• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Cyfrowa transformacja
w przemyśle i produkcji
z PLM

Cyfrowa transformacja w produkcji to coś więcej niż konieczność. To lepszy sposób na prowadzenie firmy. Możemy pomóc ci
w opracowaniu innowacyjnego podejścia do digitalizacji.

Zarządzanie danymi, projektami i procesami w firmie z Autodesk PLM Fusion Lifecycle

Jak zarządzać danymi
i projektami w firmie?

Producenci generują obecnie więcej danych niż kiedykolwiek wcześniej. Brak integracji danych między procesem projektowania i produkcji skutkuje utratą jakości. Jeśli w Twojej firmie dane o produktach są rozproszone na dyskach współdzielonych, arkuszach kalkulacyjnych, w e-mailach i innych systemach, ty także najpewniej doświadczasz tego problemu. W uporządkowaniu danych i poprawie przepływu informacji może pomóc system PLM.

Webinarium nt. Autodesk Fusion Lifecycle - zarzadzanie cyklem życia produktu PLM

WEBINARIUM NA ŻĄDANIE: Zarządzania cyklem życia produktu z Autodesk PLM

Jak właściwie wygląda digitalizacja i jak ją przeprowadzić? Zarejestruj się na webinarium prowadzone na żywo i dowiedz się, dlaczego najlepsi producenci dążą do zintegrowanego zarządzania danymi.

Połączenie danych produktowych pomiędzy działami projektowymi, konstrukcyjnymi i produkcyjnymi oraz operacyjnymi czyli integracja PDM vault z Fusion Lifecycle PLM

Dlaczego warto łączyć Vault
i Fusion Lifecycle?

Produkcja wymaga dziś platformy integrującej PDM z PLM. Zobacz, dlaczego zarządzanie danymi technicznymi za pomocą Autodesk Vault, a następnie połączenie go z naszym opartym na chmurze systemem PLM, zapewnia lepsze podejście do procesu rozwoju produktu.

ok
Raport Aberdeen pokazuje jak inne firmy osiągają swoje cele dzięki PLM

Jak uniknąć negatywnych konsekwencji pracy z niezintegrowanymi danymi?

Najlepsze firmy przechodzą proces digitalizacji dzięki systemowi PLM. Ich ostateczny cel? Zapewnienie połączonego środowiska współpracy, które sprawi, że dane o produktach będą aktualne i dostępne dla wszystkich. Przeczytaj Raport Aberdeen, aby dowiedzieć się, jak producenci osiągają swoje cele dzięki systemowi PLM.

Inteligentny sposób prowadzenia projektów w firmie

Product Lifecycle Management (PLM) łączy wszystkie procesy, dane, ludzi i systemy, które tworzą twoją firmę, w jedną scentralizowaną bazę systemową.

 • Terminowość produkcji

  DOSTARCZAJ NA CZAS I ZGODNIE Z WYMAGANIAMI

  PLM zapewnia przejrzystość procesu rozwoju produktu, dzięki czemu możesz skoncentrować się na spełnianiu wymagań zamiast na studiowaniu błędów.

 • Zarządzanie jakością

  MONITORUJ JAKOŚĆ I ZMIANY INŻYNIERSKIE

  Przejdź z sukcesem następny audyt jakościowy dzięki wiarygodnym, łatwo dostępnym zapisom historii rozwoju produktu i jakości.

 • Zarządzanie zmianą

  ZARZĄDZAJ ZESTAWIENIAMI I ZMIANAMI PRODUKTÓW

  Zarządzaj danymi zawartymi w zestawieniach materiałowych i udostępniaj je w czasie rzeczywistym w całej firmie. Śledź zmiany za pomocą konfigurowalnych ścieżek zatwierdzania żądań i zleceń zmian.

 • Lepsza współpraca

  WSPÓŁPRACUJCIE LEPIEJ. TANIEJ WPROWADZAJCIE INNOWACJE.

