Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Dziękujemy za udział w konferencji

Innowacje 4.0
Przyszłość tworzenia

Ponad 200 uczestników, 9 sesji tematycznych, warsztaty, prezentacje rozwiązań, czyli wszystko, co może zainteresować osoby związane z polskim przemysłem i mające bezpośrednie przełożenie na rozwój produktów i procesów produkcyjnych w firmach. 

Gotowi na wyzwania przyszłości?

Dziękujemy za udział w Konferencji #InnowacjeAutodesk, która odbyła się 4 czerwca 2019. Tym, którym nie udało się dołączyć proponujemy zapoznanie się z prezentacjami i nagraniami z poszczególnych sesji.

Jak sprostać obecnym wymaganiom rynkowym oraz jak przygotować się na stale zmieniającą się wizję przyszłości? Odpowiedzią są:

-  nowoczesne rozwiązaniach dla przemysłu,
-  digitalizacja pracy,
-  procesy i technologie, które pozwalają firmom być coraz bardziej innowacyjnymi, takie jak Generative Design, Additive Manufacturing czy Fusion 360.

Prelegenci konferencji

Zebraliśmy branżowych specjalistów, aby dobrze wprowadzić uczestników konferencji w temat innowacji i nowoczesnych technologii dla przemysłu.

Także przedstawiciele firm korzystających już tych technologii odpowiedzieli nam o swoich doświadczeniach. 

 

Masz pytania dotyczące rozwiązań dla przemysłu? Zadzwoń do nas (12) 88 12 003

Konferencję rozpoczął Asif Moghal z Autodesk, który przedstawił wizję przyszłości branży produkcyjnej – Future of Making.

Następnie w trakcie wywiadu z Jakubem Stelmachowskim z firmy Astronika, który przeprowadziła Joanna Golonka - Konsultant ds. Rozwiązań dla przemysłu z Autodesk - poznaliśmy polskie sukcesy w branży kosmicznej.

O innowacyjnym zarządzaniu procesem projektowania i produkcji dzięki cyfryzacji dowiedzieliśmy podczas rozmowy Radka Cieślaka z Autodesk z kierownikiem zespołu konstrukcyjnego Newag - Zenonem Radzikiem oraz Marcinem Szewczykiem z firmy Cadvison.

Przyszłość polskiego przemysłu była cały czas w centrum naszej uwagi. I o tym właśnie podczas prezentacji mówił Radosław Cieślak - Industry Executive Manager Design & Manufacturing, Autodesk

Radosław Cieślak przedstawił również zalety SaaS.

O tym w jaki sposób finansować inwestycje w innowacyjne technologie mówił przedstawiciel Agencji Rozwoju Przemysłu – Michał Chwieduk.

Nasi partnerzy przygotowali prezentacje najnowszych technologii, z którymi uczestnicy konferencji mogli się zapoznać w trakcie przerwy w sesjach.

Po przerwie uczestnicy brali udział w warsztatach. Na ścieżce technicznej Przemysław Sokołowski - inżynier Aplikacji MFG w Autodesk omawiał życie produktu - od pomysłu przez projekt po doświadczenia użytkowników, a także jakie są dostępne narzędzia, technologie i procesy.

O integracji danych inżynierskich (CAD/PDM) z systemem ERP na przykładzie zintegrowanej platformy wymiany danych firmy opowiedział Daniel Dawidowski z Terma Group oraz Piotr Pyśk z PSP Solutions.

Warsztaty dla kadry zarządzającej poprowadził Martin Penaz - Partner Business Consultant - Manufacturing Poland & CHS w Autodesk, który proponował sposoby na radzenie sobie z wyzwaniami w procesie tworzenia ofert dla klientów - "Win more bids" czyli jak wygrywać więcej przetargów?

"Innovation workshop" czyli jak z sukcesem wprowadzić firmę w erę Przemysłu 4.0? poprowadzili przedstawiciele Autodesk: Asif Moghal, Radosław Cieślak, Joanna Golonka

Connect people, processes and data / PLM - łączenie ludzi, procesów i danych – o tym mówił Kamil Cejpek - Solutions Engineer – Manufacturing, Autodesk

Swoje produkty i ich zastosowanie w branży przemysłowej omówili również Konrad Pleban – Product specialist w Dell i Bartosz Żuk - Regional Product Manager CEE+SE, HTC Europe.

Webinaria na żądanie – poznaj narzędzia wspomagające innowacje i nowe podejście do projektowania i produkcji w Twojej firmie.

Czy można wprowadzać innowacje na żądanie? Dowiedz się, jak zdefiniować innowacje inżynieryjne i jak krok po kroku wprowadzać je do projektów w systematyczny i powtarzalny sposób.

Jak dostrzec każdą okazję do wprowadzania innowacji? E-booki, webinaria, historie klientów.

Partnerzy konferencji

Sponsorzy Gold

Sponsorzy Silver

Partnerzy Autodesk

Partnerzy merytoryczni

Patroni medialni

Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać dostęp do wszystkich prezentacji i nagrań sesji, które odbyły się podczas konferencji.