Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW

PARTNER ZŁOTY

Dell EMC

Dell EMC, część Dell Technologies, umożliwia modernizację, automatyzację i transformację centrów danych przy użyciu najlepszej na rynku infrastruktury konwergentnej, serwerów oraz technologii przechowywania i ochrony danych. Tym samym zapewnia firmom solidną podstawę do transformacji infrastruktury IT poprzez wdrożenie chmury hybrydowej oraz do rozwoju biznesu przy użyciu aplikacji typu cloud-native i rozwiązań big data. Dell EMC dostarcza swoje kompleksowe i innowacyjne rozwiązania klientom ze 180 krajów – w tym 98 proc. firm z listy Fortune 500.

lorem ipsum

lorem ipsum

PARTNER SREBRNY

iSpot

iSpot Apple Premium Reseller to siec 24 salonów w Polsce z pełną ofertą firmy Apple. Nasz Dział Enterprise Integration oraz B2B SME w strukturach SAD Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu, implementacji oraz wsparciu technicznym wdrożonych rozwiązań. Przygotowana infrastruktura sprzętowo-sieciowa jest „szyta na miarę” pod konkretne potrzeby firm z dedykowanymi rozwiązaniami dla branż. To, co nas wyróżnia to wysokiej jakości obsługa, doświadczony zespół Key Account Managerów i Inżynierów.
Dział Enterprise Integration:
Urszula Gałuszka – Marzecka: urszula.galuszka@sad.com.pl
Dział Małych i Średnich firm:
Agnieszka Dąbrowska: agnieszka.dabrowska@sad.com.pl

PARTNERZY BRĄZOWI

CANON

Canon to jeden z największych światowych producentów profesjonalnych rozwiązań druku. Firma dostarcza innowacyjne plotery wielkoformatowe do zastosowań CAD/GIS (urządzenia serii imagePROGRAF, Océ PlotWave, Océ ColorWave). Canon rozszerza także swoje kompetencje w zakresie druku 3D, oferując nowoczesne urządzenia do projektowania przestrzennego, profesjonalne wsparcie klientów końcowych, doradztwo techniczne oraz rozbudowaną sieć serwisową w całej Polsce.

Więcej informacji na https://www.canon.pl/business/

FARO

FARO to cieszący się największym zaufaniem na świecie dostawca rozwiązań z zakresu technologii pomiarowej 3D oraz wizualizacji. Firma zajmuje się opracowywaniem i sprzedażą wspomaganych komputerowo systemów pomiarowych oraz urządzeń do wizualizacji i oprogramowania obrazującego. Rozwiązania firmy FARO wykorzystywane są do kontrolowania części i zespołów, planowania produkcji, przedstawiania dużych przestrzeni lub konstrukcji w 3D, prowadzenia badań i tworzenia konstrukcji, jak również sprawdzania i rekonstrukcji zdarzeń w miejscach wypadków i przestępstw.

FAKRO

FAKRO oknem na świat

FAKRO jest wiceliderem światowego rynku okien dachowych. W ofercie firmy znajdują się okna dachowe oraz akcesoria do okien. W ofercie firmy FAKRO są także schody strychowe i markizy zewnętrzne do okien pionowych. W skład Grupy Fakro, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce.
Firma FAKRO od zawsze stawia na innowacyjność. Ma własny, ośrodek badawczo-rozwojowy, w którym pracuje ponad 100 konstruktorów. Do ponad 50 krajów świata FAKRO eksportuje nie tylko okna dachowe, ale także polską myśl techniczną.

FUJITSU

Fujitsu Technology Solutions jest największym dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. Wśród jego klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i potencjał technologii informatycznej (ICT) tworzy razem z klientami przyszłość tej dziedziny.

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU jest europejskim oddziałem firmy Panasonic Systems Communications Company, który w ramach Panasonic dostarcza rozwiązania dla biznesu. Celem PSCEU jest usprawnienie działania przedsiębiorców oraz podniesienie efektywności i wydajności ich organizacji. PSCEU pomaga w rejestracji, przetwarzaniu i przesyłaniu danych wszelkiego typu: obrazu, głosu oraz tekstu. Oferta produktów obejmuje m.in. centrale abonenckie PBX, drukarki dokumentów, profesjonalne kamery, projektory, wielkoformatowe monitory, wytrzymałe komputery przenośne i alarmy przeciwpożarowe. Zatrudniając ok. 350 osób, dysponując wiedzą inżynierską oraz możliwościami globalnego zarządzania projektami, PSCEU oferuje szereg możliwości na rynkach, na których działa. Więcej informacji o rozwiązaniach profesjonalnych Panasonic znajduje się pod adresem: https://business.panasonic.pl/.

