Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 - - - - autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01
 • Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Niezależni twórcy gier

POBIERZ DARMOWY GAME KIT STWÓRZ SWOJĄ GRĘ 3D

Pokażemy ci, że to nie takie trudne!

Pokażemy ci, że to nie takie trudne!

Cat-Fu to stworzona przez nas gra, dzięki której dowiesz się, w jaki sposób projektować, tworzyć i budować gry 3D. Pobierz cały zestaw lub jego część - zainspiruj się, wykorzystaj materiały i zostań deweloperem gier. Korzystaj z tych samych narzędzi co profesjonaliści i stwórz swoją własną grę indie. 

Co znajdziesz w każdym zestawie?

 • Projekt

  Masz pomysł na grę lub postać? Zrealizuj go! Pobierz pakiet materiałów do wykorzystania na etapie projektowania postaci i środowisk - w tym wszystkie grafiki koncepcyjne z gry Cat-Fu oraz plan gry (GDD), który ułatwi zrozumienie Twoich założeń.

 • Tworzenie

  Zmień grafikę koncepcyjną w model 3D, dodaj teksturę dla dodania charakteru, a na końcu animuj postać lub środowisko. Pakiet materiałów do etapu tworzenia - w tym grafikę koncepcyjną postaci gracza w Cat-Fu oraz końcowe zasoby gry włącznie z geometrią, animacjami i teksturami.

 • Budowanie

  W fazie budowy połącz wszystko, co do tej pory stworzyłeś - importuj modele 3D do silnika gier, planuj układy poziomów, twórz scenariusze gry i optymalizuj działanie. Nie zapominaj o częstym testowaniu! Pakiet materiałów bazowych, dzięki którym możesz od przebudować grę Cat-Fu od zera.