• Polska

    Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Zadbaj o bezpieczeństwo
i niezawodność procesu produkcyjnego

Zmiany zawsze stanowiły nieodłączną część działalności produkcyjnej. Połączenie elastyczności z zaawansowanymi technologiami współpracy pozwoli Twojemu zespołowi bez zakłóceń wytwarzać produkty, dzięki którym świat staje się lepszy.

Wskazówki i narzędzia do zdalnej współpracy

Obejrzyj nagranie z wrześniowego seminarium internetowego na żywo z Brianem Shanenem, PLM/PDM Readiness Program Manager z firmy Autodesk, aby dowiedzieć się, jak ulepszyć sposób pracy zdalnej dzięki technologii współpracy Autodesk.

Utrzymuj produktywność dzięki bezpiecznemu dostępowi zdalnemu

Praca z domu wymaga nowych rozwiązań pozwalających odtworzyć wydajność bezpośredniej współpracy, do której przywykły zespoły inżynierskie. Oprogramowanie Autodesk do współpracy pozwala bezpiecznie uzyskiwać dostęp do danych, wygodnie recenzować projekty i utrzymywać produktywność zespołu niezależnie od fizycznej lokalizacji.

Zbuduj bardziej odporny łańcuch dostaw

Zamykanie fabryk w połączeniu z dramatycznymi wahaniami popytu poważnie zakłóciło funkcjonowanie łańcuchów dostaw na całym świecie. Ta sytuacja wymaga dostosowania strategii w celu ograniczenia ryzyka i zapewnienia ciągłości produkcji. Korzystając z oprogramowania PLM Autodesk, możesz sprawniej współpracować z obecnymi i nowymi dostawcami oraz skuteczniej nimi zarządzać.

Bezpiecznie przywracaj personel produkcyjny do pracy

Konieczność utrzymywania dystansu fizycznego wymusza modyfikowanie układu linii produkcyjnych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników. Oprogramowanie Autodesk Factory Design Utilities umożliwia modyfikowanie istniejących układów, uwzględnianie nowych zabezpieczeń, ocenianie wpływu na produktywność i planowanie wydajnego wdrażania zmian.

Dowiedz się, jak zwiększyć odporność firmy na przyszłe zagrożenia

Wspomaganie personelu pracującego zdalnie

Zobacz porady i wskazówki dotyczące optymalnego wspomagania personelu pracującego z domu i utrzymywania produktywności pracowników zdalnych podczas kryzysu COVID-19.

COVID-19 zmienia łańcuchy dostaw

Jaki będzie wpływ epidemii COVID-19 na globalne łańcuchy dostaw? Jedną z konsekwencji będzie ograniczenie globalizacji na rzecz działalności na poziomie regionalnym, co może wpłynąć pozytywnie na zmiany klimatu.

Przestawianie produkcji w walce z COVID-19

W miarę rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 personel medyczny staje w obliczu niedoborów sprzętu i leków. Poznaj 5 sposobów na przestawianie produkcji, które stosują firmy podejmujące to pilne wyzwanie.

Zawsze służymy pomocą

Autodesk już stanowi część Twojej organizacji, więc zawsze jesteśmy gotowi do pomocy w rozwiązywaniu bieżących problemów i planowaniu na przyszłość.

Skontaktuj się z zespołem obsługi klienta, aby skorzystać z pomocy specjalistów technicznych i biznesowych, którzy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą uzyskać maksimum korzyści z oprogramowania Autodesk.