PARTNER BRANŻY

STREFA INNOWACJI

3DGence

Firma 3DGence jest producentem profesjonalnych drukarek 3D w technologii FDM. Do produkcji swoich urządzeń używają podzespołów najwyższej jakości, co gwarantuje perfekcyjną jakość wydruku. Ich flagowym produktem jest drukarka 3DGence ONE, jej cechy to:

  • PUSH - opatentowany system szybkiej wymiany głowicy drukującej
  • SCS - system automatycznej kalibracji drukarki
  • Ceramiczny, podgrzewany stół
  • Otwarta baza materiałów
Wkrótce na rynek trafi dwugłowicowa Industry i drukarka Dental dla protetyków.

OMNI3D

OMNI3D to polski producent profesjonalnych drukarek w technologii FFF. Firma oferuje usługi doradcze w zakresie wdrażania technologii druku 3D w przemyśle, usługi wdrożeniowe, serwisowe, szkolenia oraz druk na zlecenie.Naszymi klientami są przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne reprezentujące: przemysł samochodowy, maszynowy i mechaniki precyzyjnej, producenci elektroniki użytkowej, usługodawcy druku 3d. OMNI3D powstało w 2013 roku w Poznaniu. Spółka jest laureatem wielu nagród dla młodych, polskich firm.

DYSTRYBUTORZY AUTODESK

boneheadzSD

boneheadzSD, s.r.o. autoryzowany dystrybutor (VAD) Autodesk działający na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.
Nasza firma została założona w 2002 roku. Od tego czasu stale poszerza swoją działalność, ofertę produktów, spektrum usług oraz zasięg wśród klientów. Współpracujemy ze świetnymi specjalistami z obszaru mediów i rozrywki. Naszym celem jest dostarczanie szerokiego i kompletnego portfolio produktów a także usług dla profesjonalistów z branży Media & Enterteinment.

Datech

Datech to specjalizowana marka Tech Data skupiająca wokół siebie wartość oferowaną przez firmę w zakresie rynku CAD (Computer Aided Design), czyli rozwiązań przeznaczonych dla odbiorców inżynierskich.
Marka Datech ma swoją ugruntowaną pozycję w Europie i jest jednoznacznie kojarzona z dystrybucją oprogramowania inżynierskiego. Doświadczenie zgromadzone przez lata w poszczególnych krajach stanowi cenny kapitał, który jest wykorzystywany do wyodrębnienia i odpowiedniego nazwania poszczególnych elementów oferty.

PARTNERZY AUTODESK: PLATINUM

MAN AND MACHINE SOFTWARE

Man and Machine Software Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych z dziedziny CAD, opartych na oprogramowaniu firmy Autodesk, światowego lidera na rynku oprogramowania wspomagającego prace inżynierskie.
Jesteśmy częścią grupy Mensch und Maschine SE - największego europejskiego dostawcy produktów firmy Autodesk. Posiadamy status Autodesk Platinum Partner będący najwyższym poziomem Programu Partnerskiego Autodesk oraz jesteśmy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym i Certyfikacji Autodesk.

PROCAD

PROCAD to spółka zajmująca się dostarczaniem, wdrożeniami i popularyzacją systemów wspomagających projektowanie i wytwarzanie. Spółka giełdowa, największa firma informatyczna działająca na polskim rynku systemów CAD amerykańskiego producenta - Autodesk. Jedyna polska firma o najwyższym statusie Autodesk Platinum Partner. Wielokrotnie nagradzana za sprzedaż, kompetencje i obsługę Klienta. Dodatkowo w ofercie: sprzęt komputerowy, Centrum Szkoleniowe, serwis urządzeń drukujących, Dział Wsparcia Technicznego, a także oferta oprogramowania własnego autorstwa.

ROBOBAT POLSKA – GRAITEC GROUP

Robobat Polska jest członkiem międzynarodowej Grupy GRAITEC i od kilku lat aktywnie uczestniczy w promowaniu technologii BIM na świecie. Firma Robobat Polska jest liderem w zakresie wdrożeń BIM w Polsce, oferującym unikalną jakość kompleksowych usług, w tym rozwiązania wspomagające proces projektowania, zarządzanie projektem, zintegrowane rozwiązania sprzętowe, zarządzanie danymi, indywidualne szkolenia oraz pomoc z zakresu projektów inżynieryjnych. Robobat Polska jest dystrybutorem typu VAR oprogramowania Autodesk o statusie platynowym i posiada dwanaście uznanych specjalizacji potwierdzających wysokie kompetencje w zakresie produktów i usług Autodesk. Firma Robobat istnieje na rynku polskim od 1990 roku.

