizacji pracować i współpracować bazując na tych samych danych projektowych. Dzięki bezpośredniej integracji z innymi narzędziami Autodesk, każdy może mieć wygodny dostęp do potrzebnych danych wtedy, gdy ich potrzebuje.

 • Zarządzanie Jakością

  System zarządzania jakością w zamkniętej pętli łączy pełny łańcuch jakości, od identyfikacji i analizy niezgodności, przez RMA, do CAPA, po zmiany inżynieryjne. Reaguj na problemy z jakością, korzystając z pełnego widoku danych i krytycznych procesów.

 • Współpraca z poddostawcami

  Pozostań w kontakcie ze swoim globalnym łańcuchem dostaw 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki dostępowi w dowolnym czasie i miejscu do informacji potrzebnych Twojej rozszerzonej organizacji do wyceny, zaopatrzenia i zarządzania dostawcami - wszystko w jednym, bezpiecznym środowisku.

 • Zwinne wdrożenie

  Szybko rozpocznij pracę dzięki gotowym do użycia narzędziom - wystarczająco elastycznym, aby można je było skonfigurować pod kątem określonych procesów biznesowych.

 • Kontrola, bezpieczeństwo i dostępność w chmurze

  Hubrydowa technologia Autodesk pozwala przechowywać wrażliwe dane projektowe za Twoją zaporą, umożliwiając jednocześnie wykonywanie procesów biznesowych w dowolnym miejscu i czasie, dzieki chmurowemu dostępowi.

Raport Tech Clarity pokazuje jakie działania podejmują liderzy w zakresie cyfryzacji

Jak firmy produkcyjne poprawiają swoje wyniki biznesowe?

Firmy marnują średnio 20,3% czasu pracowników technicznych m.in. inżynierów, konstruktorów, projektantów czy pracowników produkcji na nieefektywne zadania związane z zarządzaniem danymi i poszukiwaniem informacji. 

W najnowszym raporcie Tech-Clarity autorzy przyglądają się kluczowym wyzwaniom stojącym przed firmami produkcyjnymi, które wynikają z rosnącej złożoności wyrobów i procesów. Zobacz jak liderzy radzą sobie z tymi problemami, poprawiając swoje wyniki biznesowe.

Masz pytania? Skontaktuj się z ekspertem Autodesk

Masz pytania? Skontaktuj się z ekspertem Autodesk

Jesteśmy zespołem ekspertów technicznych i biznesowych, którego celem jest pomoc w transformacji cyfrowej przedsiębiorstw w kierunku Przyszłości Wytwarzania.

Wypełnij formularz lub skontaktuj się bezpośrednio

 • Radosław Cieślak

  radoslaw.cieslak@autodesk.com

 • Przemysław Sokołowski

  przemysław.sokolowski@autodesk.com