Prelegenci

Poznaj naszych prelegentów:

Wojciech Jędrzejczak, Dyrektor Zarządzający Autodesk w Polsce

Wojciech Jędrzejczak z branżą CAD/CAM związany jest od ponad 20 lat. Do zespołu Autodesk dołączył w 2005 roku, gdzie od 2006 roku pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego oraz AEC Regional Manager Poland & South-Eastern Europe. Wcześniej, w latach 1999 – 2005 pełnił funkcję Prezesa Zarządu firmy Aplikom 2001 Sp. z o.o. Ukończył Politechnikę Łódzką na Wydziale Inżynierii Środowiska. Uczestniczył w kursach podyplomowych z zakresu zarządzania, w tym „Technology Commercialization Assessment Workshops” (University of Texas). Jest znawcą win. 49 lat, żonaty, dwoje dzieci.

Janusz Bohatkiewicz, Prezes Zarządu, EKKOM

Dr inż. Janusz Bohatkiewicz - inżynier budownictwa drogowego, absolwent Politechniki Krakowskiej, w 1999 r. uzyskał stopień naukowy doktora. Przez 15 pracował na Politechnice Krakowskiej. Członek Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej Polskiej Akademii Nauk. Autor i współautor licznych dokumentacji projektowych, wytycznych, monografii oraz publikacji naukowych. Założyciel i Prezes Zarządu działającej od 2000 r. firmy EKKOM Sp. z o.o., która specjalizuje się w projektowaniu dróg, inżynierii ruchu i ochronie środowiska. Działa na rzecz zbliżenia biznesu i nauki, od 2013 r. jest wykładowcą na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej, gdzie między innymi tworzy nową specjalizację studiów w zakresie ekologii i budownictwa komunikacyjnego obejmującą BIM.

Jordy Brouwers, Team Leader, Geonius Techniek & Innovatie

Jordy Brouwers rozpoczął swoją karierę po studiach inżynieryjnych w 1999 roku jako projektant. Wkrótce poznał możliwości Land Desktop oraz projektowania 3D. Jesienią 2004 roku był jednym z pierwszych użytkowników oprogramowania AutoCAD Civil 3D® w Europie. Jordy opracowuje style i wdraża rozwiązania AutoCAD Civil 3D w swojej organizacji. Odpowiedzialny jest również za szkolenia i prezentacje na temat oprogramowania AutoCAD Civil 3D. Wraz z innymi zaawansowanymi użytkownikami założył grupę Civil Infrastructure Benelux. Po przeniesieniu się do Geonius w 2008 roku zaangażował się w rozwój aplikacji Civil 3D. Obecnie, będąc specjalistą BIM, pracuje przy dużych projektach infrastrukturalnych, a wraz z Cristianem Otterem rozwija "onsBIM "
( naszBIM), odwołujący się do zastosowań koncepcji BIM przy rozwiązywaniu problemów, w rzeczywistych, istotnych dla ludzi, projektach.

Sławomir Gabryjeluk, Territory Sales Manager, AEC, Natural Resources & Infrastructure, Autodesk

Z branżą IT związany prawie 20 lat. W Autodesk od 8 lat. Odpowiedzialny za biznesowy rozwój rynku rozwiązań w obszarze infrastruktury oraz utility w Polsce.

Adam Grewenda, dyrektor zarządzający, ArchiTube

Adam Grewenda - praktyk z 13 letnim doświadczeniem w geodezji oraz 8 w skanowaniu laserowym 3d. Wraz z żoną od 4 lat prowadzi firmę w Polsce – ArchiTube. Współpracuje z największymi brytyjskimi firmami z branży skanowania laserowego, takimi jak Plowman Craven, Murphy Surveys, XYZ Surveys. Jako ArchiTube uczestniczy przy wielu projektach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech czy Stanach Zjednoczonych. Realizuje projekty w obszarze skanowania zabytków, obiektów kubaturowych, a także obiektów przemysłowych na potrzeby górnictwa, hutnictwa, energetyki oraz drogownictwa.

Krzysztof Jamrozik, Dyrektor ds. rozwoju, EKKOM

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej i na Politechnice Warszawskiej. Poprzednio Project Manager w projekcie Banku Światowego, od 2008 r. Dyrektor ds. rozwoju w firmie projektowej EKKOM Sp. z o.o. Odpowiada między innymi za wprowadzanie nowych narzędzi pracy dla projektantów. Współpracuje z Wydziałem Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej w zakresie tworzenia nowej specjalizacji studiów z wykorzystaniem BIM.

