• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

c

Popraw wydajność produkcji. Projektuj, planuj i sprawdzaj poprawność układu fabryk.

Fabryka XXI wieku

Efektywna fabryka XXI wieku to odpowiednie narzędzia, pomagające rozplanować maszyny, pracę i narzędzia. W wielu branżach niezwykle ważne jest również szybkie dostosowanie ze względu na sezonowość i szybko zmieniające się zapotrzebowanie. Wszystko w jednym celu: ekonomicznej produkcji.

Obejrzyj nagranie webinarium, aby dowiedzieć się jak szybko przezbrajać produkcję, dzięki narzędziom służącym do optymalizacji procesów; jak szybko sprawdzać różne warianty laytout’ów 2D i 3D oraz jak wirtualne sprawdzać planowane zmiany pod kątem wykrywania kolizji i harmonogramowania zadań.

Plany fabryk - optymalizacja i efektywność

Factory Design Utilities to rozwiązanie do tworzenia oraz optymalizacji planów zakładów produkcyjnych, umożliwiające projektowanie i prezentację najbardziej optymalnego planu, dzięki stworzeniu cyfrowego modelu.

Sprawdź jak to działa!

Raport: jak adoptować zmiany?

Najlepsze praktyki we wdrażaniu zmian w fabrykach.

Produkcja żywności wymaga szybkiej zmiany i jej adaptacji, aby móc konkurować na dzisiejszych szybko rozwijających się rynkach globalnych. Jakie jest 5 najwyższych wyzwań w zakresie wprowadzania zmian w fabryce? Sprawdź sam i przeczytaj raport TechCalrity.

 
 

Design Thinking - myślenie przez design drogą do zwiększania innowacji

Jak najnowsza idea "Design Thinking" wpływa na sposób projektowania? Czy może pomóc w tworzeniu koncepcji produktu w kontekście potrzeb odbiorcy, uelastycznianiu procesu produkcyjnego do wymagań wysoko spersonalizowanego produktu, przyspieszeniu dokładności ofertowania?  Sprawdź sam.

13 rozwiązań w Kolekcji

Jedna subskrypcja - wiele możliwości

Wachlarz produktów od planowania produkcji i layoutów fabryk w Factory Design Utilities, projektowania 3D w Inventor do Navisworks, który pozwala udostępniać, łączyć, przeglądać i dopracowywać szczegółowe trójwymiarowe modele projektowe w dowolnym rozmiarze i formacie.  A także AutoCAD i wiele innych produktów. Poznawaj nowe możliwości tworzenia produktów w Fusion 360 przy użyciu usług w chmurze. 

Pytania o ofertę lub techniczne?

Poproś o kontakt

Skonsultuj się ze specjalistą Autodesk

Autodesk Inventor 2019

pobierz teraz

Bezpłatnie przez 30 dni