Materiały z wirtualnej konferencji dla branży mediów i rozrywki

Autodesk Media & Entertainment DAYS 2021

Image courtesy of Massimo Righi

O czym mówiliśmy na naszej wirtualnej konferencji?

Poniżej krótkie podsumowanie, a po wypełnieniu formularza na dole strony możliwość pobrania materiałów (filmy i prezentacje).

20 intensywnych sesji

Mówiliśmy m.in. o kreowaniu alternatywnej rzeczywistości, tworzeniu realistycznych postaci i imponujących efektów specjalnych.

Prawie 200 uczestników

Osób działających na rynku mediów i rozrywki, zarówno producenci, jak i twórcy, feelancerzy oraz przedstawiciele studiów produkcyjnych.

Praktyczne porady

Praktyczne przykłady zastosowania oprogramowania Autodesk, najnowsze funkcje programów 3ds Max®, Maya®, MotionBuilder®, Arnold, Shotgrid®.

Prezentacje topowych gości

Prelegenci to przedstawiciele firm: 11 bit studios, 3Dconnexion, Anshar Studios, Bones Studio, DELL, Devire, Platige Image, Polish Gamers Observatory, Polsat Games, Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych.

Wall of media screens displaying different content.

Bądź na bieżąco z nowinkami z branży

Dołącz do grupy LinkedinIn dedykowanej dla specjalistów i hobbystów zajmujących się tworzeniem gier, animacji i efektów specjalnych.

POBIERZ MATERIAŁY

Prosimy wypełnić formularz, aby uzyskać dostęp do nagrań oraz prezentacji ze wszystkich sesji, z 2 dni konferencji.

Witamy klientów firmy ${RESELLERNAME}

Aby zapewnić sobie pomoc sprzedawcy, należy się zarejestrować

Wyrażam zgodę na to, aby firma Autodesk udostępniła firmie ${RESELLERNAME} moje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli jej zapewnić pomoc techniczną związaną z instalacją oraz wysyłać mi wiadomości marketingowe.  Rozumiem, że Sprzedawca będzie stroną odpowiedzialną za sposób wykorzystania tych danych i zarządzania nimi.

Adres e-mail jest wymagany Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

${RESELLERNAME}