Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Najlepsze porady i wskazówki Lynn Allen

Dotyczące programów AutoCAD i AutoCAD LT

Przez ponad 10 lat ekspertka AutoCAD®, Lynn Allen, przygotowywała porady i wskazówki dotyczące programów AutoCAD i AutoCAD LT. W tym roku, korzystając z opinii użytkowników programu AutoCAD z całego świata, opracowała wyjątkową kolekcję swoich i waszych ulubionych i najbardziej poszukiwanych porad.

Ten bezpłatny ebook jest pełen praktycznych porad i przystępnych grafik, które ułatwiają zrozumienie zagadnień, takich jak interfejs użytkownika, wiersz poleceń, wybór obiektów, menu dostępne po kliknięciu prawym przyciskiem myszy i wiele innych.

Lynn Allen prowadzi rubrykę w magazynie Cadalyst, jest znaną na całym świecie promotorką produktów Autodesk, a z oprogramowania AutoCAD korzysta od ponad 20 lat. Na początku swojej kariery przez 12 lat zajmowała się nauczaniem w korporacjach i uczelniach. Jest poszukiwanym prelegentem o unikalnym komediowym stylu, a jej porady i wskazówki kochają dziesiątki tysięcy użytkowników programu AutoCAD na całym świecie.

Zarejestruj się, aby otrzymywać najnowsze informacje i oferty

Zarejestruj się, aby otrzymywać oferty specjalne
i najnowsze wiadomości na swoją skrzynkę e-mail.

Zarejestruj się teraz
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD and TrustedDWG are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.

© 2017 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.