Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Zdobywaj więcej zamówień

Projektujesz lub produkujesz na zamówienie?
Sprawdź jak tworzyć oferty, które wygrywają.

Czasy oferowania ograniczonego asortymentu standardowych produktów minęły bezpowrotnie, a tradycyjne strategie ofertowe nie zawsze się sprawdzają we współczesnych warunkach. Czego więc dziś potrzeba, by zdobywać zamówienia?

 

Jak zdobywać zlecenia w branży przemysłowej?

Bezpłatne webinarium on demand. Obejrzyj teraz.

Masz czasem wrażenie, że gdy trzeba jednocześnie trzymać się specyfikacji klienta, przygotować dokładną ofertę i udzielić szybkiej odpowiedzi, jesteś w stanie sprostać tylko jednemu z tych wymagań?

Jeśli zdarzyło Ci się przegrać przetarg, zapewne wiesz, jak trudno jest dopilnować wszystkiego. Jednak jest na to sposób: automatyzacja, weryfikacja i wizualizacja.

Sprawdź na webinarium jak zwiększyć ilość wygranych zleceń i przetargów.

Najważniejsze powody, by zautomatyzować odpowiedzi ofertowe z programem Inventor

Więcej pracy czy projektów?

Gdy musisz sprostać krótkim terminom lub długiej liście zadań, nie ma nic gorszego od procesów przysparzających dodatkowej pracy.

Dowiedz się, jak ograniczyć ilość poprawek i powtarzalnych czynności dzięki narzędziom automatyzacji w programie Inventor, aby skoncentrować się na najważniejszych zadaniach.

Dowiedz się więcej

Szybko twórz dokładne i atrakcyjne oferty

ZAUTOMATYZUJ PROJEKTOWANIE

Narzędzie Inventor iLogic pozwala w prosty sposób definiować reguły automatyzacji częstych, powtarzalnych zadań. Oszczędzaj czas, odpowiednio ustawiając reguły uruchamiane przy określonych czynnościach.

WERYFIKUJ KOSZTY I PARAMETRY

Miej pewność, że oferty są przygotowane prawidłowo. Korzystaj z symulacji w obszarze projektowania oraz zintegrowanych programów do projektowania i zarządzania danymi.

TWÓRZ IMPONUJĄCE WIZUALIZACJE

Zastąp słowa obrazami. Zobacz, jak zaimponować klientom, generując w programie Inventor fotorealistyczne renderingi i animacje.

Jak inne firmy tworzące rozwiązania inżynieryjne na zamówienie podchodzą do przetargów?

Newag

optymalizuje proces projektowo-produkcyjny dzięki zastosowaniu systemu PDM Autodesk Vault i jego integracji z systemem ERP.

Przekonujące wizualizacje zdobywają zlecenia

Zobacz, jak zastosowanie internetowego konfiguratora produktów pozwoliło firmie Vent-A-Hood zapewnić klientom maksymalną wygodę obsługi i zyskać więcej zleceń na rynku wentylacji.

Szybkie tworzenie dokładnych i atrakcyjnych ofert

Zobacz, jak kolekcja Product Design & Manufacturing Collection pozwala firmie Feige Filling projektować bez żadnych opóźnień instalacje obejmujące przeszło 30 000 odrębnych części.

Oprogramowanie do tworzenia ofert na rozwiązania inżynieryjne na zamówienie

Znajdź najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie

Pomożemy Ci wybrać narzędzia, z którymi szybko rozpoczniesz realizację wyznaczonych celów. Zadzwoń na bezpłatną infolinię lub wypełnij formularz, aby zamówić rozmowę z ekspertem Autodesk.

Zadzwoń pod numer (12) 88 12 003

poniedziałek–piątek, 9:00–17:00

Raport Lifecycle Insights: porównanie skutecznych strategii odpowiadania na zapytania ofertowe

Czy stosujesz skuteczną strategię tworzenia ofert?

Wykorzystaj najnowszy raport Lifecycle Insights, aby znaleźć i naprawić błędy w procesach ofertowania. W raporcie znajdziesz wskazówki dotyczące wszystkich aspektów przygotowywania oferty na rozwiązanie inżynieryjne tworzone na zamówienie, takich jak weryfikacja parametrów, prognozowanie kosztów, prezentacja rozwiązania i czas odpowiedzi.