PARTNERZY AUTODESK: GOLD

AEC DESIGN

Jako Autoryzowany Partner Autodesk, już od ponad 18 lat AEC Design dostarcza kompleksowe rozwiązania dla specjalistów z branży architektury, budownictwa, GIS oraz mechaniki, symulacji i produkcji. AEC Design to zespół ekspertów z wieloletnim stażem. Dostarczyliśmy oprogramowanie, specjalistyczne usługi oraz szkolenia i wdrożenia do ponad 3000 firm z branży budowlanej i mechanicznej. Jesteśmy prekursorem BIM/PLM Akademii – spotkań biznesowych, warsztatów i praktycznych wykładów.

APLIKOM

Aplikom jest najdłużej działającą na rynku polskim firmą dostarczającą i wdrażającą innowacyjne i sprawdzone rozwiązania inżynierskie firmy Autodesk dla firm zajmujących się projektowaniem, a także systemy do zarządzania danymi, procesami i zasobami dla przemysłu, budownictwa, spółek infrastrukturalnych oraz samorządów. Firma oferuje profesjonalne usługi, m.in. doradztwo, konsultacje czy też szkolenia dla użytkowników. Stabilny, doświadczony zespół ekspertów pomaga klientom w rozwijaniu ich biznesu z maksymalnym wykorzystaniem potencjału posiadanych rozwiązań.

CADSOFT

Firma CADSOFT powstała w styczniu 2000 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w obsłudze firm projektowych w zakresie szkoleń, dostawy i wdrażania systemów CAD\CAM\CAE. Z naszej wiedzy i pomocy korzystają wszyscy: zarówno małe firmy rodzinne jak i giganci przemysłowi. W ofercie znajdują się z jednej strony programy do tworzenia dokumentacji technicznej 2D, a z drugiej zaawansowane systemy do projektowania i modelowania 3D. Cała oferta uzupełniona jest unikalną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników w działach handlowym i technicznym.

MAT

Firma MAT od ponad 20 lat zajmuje się kompleksową obsługą pracowni projektowych. Bogate doświadczenie i wieloletnia współpraca z wiodącymi firmami branży CAD i IT zaowocowała posiadaniem statusu: Autodesk Gold Partner. Na stoisku MAT będą Państwo mogli porozmawiać z wysokiej klasy specjalistami, praktykami, którzy znają oprogramowania Autodesk od podszewki. Przedstawiciele firmy to profesjonaliści z dziedzin i branż takich jak: CAD/BSD w szczególności platforma Revit oraz CAD/ISD w Infrastrukturze. Specjaliści firmy nie boją się trudnych pytań - z chęcią pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości zarówno z zakresu software jak i hardware.

P.A. Nova

P.A. NOVA S.A. jest złotym partnerem firmy Autodesk, światowego lidera w projektowaniu oprogramowania CAD/CFD/PDM wspomagającego prace inżynierskie, oraz oficjalnym partnerem firmy 3DGence - producenta innowacyjnych drukarek 3D. Portfolio P.A. NOVA S.A obejmuje również rozwiązania dla branży wodno-kanalizacyjnej firmy Barthauer Software GmbH, sprzęt komputerowy i peryferyjny firm HP, CANON, OKI i 3Dconnexion. Posiadamy tytuł Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk (ATC) i Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego (Certiport).

PCC POLSKA

PCC Polska - Twój partner w tworzeniu

W ciągu 14 lat obecności na rynku dostarczyliśmy rozwiązania dla ponad 2,5 tysiąca klientów z branży mechanicznej, wizualizacji, gier i filmów w Polsce.
Wyróżnia nas:
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klienta,
- wysoki poziom świadczonych usług (Autodesk Gold Partner, Certyfikat Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego i Centrum Certyfikacji),
- wybitne osiągnięcia w dziedzinie dostarczania i wdrażania rozwiązań dla branży M&E w Polsce,
- należymy do światowego Centrum Testowego CERTIPORT.

PSP SOLUTION

PSP Solution dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu inżynierii, zarządzania danymi oraz wsparcia produkcji. Wszystkie te rozwiązania integrujemy w ramach spójnej platformy wymiany danych EIS Connect, której jesteśmy producentem. Dzięki wdrożeniu naszych rozwiązań Klienci zdobywają przewagę konkurencyjną poprzez skrócenie czasu realizacji projektów. Asocjacja danych inżynierskich i ich spójność z systemami ERP/MRP gwarantuje obniżenie kosztów oraz wyklucza generowanie kosztownych błędów.

PATRONI HONOROWI