Wystawa

Druk 3d, skanery przestrzenne, najnowsze propozycje w zakresie stacji roboczych i druku. Sprawdź co dla uczestników Forum Autodesk 2014 przygotowali Partnerzy konferencji.

HP zaprezentuje rozwiązania najwyższej jakości obrazu i mocy obliczeniowej stacji roboczych HP z procesorami Intel. Stworzone do wydajnych obliczeń i wizualizacji dwuprocesorowe stacje robocze oferują najwyższą wydajność. Wielokrotnie nagradzane za konstrukcję, mają możliwość serwisowania bez specjalnych narzędzi i obudowę, która zapewnia najszersze na rynku możliwości rozbudowy. Procesory Intel® Xeon® nowej generacji, obsługa do 16 rdzeni przetwarzania i najnowsze profesjonalne karty graficzne jak nigdy wcześniej pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych projektów.

Na stanowisku firmy 3Dconnexion będzie można obejrzeć i wypróbować manipulatory 3D, zwane również myszkami 3D, usprawniające i przyspieszające pracę projektantów, architektów, artystów oraz wszelkich specjalistów tworzących w 3D. Zaprezentowane zostanie aktualne portfolio, w tym najnowszy model: SpaceMouse Pro Wireless, jedyna bezprzewodowa myszka 3D na świecie, jak również nowy sterownik z zupełnie nowymi funkcjami. Uwaga: dla wszystkich uczestników Forum firma 3Dconnexion przygotowała ofertę specjalną.

Canon zaprezentuje najnowsze rozwiązania z szerokiej gamy urządzeń wielkoformatowych do druku, kopiowania i skanowania, w tym Océ ColorWave 650 z technologią Océ CrystalPoint – niezwykle szybkie urządzenie wielofunkcyjne; Océ PlotWave 500 – najnowszy wielofunkcyjny ploter z kolorowym skanerem; imagePROGRAF iPF785 – 5-atramentowa drukarka, doskonała do druku rysunków CAD/GIS i plakatów; imagePROGRAF iPF6400SE – wyjątkowo ekonomiczna drukarka wyposażona w 6-kolorowy system atramentów pigmentowych LUCIA EX.

Europejski Fundusz Leasingowy SA z myślą o swoich klientach stworzył pakiet indywidualnie dopasowanych rozwiązań finansowych. Oferuje leasing, pożyczkę, wynajem, ubezpieczenia oraz szereg usług dodatkowych. Wspiera zarówno małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa, oferując korzystne i innowacyjne rozwiązania oraz wysoką jakość obsługi.
Swoim klientom doradza skorzystanie z wyjątkowej oferty leasingu. Proponuje leasing z ratą niższą o 30% w pierwszym roku oraz samodzielną zmianę wysokości raty w trakcie spłaty umowy.

TPI jako wiodący dostawca rozwiązań pomiarowych dla geodezji, budownictwa i innych branż, zaprezentuje szybkie i kompaktowe skanery 3D, dzięki nim można odwzorować nawet najbardziej skomplikowane obiekty przemysłowe czy architektoniczne. Ponadto pojawi się oprogramowanie i przykłady wdrożeń. Będzie też możliwość samodzielnego przetestowania najnowocześniejszych technologii.

Porozmawiaj z ekspertami, którzy o rozwiązaniach Autodesk wiedzą wszystko

Zapraszamy na stoisko Evatronix SA. Można się tam zapoznać ze skanerami eviXscan 3D naszej produkcji oraz z technologią skanowania i druku 3D. Prezentujemy różnorodne możliwości wykorzystania skanerów eviXscan 3D i drukarek przestrzennych CubeX. Przedstawiamy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu inżynierii odwrotnej, rapid prototyping i kontroli jakości. Dzięki nim nasi klienci odnoszą sukcesy i zyskują przewagę nad konkurencją. Evatronix SA to narzędzia kreatywnych inżynierów

Man and Machine Software Sp. z o.o., Platynowy Partner Autodesk zaprezentuje na swoim stoisku oprogramowanie Autodesk do wizualizacji - Autodesk VRED oraz autorski dodatek do programu Autodesk Vault - MuM Pinpoint Suite udostepniający między innymi wiele praktycznych funkcji, posiadający konfigurowalny interfejs użytkownika oraz możliwość standaryzacji danych w oparciu o standardy biznesowe. Na stoisku Man and Machine będzie można sprawdzić w praktyce możliwości i funkcje tych rozwiązań oraz porozmawiać ze specjalistami.

PRZYJDZ – DOTKNIJ – POROZMAWIAJ – SPRAWDŹ! MAT serdecznie zaprasza! Będziecie Państwo mogli porozmawiać z wysokiej klasy specjalistami, znającymi programy Autodesk od podszewki i nie bojącymi się trudnych pytań.
Przedstawiciele MAT to profesjonaliści z dziedzin: analiza MES i CFD, MSD, Plant 3D
i rozwiązań HP
. Na stoisku MAT będzie możliwość zapoznania się z jednymi z najbardziej innowacyjnych urządzeń dostępnych na rynku: drukarką 3D - 3D Systems oraz ploterem DJ HP 3500.

 

Partnerzy złoci

Partner srebrny

Partnerzy brązowi