Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

ODWIEDŹ STOISKA NASZYCH PARTNERÓW

PARTNER ZŁOTY

Dell EMC

Dell jako lider rynku stacji roboczych w Polsce zaprezentuje najnowsze rozwiązania z grupy produktów Precision. Zaczynając od podstawowej stacji roboczej mobilnej mającej na celu dotarcie do użytkowników, którzy wymagają niezawodności oraz wydajności za rozsądną cenę. Pokazana zostanie również najcieńsza mobilna stacja robocza na rynku -model Precision 5510, cechująca się rozmiarami i wagą Ultrabooka oraz wydajnością workstacji. Zademonstrowane zostaną również najwyższe mobilne modele 7510 Precision oraz 7710 Precision, które parametrom odpowiadają urządzeniom w obudowie typu Tower. Warto będzie się również przyjrzeć naszym najmniejszym na rynku rozwiązaniom w formie PC - modelowi Dell Precision Tower 3420 oraz największej i najmocniejszej stacji roboczej Dell Precision 7910. Dodatkowo - wysokiej jakości monitory z serii Ultra Sharp stosowane do pracy przez najbardziej wymagających użytkowników. Dell przedstawi również swoje najciekawsze technologie stosowane w stacjach roboczych takie jak wyświetlacze Premier Color, bezramkowe ekrany Infinity Edge, oprogramowanie Dell Precision Optimizer, technologię niezawodnej pamięci Dell Reliable Memory Technology, czy też technologię Intel Cache-W.

lorem ipsum

lorem ipsum

PARTNERZY SREBRNI

iSpot

iSpot – sprawdź możliwości iPad Pro 12,9 cala.
W połączeniu z klawiaturą Smart Keyboard i rysikiem Apple Pencil, iPad stwarza użytkownikowi warunki do kreatywnej i produktywnej pracy na zupełnie nową skalę.
Dzięki interfejsowi sieci komórkowej zapewnia swobodne przesyłanie danych z każdego miejsca i bieżące aktualizacje projektów nawet poza biurem.
Zaprezentujemy pełne właściwości techniczne sprzętu, a także aplikacje Autodesk dla branży budowlanej, architektów, przemysłu i rozrywki.

PARTNERZY BRĄZOWI

CANON

Zapraszamy do odwiedzenia strefy Canon, gdzie zaprezentujemy kompleksowe rozwiązania do druku 2D oraz drukarki 3D.

Druk 3D to nowa i bardzo rozwojowa gałąź działalności Canon. Prezentowane rozwiązania doskonale sprawdzają się w tworzeniu modeli koncepcyjnych, prototypów funkcjonalnych, narzędzi i części. Pokażemy również proces druku i przykłady ciekawych realizacji.

Nie zabraknie też drukarek wielkoformatowych do zastosowań CAD, które zapewniają wyjątkową precyzję, doskonałą jakość druku, a także szybkość pracy – wszystko co niezbędne w okresach spiętrzenia projektowego.

FARO

Skanowanie laserowe 3D za pomocą skanera firmy FARO wspomaga projektowanie budynków na każdym etapie budowy.
Tworzenie dokumentacji powykonawczej w 3D. Pomiary z wykorzystaniem FARO Focus 3D dostarczają użytkownikom szczegółowe chmury punktów, umożliwiające modelowanie 3D na potrzeby rekonstrukcji budynków i planowania zakładów. FARO Focus 3D to doskonałe narzędzie dla geodetów, architektów, archeologów i wszystkich potrzebujących informacji przestrzennej.
Tworzenie dokumentacji w środowisku CAD z wykorzystaniem PointSense.

FAKRO

Firma FAKRO światowy producent okien dachowych zaprasza na stoisko, na którym prezentowane będzie innowacyjne okno do dachów płaskich DEF, laureat nagrody reddot award. Okno do dachów płaskich typu F to nowoczesne spojrzenie na produkt. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi oraz nowoczesnym wyglądem. Pakiet szybowy okna DEF wykonany jest z wykorzystaniem nowoczesnych technologii wklejania szyb zapewniając wysoką trwałość okna i estetyczny wygląd.

FUJITSU

Fujitsu zaprezentuje stacje robocze, w tym najnowszy model CELSIUS H760, wyposażone w profesjonalne karty graficzne NVIDIA. Rodzina stacji roboczych FUJITSU CELSIUS została zaprojektowana tak, aby maksymalnie wykorzystywać możliwości używanych aplikacji. Dzięki połączeniu najwyższej klasy podzespołów z innowacyjnymi technologiami stacje robocze Fujitsu ułatwiają realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań.
Uwolnij swą kreatywność z NVIDIA® Quadro® — najpotężniejszymi na świecie rozwiązaniami graficznymi do stacji roboczych.

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

Ekrany LCD LED o rozdzielczości 4K
Ekrany LCD LED firmy Panasonic o rozdzielczości 4K łączą w sobie oszałamiające parametry z wyjątkową niezawodnością i trwałością rozwiązań technologicznych. Każdy szczegół jest idealnie oddany, a starannie zaplanowana konstrukcja doskonale sprawdzą się w różnych profesjonalnych zastosowaniach. Duża przekątna ekranów i ultra wysoka rozdzielczość pozwalają na uzyskanie dodatkowej przestrzeni pracy podczas wykonywania projektów i ich późniejszej prezentacji.
Dodatkowo będzie można zapoznać się z tabletem biznesowym Toughpad 4K o przekątnej 20″ i podwyższonej wytrzymałości.

PARTNER BRANŻY

STREFA INNOWACJI

3DGence

Firma 3DGence jest dostawcą rozwiązań druku 3D dla przemysłu. Na stoisku zaprezentuje swój flagowy produkt – drukarkę przestrzenną 3DGence ONE. Posiada ona szereg innowacyjnych rozwiązań takich jak: system szybkiej wymiany głowicy PUSH, ceramiczny stół, autokalibrację oraz autokompensację. Ponadto, firma przedstawi wykonane case study prezentujące zastosowanie technologii druku 3D w architekturze oraz mechanice.

OMNI3D

Na swoim stoisku OMNI3D zaprezentuje najnowszą maszynę do druku 3D – Factory 2.0 Production System. Oferowany system do druku przestrzennego idealnie sprawdza się w produkcji części zamiennych do maszyn i linii produkcyjnych, produkcji narzędzi i oprzyrządowania, wytwarzaniu funkcjonalnych prototypów oraz w produkcji nisko-seryjnej i personalizowanej. To, co wyróżnia Factory 2.0 to duża powierzchnia robocza (500 x 500 x 500 mm), zamknięta i grzana komora, możliwość druku z wykorzystaniem 2 ekstruderów, kontrola przepływu filamentu.

DYSTRYBUTORZY AUTODESK

boneheadzSD

boneheadzSD, s.r.o. autoryzowany dystrybutor (VAD) Autodesk działający na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.
Nasza firma została założona w 2002 roku. Od tego czasu stale poszerza swoją działalność, ofertę produktów, spektrum usług oraz zasięg wśród klientów. Współpracujemy ze świetnymi specjalistami z obszaru mediów i rozrywki. Naszym celem jest dostarczanie szerokiego i kompletnego portfolio produktów a także usług dla profesjonalistów z branży Media & Enterteinment.

Datech

Datech to specjalizowana marka Tech Data skupiająca wokół siebie wartość oferowaną przez firmę w zakresie rynku CAD (Computer Aided Design), czyli rozwiązań przeznaczonych dla odbiorców inżynierskich.
Marka Datech ma swoją ugruntowaną pozycję w Europie i jest jednoznacznie kojarzona z dystrybucją oprogramowania inżynierskiego. Doświadczenie zgromadzone przez lata w poszczególnych krajach stanowi cenny kapitał, który jest wykorzystywany do wyodrębnienia i odpowiedniego nazwania poszczególnych elementów oferty.

PARTNERZY AUTODESK: PLATINUM

MAN AND MACHINE SOFTWARE

Man and Machine Software podczas Forum Autodesk zaprezentuje nowości technologiczne – oprogramowanie Autodesk do zarządzania dokumentacją – Data Management oparte na rodzinie produktów Autodesk Vault oraz MuM PDM Pinpoint – rozwiązanie opracowane przez Man and Machine, integrujące Autodesk Vault z systemami ERP. Na stoisku uczestnicy będą mogli sprawdzić w praktyce możliwości i funkcje tych rozwiązań oraz porozmawiać z ekspertami.
Odwiedź nas na stoisku i zdobądź przewagę nad konkurencją dzięki zarządzaniu danymi!

PROCAD

Odwiedź inżynierów i specjalistów PROCAD. Poznaj od strony praktycznej najnowsze rozwiązania Autodesk: Revit, Inventor, AutoCAD, 3ds Max, Simulation i inne. Rozwiąż swoje problemy techniczne, porozmawiaj o przyszłości wytwarzania, BIM, współczesnych technologiach, zarządzaniu dokumentacją i bieżących trendach projektowych. Przetestuj profesjonalne tablety graficzne i stacje robocze. Zdobądź upominek!

