Prelegenci

Poznaj naszych prelegentów:

Wacław Barański, Mokate

Od początku działalności firmy Halcon Sp. z o.o zaangażowany jest w kierowanie zarówno przedsiębiorstwem Spółki, jak również w nadzór nad projektami B+R i projektami wdrożeniowymi realizowanymi na rzecz klientów firmy. W ostatnich latach zaangażowany był w realizację zleceń na rzecz MOKATE Sp. z o.o. w ramach projektu „Innowacyjna technologia wytwarzania produktów z koncentratu płynnego i/lub sypkiego zamkniętego w kapsule”, finansowanego z działania 1.4. POIG. Pan Wacław Barański był również koordynatorem zespołu badawczego w ramach ww. projektu.

Kamil Cejpek, Solutions Engineer – Manufacturing, Autodesk

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży CAD/PDM, w tym wiele zakończonych sukcesem wdrożeń PDM. Do zespołu Autodesk dołączył w 2011 roku. Obecnie, jako specjalista techniczny, wspiera działy sprzedaży oraz partnerów Autodesk w rozwijaniu sektora PDM w regionie Europy Środkowej i Południowo – Wschodniej. Chociaż jego pierwotnym zadaniem jest sprzedaż techniczna, aktywnie uczestniczy w prawdziwych projektach PDM.

Dirk Ditshke, Technical Specialist Simulation, Autodesk

Dirk Ditshke do zespołu Autodesk dołączył w 2011 roku wraz z przejęciem firmy CFdesign (obecnie Autodesk CFD). Rolą Dirka jest wsparcie klientów, partnerów oraz współpracowników z działu sprzedaży w znajdowaniu dostosowanych do ich potrzeb narzędzi do symulacji. Posiada doświadczenie w obliczeniowej mechanice płynów oraz symulacjach mechanicznych. Pracuje w Niemczech, na północ od Frankfurtu. Z wykształcenia jest inżynierem budownictwa lądowego.

Sławomir Drążkiewicz, Inżynier Aplikacji CAD, Tech Data Polska

Absolwent Informatyki Przemysłowej na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Specjalista w dziedzinie aplikacji dostępnych w chmurze, cyfrowego prototypowania, oraz jego głównego elementu – programu Autodesk Inventor. Człowiek od kilku lat związany z różnorodnymi rozwiązaniami do modelowania 3D w tym Autodesk AutoCAD, Autodesk Inventor, Pro/Engineer, SolidWorks i innymi. Mail: slawomir.drazkiewicz@techdata.pl, www: pl.linkedin.com/in/drazkiewicz/

Włodzmierz Dżygadło, dyrektor regionalny, specjalizacja: MFG / symulacje, PROCAD

Absolwent wydziału MEiL Politechniki Warszawskiej o specjalności lotnictwo. Od 1990 r. związany z branżą CAD/CAM/CAE. Pracował i współtworzył firmy AutoR KSI i MECH, brał udział w tworzeniu pierwszej polskiej aplikacji dla programu AutoCAD. Aktywnie zaangażowany w tłumaczenie i wdrażanie programów np. Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical. Od ponad dziesięciu lat pracuje w firmie PROCAD SA wdrażając oprogramowanie Autodesk i dataM Sheet Metal Solutions GmbH.

Lieven Grauls, Technical Manager MFG, Autodesk

Lieven od 16 lat pracuje w Autodesk . Zajmował stanowisko głównego inżyniera ds. rozwiązań technicznych oraz menadżera technicznego. Z Autodesk Inventor korzysta od pierwszego wydania i posiada ponad 25 lat doświadczenia w zarządzaniu danymi, modelowaniu powierzchniowym i bryłowym oraz w obróbce CNC. Rozpoczął swoją karierę jako inżynier aplikacji do modelowania brył. Na swoim koncie ma wiele udanych wdrożeń dla klientów z branży maszynerii przemysłowej, odlewnictwa i przemysłu stoczniowego. Lieven posiada tytuł magistra inżynierii elektryczno-mechanicznej.

Kamil Haremski, inżynier ds. kotłów, Weiss

Absolwent wydziału IMiR AGH w Krakowie - kierunek Mechanika i Budowa Maszyn. W 2015 roku ukończył studia podyplomowe Energetyka Cieplna na AGH w Krakowie. Od 2010 roku pracuje w firmie Weiss zajmując się projektowaniem urządzeń oraz kompletnych systemów wykorzystywanych w kotłowniach opalanych biomasą. Obecnie zajmuje się obliczeniami kotłów (wymiarowanie termiczne i wytrzymałość materiałów) i konstrukcji nośnych pod urządzenia.

David Hick, Technical Sales Manager Simulation – EMEA, Autodesk

Od 20 lat David pomaga przedsiębiorstwom z branży przemysłowej oraz konstrukcyjnej w całej Europie wdrażać narzędzia symulacyjne do ich projektów, pozwalając lepiej zrozumieć decyzje projektowe. Symulacje są bowiem nieodłącznym elementem procesu produkcji – począwszy od producentów produktów konsumenckich, aż po twórców samochodów Formuły 1.

Dariusz Kudłaszyk, Kierownik Działu Konstrukcyjno-Technologicznego Fabryki Mebli Balma SA.