  E-mail, Excel, PDF, współdzielone dyski, CAD - brzmi znajomo? PLM upraszcza współpracę, uwzględniając także klientów i dostawców.

Co PLM daje twojej firmie?

 • Wprowadzenie nowego produktu NPI

  Wprowadzenie nowego produktu

  Narzędzia wprowadzania nowego produktu pomagają dostarczyć na rynek innowacje produktowe na czas i zgodnie z budżetem.

 • Zarządzanie BOM

  Zarządzanie zestawieniem materiałowym

  Zarządzaj, wizualizuj i udostępniaj aktualne informacje w zestawieniu materiałowym, w całej organizacji w czasie rzeczywistym.

  Obejrzyj film (1:32 min.)
 • Zarządzanie zmianą inżynierską

  Zarządzanie zmianami

  Zmiany produktu są w pełni zdefiniowane, skontrolowane, zatwierdzone i wdrożone.

  Obejrzyj film (2:49 min.)

WEBINARIUM: Wprowadzenie do zarządzania cyklem życia produktu

Jak właściwie wygląda digitalizacja i jak ją przeprowadzić? Zarejestruj się na webinarium i dowiedz się, dlaczego najlepsi producenci dążą do zintegrowanego zarządzania danymi.

"Przed wprowadzeniem systemu PLM duże zamówienie, obejmujące około 20 pozycji, zajmowało nam cały dzień, a teraz mniej niż pięć minut.”
—Thomas Schnell, CAD Administrator, Feige FILLING

ok

Zobacz PLM i PDM w akcji

Feige Filling wprowadza Autodesk PLM

Feige FILLING

Ta średniej wielkości firma zajmująca się konstrukcją i eksploatacją maszyn i zakładów produkcyjnych stworzyła cyfrowy obieg dokumentów w systemie Autodesk PLM. Zobacz korzyści tego wdrożenia, które wykracza poza granice organizacji przez włączenie w zautomatyzowane procesy dostawców.

Hosokawa integruje Vault z Fusion Lifecycle

Hosokawa

Zobacz, jak ten światowy lider w rozwiązaniach procesowych usprawnił procesy w organizacji, uniknął problemów towarzyszących rozwojowi produktu i wyeliminował słabe punkty poprzez połączenie Vault i Fusion Lifecycle.

Aclara poprawia operacje dzięki PLM

Aclara

Dostawca rozwiązań infrastruktury użytkowej wybrał Autodesk, aby zapewnić sprawność operacyjną i bezpieczeństwo działania w globalnych zespołach wewnętrznych i zewnętrznych. W proces włączono inżynierię, działania operacyjne i producentów kontraktowych.

„Najlepsze firmy, chcąc wdrażać nowe obszary, tj. Internet rzeczy, rzeczywistość rozszerzona czy Przemysł 4.0, digitalizują proces zarządzania cyklem życia produktu (ang. PLM). Zapewniają sobie tym samym jednolity obraz danych produktowych w całym przedsiębiorstwie, włączając nawet w proces partnerów i klientów.”
— Aberdeen, Connected Product Lifecycle Management Meets (and Beats) Product Complexity

ok

Dlaczego warto łączyć Vault i Fusion Lifecycle?

Produkcja wymaga dziś platformy integrującej PDM z PLM. Zobacz, dlaczego zarządzanie danymi technicznymi za pomocą Autodesk Vault, a następnie połączenie go z naszym opartym na chmurze systemem PLM, zapewnia lepsze podejście do procesu rozwoju produktu.

Skontaktuj się z dedykowanym zespołem doradczym Autodesk.

Jesteśmy zespołem ekspertów technicznych i biznesowych, którego celem jest pomoc w transformacji cyfrowej przedsiębiorstw w kierunku Przyszłości Wytwarzania.

Jak możemy pomóc?

Wypełnij formularz, a wkrótce się skontaktujemy z tobą.

Zarejestruj się

Dziękujemy za rejestrację.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.