Szybkość działania i wydajność ponad normę: sprawdzone strategie tworzenia udanych projektów zakładów przemysłowych
Zarejestruj się na webinarium

Zintegrowane modelowanie układu obiektów w zakładach przemysłowych

Zapewnij niezakłócony przepływ danych projektów zakładów przemysłowych

Elastyczność stała się nieodzowna w branży produkcyjnej. Zintegrowane modelowanie układu obiektów w zakładach przemysłowych pozwala efektywnie reagować na zmiany w dynamicznym środowisku działania.

Szybkie wprowadzanie zmian i działanie zespołowe

Asset caption

Szybsza produkcja

Fluktuacje popytu, nowe przepisy czy działanie łańcucha dostaw sprawiają, że zmiany w zakładzie przemysłowym są nieuniknione. Dzięki zintegrowanemu modelowaniu zakładów przemysłowych nie muszą one jednak spowalniać pracy. Przykładem może być firma Porsche, która właśnie pobiła rekord szybkości realizacji projektu w swoim najbardziej złożonym zakładzie. Ty też możesz szybko rozpocząć produkcję i jeszcze szybciej zmieniać jej konfigurację, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Asset caption

Współpraca na rzecz innowacji

Słaba współpraca przy projektach zakładów przemysłowych prowadzi do nadmiernych kosztów, opóźnień i złego zagospodarowania przestrzeni, a do tego utrudnia zaspokajanie popytu. Szukasz sposobów na zoptymalizowanie swojego zakładu? Zacznij od zwiększenia jego elastyczności. Procesy fabryki cyfrowej i wspólne środowisko danych pozwoliły firmie Nestle zwiększyć produktywność i wydajność w kilku lokalizacjach przemysłowych przy jednoczesnym ograniczeniu o 60% liczby problemów, które zwykle występują przed uruchomieniem produkcji.

Asset caption

„Jeśli wcześniej poświęcaliśmy na to 16 godzin, teraz tylko jedną”.

Firma Technica International przekształciła swoje procesy, korzystając z cyfrowych narzędzi do planowania zakładów przemysłowych, i zyskała oszczędności czasu na poziomie 1600%. Zobacz, jak najlepsze w swojej klasie firmy, takie jak Porsche, Technica International i Blue Projects, wdrażają zintegrowane modelowanie zakładów przemysłowych, aby przenieść swoje projekty na nowy poziom.

Jak liderzy branży uzyskują wyśmienite wyniki dzięki zintegrowanemu modelowaniu układu obiektów w zakładach przemysłowych

 • TECHNICA INTERNATIONAL

  Skrócenie czasu projektowania o połowę

  Lepsza współpraca i ujednolicony sposób kontroli informacji o projektach pomogły firmie Technica International osiągnąć wysoką wydajność, jakość i niezawodność.

  Image courtesy of lorem ipsum

 • E.GO

  Lepsze samochody elektryczne prosto z nowoczesnego zakładu w Niemczech

  Inteligentny zakład produkcyjny i pojedyncza platforma cyfrowa pomogły firmie e.Go usprawnić współpracę, przyspieszyć wprowadzanie produktów na rynek i w rezultacie zwiększyć zyski.

 • MAGNA STEYR

  Urzeczywistnienie wizji fabryki cyfrowej

  Opracowanie skalowalnego rozwiązania zawierającego pojedynczy, uproszczony zestaw danych pozwoliło firmie Magna Steyr zoptymalizować procesy i zwiększyć rentowność dzięki nowemu podejściu do produkcji.

Asset caption

Wprowadź swoją fabrykę w nową erę cyfryzacji

Zintegrowane modelowanie zakładów przemysłowych pozwala tworzyć cyfrowe reprezentacje obiektów i sprzętu produkcyjnego dzięki połączeniu procesów modelowania informacji o budynku (BIM) z cyfrowym planowaniem zakładów przemysłowych. Połącz oprogramowanie 3D CAD z narzędziami do zarządzania danymi, modelowania budynków i tworzenia obrazów fotorealistycznych, aby zoptymalizować nie tylko proces projektowania zakładów przemysłowych, lecz także same projekty takich zakładów.

Chcesz przyspieszyć wprowadzenie produktów na rynek i zoptymalizować projekt fabryki?

Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Autodesk może pomóc w usprawnieniu procesów tworzenia układu obiektów w zakładach już dziś.

Dziękujemy za pobranie e-booka!