• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

PORÓWNAJ KORZYŚCI

Zalety subskrypcji

Zobacz, dlaczego warto przejść na subskrypcję

Zobacz, ile dodatkowych korzyści uzyskują subskrybenci naszych najpopularniejszych produktów w porównaniu z planem obsługi.

 • Kolekcja AEC (architekci)

  W porównaniu z pakietem Building Design Suite kolekcja obejmuje platformę BIM do planowania, projektowania i analiz, specjalistyczne zestawy narzędzi do projektowania architektonicznego i wiele innych korzyści.

 • Kolekcja AEC (inżynierowie budownictwa)

  W porównaniu z pakietem Infrastructure Design Suite kolekcja obejmuje narzędzia do integracji danych GIS, oprogramowanie do wykrywania kolizji, koordynowania prac, wykonywania analiz, symulacji itd.

 • Product Design & Manufacturing Collection

  W porównaniu z pakietem Product Design Suite kolekcja obejmuje oprogramowanie do analizy tolerancji i projektowania zakładów przemysłowych, narzędzia CAM itd.

 • AutoCAD

  Korzystaj z dodatkowych, specjalistycznych zestawów narzędzi wspomagających tworzenie projektów architektonicznych, elektrycznych i mechanicznych, tworzenia map 3D i wiele innych zadań.

 • AutoCAD LT

  Korzystaj z rozszerzonych możliwości współpracy, aplikacji mobilnej, telefonicznej pomocy technicznej świadczonej przez specjalistów Autodesk i wielu innych dodatków.

Promocja obowiązuje do 6 maja 2020 r. Z oferty można skorzystać tylko w czasie odnawiania planu obsługi.

ok

Aby skorzystać z oferty,
skontaktuj się ze sprzedawcą

Nie masz stałego sprzedawcy? Chcesz dowiedzieć się więcej o tej promocji? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

Zadzwoń numer +48222639158 dostępny do poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać odpowiedzi. Szczegółowe informacje można też znaleźć w dokumencie z często zadawanymi pytaniami.