ROBOBAT POLSKA – GRAITEC GROUP

Robobat Polska – GRAITEC Group
WDROŻENIA BIM? LIDER JEST JEDEN!
Podejmujemy się wdrożeń BIM, których na rynku polskim nikt nie realizuje. Wyzwania BIM to nasza specjalność! Zapraszamy do stoiska Robobat Polska – nasi specjaliści w zakresie wdrożeń BIM są do Państwa dyspozycji. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Nasi Klienci to m.in.: SKANSKA, Warbud, GHELAMCO. Firma Robobat Polska istnieje na rynku ponad 25 lat. Jesteśmy członkiem międzynarodowej Grupy GRAITEC oraz Platynowym Partnerem Autodesk.

PARTNERZY AUTODESK: GOLD

AEC DESIGN

DZIAŁ BIM
Zapoznaj się z szeroką ofertą usług AEC Design, firmy która specjalizuje się w dostarczaniu usług i wdrożeń BIM. Porozmawiaj z ekspertami o korzyściach z BIM w Twojej firmie.
DZIAŁ MFG
Dowiedz się jak skuteczne zarządzanie dokumentacją projektową rozwiąże wiele problemów w Twojej firmie produkcyjnej.
Przyjdź na nasze stoisko i wygraj nagrodę – szkolenie w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym AEC Design. Do zobaczenia!

APLIKOM

Aplikom jest blisko potrzeb inżynierów i zachodzących na rynku zmian technologicznych już od 30 lat i zawsze reaguje na nie z wyprzedzeniem. Aktualnie pomagamy firmom produkcyjnym wykorzystywać dane inżynierskie do optymalizacji procesów zachodzących w przedsiębiorstwie - od ofertowania, przez produkcję, do dostawy. Implementujemy również z powodzeniem BIM w infrastrukturze i integrujemy z systemami GIS, ERP, PDM.
Zapraszamy na nasze stoisko, zadbamy o to, abyś był krok przed innymi.

CADSOFT

Na naszym stoisku będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszym dedykowanym kompletnym system projektowym dla branży meblarskiej. System obejmuje oprogramowanie projektowe firmy Autodesk z dedykowana aplikacją Woodwork for Inventor w najnowszej wersji, oraz zintegrowane oprogramowanie do zarządzania dokumentacją techniczną. Pokażemy przykłady najnowszych wdrożeń takiego systemu projektowego na terenie Polski. Ponadto będzie można zapoznać się z możliwościami najnowszych urządzeń do druku 3D.

MAT

MAT należy do grona największych firm na rynku systemów CAD. Posiadamy jeden z największych działów technicznych w Polsce dlatego na naszym stoisku będą czekać eksperci z zakresu: technologii BIM, architektury i budownictwa, instalacji MEP, instalacji przemysłowych, MSD oraz analizy MES i CFD. Zachęcamy do skorzystania z możliwości podjęcia rozmowy i wymiany poglądów na Forum Autodesk. Nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji zarówno przy stoisku jaki i w trakcie swoich prezentacji i warsztatów.

P.A. Nova

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska P.A. NOVA S.A. na Forum Autodesk 2016, gdzie zaprezentujemy najnowsze technologie w projektowaniu inżynierskim. Pokażemy Państwu dwa innowacyjne rozwiązania. Pierwsze – poświęcone inżynierii odwrotnej opartej o oprogramowanie CAD i druk 3D. Drugie – dotyczące planowania i obsługi inwestycji wykorzystujące połączenie danych z platform bezzałogowych z systemami CAD/BIM.

PCC POLSKA

Eksperci PCC Polska zaprezentują ciekawe funkcje i rozwiązania usprawniające przepływ pracy projektowej od koncepcji do gotowego projektu. Znajomość środowiska branży mechanicznej i grafiki 3D pozwala nam wybrać uniwersalne rozwiązania spełniające Państwa potrzeby: narzędzia do designu i wytwarzania.
Szczególnie zapraszamy osoby związane z wzornictwem przemysłowym, projektantów mechaników, a także grafików i developerów gier poszukujących wszechstronnych i profesjonalnych narzędzi projektowych.

PSP SOLUTION

PSP Solution dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu inżynierii, zarządzania danymi oraz wsparcia produkcji. Wszystkie te rozwiązania integrujemy w ramach spójnej platformy wymiany danych EIS Connect, której jesteśmy producentem. Dzięki wdrożeniu naszych rozwiązań Klienci zdobywają przewagę konkurencyjną poprzez skrócenie czasu realizacji projektów. Asocjacja danych inżynierskich i ich spójność z systemami ERP/MRP gwarantuje obniżenie kosztów oraz wyklucza generowanie kosztownych błędów.

PATRONI HONOROWI