Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01
 • Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Zaoszczędź nawet

na wybranym oprogramowaniu Autodesk*

Ograniczona czasowo oferta zwrotu

Przygotuj się na każde zadanie projektowe —
teraz i w przyszłości

Przez ograniczony czas możesz zwrócić stare licencje i zaoszczędzić nawet do 30%* przy zakupie rocznej lub trzyletniej subskrypcji kwalifikujących się programów Autodesk®.

Nowa subskrypcja obejmuje oprogramowanie niezbędne do utrzymywania konkurencyjności i dotrzymywania kroku zmianom, jak również dodatkowe korzyści:

 • dostęp zarówno do najnowszej wersji oprogramowania, jak i do wersji poprzednich;
 • możliwość wygodnego używania oprogramowania również w domu i podczas podróży;
 • elastyczne opcje licencjonowania programów dla jednego lub wielu użytkowników.

Promocja dotyczy kolekcji branżowych i wielu innych produktów! Promocja obowiązuje do 20 października 2017 r.

Jak skorzystać z tej oferty?

Kup online: po prostu wybierz poniżej nowy produkt i odpowiedni okres subskrypcji, a po wyświetleniu monitu wprowadź numer seryjny starej licencji wieczystej, którą chcesz zwrócić.

Kup u sprzedawcy: skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać fachową pomoc w przejściu całego procesu. Możesz też zostawić nam swoje dane i oczekiwać na kontakt sprzedawcy w ciągu 1–3 dni roboczych.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zapoznaj się z odpowiedziami na często zadawane pytania.

Zaoszczędź nawet 30% przy zakupie kolekcji branżowej

To idealne rozwiązanie, gdy zamierzasz używać więcej niż jednego z produktów Autodesk zawartych w kolekcji.

Śmiało! Zwróć posiadane licencje na programy AutoCAD®, Revit®, Inventor®, 3ds Max®, Maya® lub inne i przejdź na nasze nowe kolekcje branżowe! Wystarczy jeden pakiet, aby mieć dostęp do wszystkich najważniejszych programów i usług Autodesk — łatwo, wygodnie i w atrakcyjnej cenie.

Narzędzia do modelowania informacji o budynku (BIM) przeznaczone do projektowania budynków i infrastruktury komunalnej oraz innych zastosowań w budownictwie, w tym:

 • Revit
 • AutoCAD Civil 3D®
 • InfraWorks® 360
 • AutoCAD

i wiele innych >

2.930 €

2.051 € / rok*

Sugerowane ceny detaliczne netto

Narzędzia projektowe i inżynierskie do projektowania, symulowania i wytwarzania produktów oraz projektowania zakładów przemysłowych.

 • Inventor Professional
 • AutoCAD
 • Fusion 360
 • 3ds Max

i wiele innych >

2.680 €

1.876 € / rok*

Sugerowane ceny detaliczne netto

Kompleksowe narzędzia do tworzenia treści multimedialnych i rozrywkowych, w tym:

 • Maya
 • 3ds Max
 • MotionBuilder®
 • Mudbox®

i wiele innych >

2.225 €

1.558 € / rok*

Sugerowane ceny detaliczne netto

Zaoszczędź do 20% w porównaniu z cenami indywidualnych produktów

Możesz też zwrócić kwalifikujące się licencje wieczyste i zamienić je na najnowsze produkty indywidualne odpowiednio do swoich potrzeb:

Teraz 304 € / rok

Teraz 304 € / rok

Teraz 1.176 € / rok

Teraz 1.176 € / rok

Teraz 1.648 € / rok

Teraz 1.744 € / rok

Teraz 392 € / rok

Teraz 480 € / rok

Sugerowane ceny detaliczne netto

Również inne produkty są dostępne w cenach promocyjnych — pełna lista kwalifikujących się produktów jest dostępna tutaj. Na naszej stronie produktów znajdziesz wszystkie potrzebne produkty.

Teraz 1.280 € / rok

Teraz 1.280 € / rok

Sugerowane ceny detaliczne netto

Również inne produkty są dostępne w cenach promocyjnych — pełna lista kwalifikujących się produktów jest dostępna tutaj. Na naszej stronie produktów znajdziesz wszystkie potrzebne produkty.

Porozmawiajmy o tym

Można też przekazać swoje dane, aby umożliwić kontakt przedstawicielowi handlowemu.

Masz pytania?

 • Jak uzyskać dostęp do tej oferty?

  Wystarczy zwrócić kwalifikujące się licencje wieczyste i kupić nową subskrypcję roczną lub trzyletnią dowolnego kwalifikującego się produktu lub kolekcji branżowej. Zakupu można dokonać u sprzedawcy biorącego udział w programie lub w sklepie Autodesk.

  Zwrot licencji wieczystych oznacza wyrażenie zgody na zaprzestanie dalszego korzystania z nich.

 • Jakich produktów dotyczy ta promocja?

  Zwrot kwalifikującej się licencji wieczystej uprawnia do skorzystania z promocyjnej zniżki na subskrypcję większości produktów Autodesk, w tym kolekcji branżowych.

  Zobacz listę wszystkich kwalifikujących się produktów i pełne warunki promocji tutaj.

