Partnerzy

Poznaj naszych Partnerów:

 

Partner:  
   

Od 30 lat firma Dell jest zaangażowana w ciągły rozwój informatyki, upowszechniając i ułatwiając dostęp do technologii ludziom na całym świecie. Od wyjątkowego start-upu, po światowego lidera IT, zorientowanie na klienta było głównym zobowiązaniem i fundamentem firmy Dell. Dell oferuje dziś technologie dla każdego, niezależnie od wieku i profesji - z różnych rozwiązań korzystają zarówno dzieci rozpoczynające przygodę z nauką, jak i administratorzy zaawansowanych centrów danych. Dell pomaga krajom, społecznościom, i zwykłym ludziom na całym świecie spełniać marzenia dzięki technologii, która pozwala działać z jeszcze większą mocą.

   
Partnerzy Autodesk:  
   

AEC DESIGN „Łączymy Cię z sukcesem”. Już od 18 lat AEC Design dostarcza kompleksowe rozwiązania dla inżynierów mechaników i projektantów, jako Autoryzowany Partner Autodesk. AEC Design to zespół ekspertów branży MFG, specjalizujących się w analizie i skutecznych wdrożeniach oprogramowania Autodesk w obszarze Digital Prototyping oraz Product Data Managament: analiza procesów biznesowych, doradztwo techniczne, szkolenia, koordynacja wdrożenia.

Firma CADSOFT powstała w styczniu 2000 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm projektowych w zakresie dostawy, szkoleń i wdrażania systemów CAD\CAM\CAE. Z wiedzy i pomocy CADSOFT mogą skorzystać zarówno małe firmy rodzinne jak i giganci przemysłowi. Oferuje opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną, szkolenia z zakresu oprogramowania CAD\CAM w autoryzowanym ATC oraz pomoc przy wyborze metod finansowania zakupów. Oferta uzupełniona jest unikalną wiedzą i doświadczeniem działu handlowego i technicznego.

Man and Machine Software Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych z dziedziny CAD, opartych na oprogramowaniu firmy Autodesk, światowego lidera na rynku oprogramowania wspomagającego prace inżynierskie. Jest częścią grupy Mensch und Maschine SE - największego europejskiego dostawcy produktów firmy Autodesk. Posiada status Autodesk Platinum Partner będący najwyższym poziomem Programu Partnerskiego Autodesk oraz jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym i Certyfikacji Autodesk.

Firma MAT od ponad 20 lat zajmuje się kompleksową obsługą pracowni projektowych. Bogate doświadczenie i wieloletnia współpraca z wiodącymi firmami branży CAD i IT zaowocowała posiadaniem statusu: Autodesk Gold Partner. Na stoisku MAT będą Państwo mogli porozmawiać z wysokiej klasy specjalistami, praktykami, którzy znają oprogramowania Autodesk od podszewki. Przedstawiciele firmy to profesjonaliści z dziedzin i branż takich jak: analizy MES i CFD, CAD, MSD, Plant 3D. Specjaliści firmy nie boją się trudnych pytań - z chęcią pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości zarówno z zakresu software jak i hardware.

PROCAD to spółka zajmująca się dostarczaniem, wdrożeniami i popularyzacją systemów wspomagających projektowanie i wytwarzanie. Spółka giełdowa, największa firma informatyczna działająca na polskim rynku systemów CAD amerykańskiego producenta - Autodesk. Jedyna polska firma o najwyższym statusie Autodesk Platinum Partner. Wielokrotnie nagradzana za sprzedaż, kompetencje i obsługę Klienta. Dodatkowo w ofercie: sprzęt komputerowy, Centrum Szkoleniowe, serwis urządzeń drukujących, Dział Wsparcia Technicznego, a także oferta oprogramowania własnego autorstwa.

Katowice

Data: 24 września 2015

Miejsce: angelo Hotel Katowice

Dołącz do nas

             @

 

 

Patroni medialni: