Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 - - - - autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01
 • Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Niezależni twórcy gier

POBIERZ DARMOWY GAME KIT STWÓRZ SWOJĄ GRĘ 3D

Pobierz zestawy i zacznij tworzyć swoją własną grę 3D

Cat-Fu to stworzona przez nas gra, dzięki której dowiesz się, w jaki sposób projektować, tworzyć i budować gry 3D. Pobierz cały zestaw lub jego część zależnie od etapu, na którym się znajdujesz.

Oglądaj filmy ułatwiające stawianie pierwszych kroków, pobieraj wersje próbne, spotykaj się z twórcami gier i wyszukuj samouczki wideo na stronach poświęconych projektowaniu, tworzeniu i budowaniu gier.

 • Etap projektowania gry

  Pakiet zawiera wszystkie grafiki koncepcyjne z gry Cat-Fu, oraz plan gry (GDD). 

 • Etap tworzenia gry

  Pakiet zawiera grafikę koncepcyjną postaci gracza w Cat-Fu oraz końcowe zasoby gry włącznie z geometrią, animacjami i teksturami.

 • Etap budowy gry

  Ten pakiet zawiera cały zestaw zasobów bazowych, które można wykorzystać budując grę Cat-Fu od podstaw.

 • Pakiet - wszystkie etapy

  Ten pakiet zawiera wszystkie zasoby niezbędne do realizacji etapów projektowania, tworzenia i budowy. Dodawaj swoje postacie lub otoczenia, a nawet zbuduj całą grę od podstaw.

Nie jesteś sam. Przeczytaj historie naszych klientów, którzy z powodzeniem tworzą gry.

Aquatic Moon

Studio tworzące koncepcję postaci i środowisk m.in. do League of Legends, World of Warcraft, Hearthstone, and Overwatch.

Wartile

Od kursu ceramiki do niezależnego studia gier, które debiutuje na Steam Early Access.

*Cena subskrypcji miesięcznej, w tym VAT.