RAZEM SPROSTAJMY PRZYSZŁYM WYMAGANIOM W ARCHITEKTURZE

Podstawą naszych działań jest partnerstwo z architektami. Współpracujemy z nimi, aby zaspokajać pojawiające się potrzeby, ulepszając nasze produkty i wprowadzając innowacyjne technologie projektowania, które pozwolą realizować procesy twórcze dziś i jutro.

Architektura przyszłości

Codziennie architekci tacy jak Ty stają na wysokości zadania — muszą przekraczać granice, by tworzyć złożone projekty i uwzględniać wciąż zmieniające się wymagania przy coraz krótszych terminach — wykonując pracę, która ukształtuje naszą przyszłość.

To nasza inspiracja. Podczas gdy transformacja cyfrowa branży architektonicznej wkracza w nową, ekscytującą fazę, Twoja wizja przyszłości stanowi siłę napędową naszych działań. Właśnie dlatego cały czas stoimy u Twojego boku, dostarczając zaawansowane rozwiązania, które pozwalają urzeczywistniać pomysły.

Wzajemna nauka

Nasza praca zaczyna się od rozmowy z klientami, w szczególności dotyczy to branży architektonicznej, ponieważ to właśnie z jej liderami wspólnie rozwijamy się od dziesięcioleci.

W tym filmie uchylamy rąbka tajemnicy dotyczącej tej współpracy i przedstawiamy technologie, które dalej będą umożliwiać architektom otwieranie nowych możliwości przed ich klientami i firmami.

Wydajniejszy proces zwiększa efektywność projektowania

Wszystko zaczyna się od Ciebie — Twojej wiedzy i wizji. Kolejne etapy rozwoju programu Revit odzwierciedlają lata ścisłej współpracy z architektami z całego świata, a dzięki Twojej pomocy możemy dostarczać bardziej wydajne, intuicyjne produkty, które również będą lepiej dopasowane do potrzeb. Dlatego utworzyliśmy nowy interaktywny, publiczny plan działania, aby pokazać, w jakim kierunku zmierza ewolucja programu Revit, i zaangażować Cię w jego kształtowanie za pośrednictwem programów Revit Previews, Revit Ideas i społeczności badań produktów.

Porozmawiajmy o przyszłości projektowania

Przyszłość projektowania kształtuje się już teraz. Porozmawiajmy więc o tym, dokąd zmierzasz.

Dziękujemy za zainteresowanie. Opiekun klienta wkrótce się z Tobą skontaktuje.