Subheadline

Projektowanie zrównoważonych systemów drenażowych

Projektuj systemy drenażowe naśladujące naturalny obieg wody, aby zapewnić bezpieczniejszą i bardziej ekologiczną przyszłość nam wszystkim.

Zwróć uwagę na właściwy obieg wody

Aby naturalny obieg wody mógł przebiegać prawidłowo w trudnych warunkach związanych z szybkim rozwojem miast i ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi, konieczne są dobrze zaprojektowane, zrównoważone i odporne na zagrożenia systemy drenażowe. Dowiedz się, jak wykorzystać technologię do realizacji projektów zielonych systemów drenażowych.

Image courtesy of lorem ipsum

Zielone projekty. Lepsze wyniki.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

 • Usprawnienie procesu projektowania

  Uprość projekty systemów drenażowych dzięki optymalizacji procesów oraz zmniejsz liczbę błędów i poprawek, aby dotrzymywać terminów i mieścić się w budżetach.

  Image courtesy of lorem ipsum

 • Szybsze zatwierdzanie planów rozwoju

  Skróć całkowity czas projektowania dzięki bezproblemowej integracji z platformami CAD, BIM i GIS. Zarządzaj ryzykiem związanym z projektami i zapewnij wszystkim aktualne informacje przez przejrzystą i zrozumiałą prezentację projektów.

 • Łatwiejsze zapewnianie zgodności z wymogami

  Wykorzystaj wbudowane narzędzia kontroli, aby zapewnić, że projekty będą realizowane zgodnie z odpowiednimi procesami BIM. Spełniaj, a nawet przekraczaj wymagania projektowe dzięki niestandardowym raportom i szablonom opracowanym pod kątem lokalnych regulacji.

Do czego służy program InfoDrainage?

Projektuj z myślą o naturze za pomocą narzędzi nowej generacji. InfoDrainage to kompletne rozwiązanie do projektowania i analizy, które pozwala:

 • pewnie i szybko projektować i kontrolować systemy drenażowe;
 • realizować zrównoważone, opłacalne projekty zgodnie z wymogami;
 • przyspieszyć procesy modelowania informacji o budynku (BIM).

Image courtesy of lorem ipsum

Zobacz, jak inni użytkownicy korzystają z programu InfoDrainage

UNIWERSYTET STANOWY OKLAHOMY

Nowy wymiar projektowania systemów drenażowych w Oklahomie

Jeden z absolwentów uczelni postanowił rozwiązać dwa największe problemy projektowe, z którymi zmagało się miasto Oklahoma, spowodowane przez spływy wód deszczowych: nasilone powodzie i zanieczyszczenie środowiska.

Image courtesy of lorem ipsum

Twórz bardziej zieloną przyszłość

Porozmawiaj z przedstawicielem handlowym, aby dowiedzieć się, jak zyskać umiejętności pozwalające na uwzględnianie zrównoważonych elementów w projektach tradycyjnych systemów drenażowych.

wp-form-before: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Dziękujemy za zainteresowanie.