• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Jesteś producentem mebli?

Twórz spersonalizowane meble, skróć cykl produkcji, zwiększ marże.

UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ:

Jak poradzić sobie z coraz większą konkurencją i oczekiwaniem klientów na indywidualne meble przy krótkich terminach produkcji?

 

Jak zbalansować sezonowe obciążenia produkcyjne i w pełni wykorzystać dostępny park maszynowy i pracowników?

 

Odpowiedzią może być automatyzacja procesów projektowych i technologicznych przy pomocy odpowiedniego oprogramowania. Obejrzyj nagrania webinariów, pobierz e-Booki lub poznaj historie naszych klientów, aby dowiedzieć się, jak obniżyć koszty produkcji, zapewnić oszczędność materiałów, zwiększyć wydajność i szybciej wprowadzać produkty na rynek.

 

Generative design

Czym jest projektowanie generatywne i dlaczego zmienia reguły gry?

Wyobraź sobie, że możesz stworzyć tysiące wariacji pojedyńczego projektu nie tworząc nawet jednego rysunku. Wystarczy, że zdefiniujesz dane wejściowe, cele projektowe oraz ograniczenia m.in. rodzaj materiału, oczekiwaną wagę, wytrzymałość oraz cenę produktu. Następnie za pomocą algorytmów i mocy obliczeniowej chmury generowanych jest tysiące koncepcji, które potem są poddawane analizie i testom. Tobie pozostaje wybór propozycji odpowiadających twoim potrzebom.

 

Jak projektować takie meble, aby klienci chcieli je kupować

Dowiedz się, jak projektować bardziej spersonalizowane meble i czy konfigurowanie produktu może być łatwiejsze. Skróć i usprawnij proces projektowania, jednocześnie tworząc projekty mebli dostosowane do wysokich wymagań klientów.

Czy konfigurator musi być skomplikowany?

Daj swoim klientom możliwość dostosowywania twoich produktów. Przy wyborze odpowiedniego konfiguratora zmniejszysz koszty i skrócisz czas realizacji, a także wyeliminujesz błędy i poprawki

 

Design Thinking

Jak idea "Design Thinking" wpływa na sposób projektowania? Czy może pomóc w tworzeniu koncepcji produktu w kontekście potrzeb odbiorcy, uelastycznianiu procesu produkcyjnego do wymagań wysoko spersonalizowanego produktu, przyspieszeniu dokładności ofertowania?  Sprawdź sam.

Historie naszych klientów

 • Black Red White

  Producent mebli korzysta z oprogra- mowania do wykonywania rysunków technicznych i technologicznych na potrzeby produkcji, tworzenia instrukcji montażu oraz wizualizacji 3D, kreacji brył do renderingów oraz projektowania modeli nowych okuć.

 • SITS

  Producent sof i foteli wykorzystuje analizę naprężeń do tworzenia konstrukcji o oczekiwanej wytrzymałości, a dzięki modelowaniu swobodnemu tworzy wizualizację przyszłego modelu.

 • Balma

  Pionier wzornictwa biurowego wykorzystuje możliwości wytwarzania cyfrowego w ramach Industry 4.0 i stawia w produkcji na ekonomię, jakość i design. Zobacz, jak projektują i zarządzają dokumentacją.

Produkty ułatwiające projektowanie i produkcję mebli

13 rozwiązań w 1 kolekcji - wachlarz produktów od:

 • projektowania 3D w Inventor,
 • poprzez zarządzanie danymi w Vault,
 • i nowe możliwości tworzenia produktów w Fusion 360 przy użyciu usług w chmurze,
 • aż po łatwe tworzenie wizualizacji i udostępnianie konfiguratorów online

A także AutoCAD i wiele innych produktów.

 

Oprogramowanie CAD 3D zawierające profesjonalne narzędzia do projektowania 3D elementów mechanicznych, tworzenia dokumentacji i symulacji produktów.

Fusion 360TM to jedyne w swoim rodzaju narzędzie łączące 3D CAD, CAM oraz CAE. Umożliwia przeprowadzenie całego procesu rozwoju produktu na jednej platformie chmurowej, która działa na systemach Mac i PC. 

Oprogramowanie do wizualizacji 3D pomaga projektantom i sprzedawcom w tworzeniu i prezentacji produktów oraz w przeglądzie projektów i wirtualnych prototypów.

Rozwiązanie chmurowe, które umożliwia współpracownikom oraz klientom dostęp do konfiguracji 3D twoich produktów na urządzeniach mobilnych.

Oprogramowanie do zarządzania danymi ułatwiające organizację i ponowne wykorzystywanie danych projektowych, kontrolę poprawek oraz innych procesów projektowych.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŻ ZMIANY CZĘŚĆI LUB CAŁEJ PROMOCJI W DOWOLNEJ CHWILI BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Przejdź do e-Booka.

Wypełnij formularz, aby przejść do e-Booka.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Obejrzyj nagranie webinarium.

Wypełnij formularz, aby przejść obejrzeć nagranie webinarium.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Przejdź do e-booka.

Wypełnij formularz, aby przejść do e-Booka.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Obejrzyj nagranie webinarium.

Wypełnij formularz, aby przejść obejrzeć nagranie webinarium.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.