Edyta Kacperska, Inżynier systemów CAD, Aplikom

Z wykształcenia inż. geodeta. Ukończyła Społeczną Akademię Nauk w Łodzi oraz studia podyplomowe „Geoinformacja” na Uniwersytecie Łódzkim. Po ukończeniu studiów pracowała w zawodzie oraz nabierała doświadczenia w dziedzinie infrastruktury. W zespole inżynierów w firmie Aplikom odpowiada za obsługę techniczną programów Autodesk dla infrastruktury oraz wsparcie klientów.

Beata Krystek, Inżynier aplikacji, P.A. Nova

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Specjalista w dziedzinie CAD i GIS z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. W firmie P.A. NOVA S.A. zajmuje się wdrażaniem systemów informatycznych, wspiera dział handlowy w procesie przed i posprzedażowym. Jako certyfikowany trener Autodesk prowadzi szkolenia i konsultacje dotyczące produktów dla branży infrastrukturalnej.

Tomas Lendvorsky, inżynier aplikacji AEC, Autodesk

Tomas posiada tytuł magistra geodezji otrzymany na Wydziale Inżynierii. Po krótkiej karierze geodety rozpoczął pracę w branży oprogramowania zajmując się wsparciem, szkoleniem i programowaniem w obszarze rozwiązań infrastrukturalnych. Na obecnym stanowisku odpowiedzialny jest za działania w zakresie przedsprzedaży, certyfikacji i wsparcia dla partnerów Autodesk oraz dużych klientów wdrażających rozwiązania Autodesk. Ma 20-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania.

Cristian Otter, konsultant BIM, Geonius Techniek & Innovatie

Cristian zajmuje się dużej skali projektami infrastrukturalnymi. Obszarem jego działania jest przede wszystkim integracja projektów drogowych, w tym projektowanie tuneli, mostów i innych budowli. Wdraża również innowacje i rozwiązania w obszarze projektowania oraz BIM. W swojej pracy Cristian aktualnie wykorzystuje AutoCAD® Civil 3D®, Autodesk® 3ds Revit® Design, Autodesk Max® i InfraWorks360 Navisworks®. Będąc członkiem zarządu do spraw Infrastruktury Beneluksu weryfikuje możliwości zintegrowanego projektowania. Obecnie Cristian pracuje nad kilkoma dużymi projektami w Holandii.

Piotr Paluch, Kierownik ds. Rozwoju Rynku, Tech Data Polska

Piotr Paluch - inżynier budownictwa drogowego oraz specjalista z dziedziny systemów informacji przestrzennej. Doświadczenie zdobywał przy projektowaniu i wykonawstwie dużych inwestycji drogowych. Z oprogramowaniem Autodesk związany od ponad 5 lat, najpierw jako Inżynier Aplikacji AEC, a obecnie Kierownik ds. Rozwoju Rynku w firmie Tech Data Polska.

Darius Šimkūnas, główny programista, JSC Kelprojektas

Darius Šimkūnas jest głównym programistą w JSC Kelprojektas, największej firmie inżynieryjnej zajmującej się infrastrukturą na Litwie. Jest odpowiedzialny za strategię, rozwój i adaptację modelowania informacji o budynku (BIM) oraz inżynierię oprogramowania. Darius posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z produktami firmy Autodesk. Pracował m.in. przy projektach infrastrukturalnych z wykorzystaniem nowych technologii i metodologii. Od 2012 roku jest odpowiedzialny w firmie Kelprojektas za wdrożenia oprogramowania Vault.

Radosław Wiśniewski, Specjalista ds. CAD/GIS, PROCAD

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Gdańskiej, od wielu lat wdraża rozwiązania Autodesk w branży inżynierii drogowej, wodnej, w przedsiębiorstwach geodezyjnych i pracowniach planowania przestrzennego. Autoryzowany instruktor Autodesk, przeprowadził dziesiątki szkoleń dla wielu branż oraz wdrożył aplikacje Autodesk w wielu polskich przedsiębiorstwach.

Warszawa

Data: 17 czerwca 2015

Miejsce: hotel InterContinental*****,
ul. Emilii Plater 49

Zarejestruj się

@