Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

O FOMT

The Future of Making Things – przyszłość tworzymy już dzisiaj.

Ponad 200 milionów osób na świecie – w tym zawodowi projektanci rozwiązań mechanicznych, produktów, inżynierowie i architekci, artyści, studenci i pasjonaci – korzysta z rozwiązań Autodesk uwalniając swoją kreatywność i rozwiązując kluczowe problemy projektowe, biznesowe i środowiskowe.

Teraz rozpoczynamy nową erę.

Sposób, w jaki projektujemy, wytwarzamy i korzystamy z dóbr radykalnie się zmienia i Autodesk wychodzi naprzeciw tym trendom.

Zaawansowane technologie wytwarzania gwałtownie zmieniają środki produkcji. Zawsze istniała grupa konsumentów ceniących dostosowanie i indywidualną użyteczność bardziej niż markę. Teraz możemy wytwarzać produkty, do tej pory niedostępne, jeszcze bardzie spersonalizowane i dostosowane do wymagań odbiorców.

Zmienia się podstawowa natura rzeczy. Przewiduje się, że do 2020 podłączonych do Internetu będzie 50 miliardów urządzeń.

Zwinność, mobilność, łączność – to dzisiejsza technologia. Przetwarzanie w chmurze. Technologie mobilne. Połączenie społecznościowe oraz współpraca. To trendy, które będą dominowały w kolejnych latach. Autodesk chce być właśnie tam, aby oferować swoim klientom możliwość wykorzystania mocy tych innowacji.

To tematy, o których warto dyskutować!

Dowiedz się więcej - dołącz do nas 6 października na AUTODESK FORUM 2016 – The Future of Making Things.