Absolwent Wydziału Technologii Drewna Akademii Rolniczej w Poznaniu. Posiada 25-letnie doświadczenie pracy w branży meblarskiej. W F.M.Balma od piętnastu lat, odpowiedzialny m.in. za wdrożenie oprogramowania CAD (MTD, Inventor, SolidEdge, W4I, Vault) oraz modułu technologicznego MRP-SAP.

Asif Moghal, Industry Manager, Autodesk

Asif uwielbia świetny design i dobre produkty. Od początku swojej kariery zawodowej wspiera innowacyjne przedsiębiorstwa w rozwijaniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek, a także rozwiązań CAD/CAM/CAE do przemysłu wytwórczego. Od 15 lat Asif związany jest z Autodesk. Obecnie zajmuje stanowisko kierownika produkcji przemysłowej. Regularnie spotyka się z klientami z całej Europy aby poznawać ich sposoby wprowadzania produktów na rynek oraz wyzwania, z jakimi muszą się zmierzyć, by wyróżnić się na rynku.

Magdalena Najgeburska –Dziubeła, kierownik biura konstrukcyjnego PW DEFRO

Absolwentka Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn Politechniki Świętokrzyskiej ze specjalnością Technologie Laserowe i Plazmowe. Od początku kariery zawodowej związana z branżą metalową. W 2004 dołączyła do zespołu PW DEFRO na początku jako konstruktor, a następnie jako kierownik działu konstrukcyjnego. Jest odpowiedzialna za kreowanie i rozwój produktów, nadzór nad realizacją kluczowych projektów oraz inicjowanie prac badawczo-rozwojowych.

Anna Nowak, Senior Application Engineer MFG, Man and Machine

Od 18 lat zajmuje się sprzedażą oprogramowania CAD jako specjalista od produktu, od 1999 roku nieprzerwanie współpracuje z Man and Machine Software. Od roku 2008 jako inżynier aplikacji CAD MFG odpowiedzialna jest za działania pre-sales i post-sales od strony technicznej oraz za prowadzenie szkoleń i konsultacji jako certyfikowany trener z zakresu programu Autodesk Inventor.

David Palas, Territory Sales Manager Manufacturing Central East Europe, Autodesk

David Palas odpowiada za sprzedaż rozwiązań Autodesk dla przemysłu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 1990 roku ukończył studia w Wyższej Szkole Technicznej w Brnie. Od tamtej pory zajmuje się technologią CAx, zdobywając doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z aspektami technicznymi, sprzedażą oraz jej zarządzaniem. W 1998 roku David dołączył do Autodesk i rozwinął sieć relacji biznesowych z kluczowymi klientami we wszystkich gałęziach przemysłu. Od 6 lat jest liderem grupy zajmującej się sprzedażą rozwiązań Autodesk dla przemysłu w Polsce, Czechach oraz Rumunii, wspierającej przedsiębiorców każdej wielkości w procesie wdrażania cyfrowego prototypowania.

Andrzej Poćwierz, Territory Sales Manager MFG, Autodesk

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa. Z branżą CAD/CAM/CAE związany jest od 1994. Przed dołączeniem do zespołu Autodesk związany z firmami PZL Okęcie obecnie Airbus Military, Intergarph oraz Unigraphisc jako inżynier konstruktor i inżynier aplikacji. Z Autodesk związany od roku 1998 jako MFG Channel Manager, i Menadżer ds. rozwiązań dla przemysłu. Obecnie odpowiada za rozwój sprzedaży produktów w zakresie rozwiązań z obszaru Cyfrowego Prototypowania stosowanego w branży przemysłowej.

Przemysław Sokołowski, Inżynier Aplikacji MFG, Autodesk

Pracuje w Autodesk od 2007, wcześniej przez kilkanaście lat również związany z rynkiem rozwiązań CAD dla przemysłu. Absolwent Politechniki Łódzkiej. Od ponad pięciu lat prowadzi cieszący się ogromną popularnością blog dla inżynierów dotyczący zagadnień związanych z cyfrowym prototypowaniem

Damian Stola, kierownik biura konstrukcyjnego, Weiss Sp. z o.o.

Absolwent wydziału WEiP AGH w Krakowie – kierunek energetyka. Od 2010 roku pracuje w firmie Weiss zajmującej się projektowaniem urządzeń oraz kompletnych systemów wykorzystywanych w kotłowniach opalanych biomasą. Obecnie zarządza biurem konstrukcyjnym.

Andrzej Więckowski, specjalizacja - systemy CAD/CAM, właściciel firmy PLASTCAM, autoryzowanego dystrybutora programów Autodesk HSMWorks oraz Autodesk Inventor HSM.

Studia na wydz. Elektroniki PW. W latach1989 - 2000 - projektowanie oraz wykonywanie form wtryskowych prototypów obudów dla potrzeb elektroniki, głównie na rynek szwedzki. od 2000 r. dystrybucja oprogramowania CAD/CAM, od 2009r. autoryzowany dystrybutor programów HSMWorks oraz Autodesk Inventor HSM. Autor tłumaczenia na język polski programów HSMWorks oraz Autodesk Inventor HSM.

Wojciech Zawada, Client Solutions Marketing Manager CEE, Dell

Ponad 20 lat doświadczenia w branży IT w marketingu i w sprzedaży. Pracował na różnych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach oraz posiada doświadczenie w pracy z siecią dystrybucyjną.

Katowice

Data: 24 września 2015

Miejsce: angelo Hotel Katowice

Dołącz do nas

             @