 • Czy produkt kupowany może być inny od zwracanego?

  Kupowany produkt nie musi być tym samym, który obejmowała zwrócona licencja wieczysta. Można na przykład zwrócić kwalifikującą się starą licencję wieczystą na program AutoCAD i subskrybować kolekcję z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa w promocyjnej cenie. Wyjątkiem są tu licencje wieczyste na produkty z rodziny LT, które można wymieniać tylko na subskrypcje produktów LT.

 • Czy korzystanie z nowej subskrypcji wymaga połączenia z Internetem?

  Połączenie z Internetem jest potrzebne do pobierania produktów, korzystania z usług w chmurze i używania narzędzi administracyjnych w portalu Autodesk Account. W przypadku subskrypcji programów komputerowych z dostępem dla jednego użytkownika konieczne jest nawiązanie połączenia z Internetem przy pierwszym uruchomieniu oprogramowania, a następnie co najmniej raz na 30 dni w celu potwierdzenia dostępu.

 • Jakie korzyści daje subskrypcja w porównaniu ze starą licencją?

  Poza dostępem do najnowszych wersji produktów subskrypcja Autodesk przynosi klientom szereg dodatkowych korzyści**, takich jak:

  • Dostęp do bieżącej i poprzednich wersji oprogramowania, a także możliwość korzystania z programów na różnych komputerach i w różnych miejscach, zależnie od potrzeb.
  • Nowa, ulepszona pomoc techniczna — krótsze czasy reakcji i możliwość zamówienia rozmowy ze specjalistą pomocy technicznej Autodesk.
  • Łatwiejsze administrowanie — subskrybowanie wszystkich posiadanych produktów Autodesk pozwala korzystać z narzędzi usprawniających wdrażanie oprogramowania i zarządzanie nim. Dowiedz się więcej tutaj
 • Czy wszystkie moje pliki i projekty zostaną automatycznie przeniesione do chmury?

  Wszystkie pliki i projekty tworzone w subskrybowanym oprogramowaniu Autodesk można zapisywać lokalnie na dysku twardym (lub w dowolnym innym nośniku). Użytkownik zachowuje wszystkie swoje dane lokalne, również po zakończeniu okresu subskrypcji.

 • Czy konieczne będzie ciągłe aktualizowanie programów?

  Zyskujesz dostęp do najnowszej wersji wybranego oprogramowania i wszystkich udostępnianych aktualizacji, ale samodzielnie decydujesz, czy i kiedy przeprowadzić aktualizację. Jako subskrybent możesz również korzystać z niektórych poprzednich wersji posiadanego oprogramowania. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie dotyczącej praw do korzystania z poprzednich wersji uzyskiwanych z subskrypcją Autodesk.

Z narzędziami Autodesk zyskujesz nieograniczone możliwości projektowania — dziś i w przyszłości. Obejrzyj film (51 s).

* Zaoszczędź do 30% w porównaniu z sugerowaną ceną detaliczną (SCD) kolekcji branżowych Autodesk lub do 20% w porównaniu z SCD większości produktów indywidualnych przy zakupie kwalifikujących się rocznych lub trzyletnich subskrypcji Autodesk z dostępem dla jednego lub wielu użytkowników i jednoczesnym zwrocie równoważnej liczby kwalifikujących się licencji wieczystych produktów od R14 (rok wydania 1998) do 2017 bez aktywnego planu obsługi.

Kwalifikujące się licencje na produkty Autodesk z rodziny LT można wymieniać jedynie na subskrypcje produktów Autodesk z rodziny LT.

Klient zgadza się zaprzestać użytkowania zwracanych licencji wieczystych.

Oferta jest dostępna od 10 lipca 2017 r. do 20 października 2017 r. na całym świecie z wyjątkiem wchodzącego w skład Ukrainy Półwyspu Krymskiego oraz Iranu, Korei Północnej, Kuby, Sudanu i Syrii. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Promocja nie obejmuje również licencji edukacyjnych — nowych, aktualizacji i migracji — ani przejść z licencji edukacyjnej na komercyjną.

Oferta dostępna jedynie u sprzedawców uczestniczących w programie i w sklepach Autodesk. Ceny u poszczególnych sprzedawców mogą się różnić. Dodatkowych informacji udzieli lokalny sprzedawca Autodesk. Pełne listy produktów, szczegółowe informacje i ograniczenia są dostępne tutaj.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY CZĘŚCI LUB WSZYSTKICH ZASAD TEJ PROMOCJI W DOWOLNEJ CHWILI BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE.

** Niektóre korzyści z subskrypcji nie są dostępne w przypadku wybranych produktów lub usług w określonych językach lub regionach. Programy udostępniane w subskrypcji podlegają stosownym Warunkom subskrypcji Autodesk lub Warunkom korzystania z usługi Autodesk.

Autodesk, the Autodesk logo, 3ds Max, AutoCAD, AutoCAD LT, Civil 3D, Inventor, Fusion 360, Maya, Revit, InfraWorks, MotionBuilder, Mudbox and Revit LT are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. NASTRAN is a registered trademark of the National Aeronautics and Space Administration. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document. © 2017 Autodesk, Inc. All rights reserved.