SERIA WEBINARIÓW

Zarządzanie Cyklem Życia Produktu

Zobacz jak połączyć ludzi, dane i procesy, aby zwiększyć potencjał innowacyjny Twojej firmy, szybciej i z sukcesem wprowadzać nowe produkty na rynek i ograniczyć liczbę błędów.  Zwiększaj przewagę konkurencyjną na rynku dzięki digitalizacji. Dołącz do naszych ekspertów podczas webinarów na żywo. 

Połącz ludzi, dane i procesy dzięki PLM

Aby dostarczać innowacyjne i niezawodne produkty wymagane przez klientów, należy zapewnić prawidłowy przepływ danych. Dzięki zarządzaniu cyklem życia produktu możesz przyspieszyć procesy rozwoju produktu we wszystkich działach i lokalizacjach, automatyzując przepływy pracy, kluczowe zadania i dostarczając na czas istotne informacje. 

Ta  seria webinariów pozwoli lepiej zrozumieć różne aspekty PLM, dzięki czemu dowiesz się, jak zastąpić złożoność projektów automatyzacją i kontrolą. Zarejestruj się teraz, aby dowiedzieć się więcej i porozmawiać bezpośrednio z ekspertami Autodesk: Radosławem Cieślakiem i Przemysławem Skokołowskim podczas interaktywnej sesji pytań i odpowiedzi.

Weź udział w serii webinariów nt. PLM

Rosnąca złożoność produktów, maszyn i struktur organizacyjnych a także coraz bardziej wymagający klienci i otoczenie instytucjonalne wymagają zmiany podejścia do zarządzania cyklem życia produktu. Dostęp do aktualnych danych dla wszystkich interesariuszy i automatyzacja procesów stają się kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Weź udział w serii webinariów i dowiedz się jak skutecznie wprowadzać cyfryzację procesów w Twojej firmie. Wszystkie webinaria rozpoczynają się o godzinie 14:00 i trwają 60 minut. 

Wybierz webinaria:

 • Nagranie webinarium

  Series name?

  Session name

  Date

  Time

  See more

  See less

  THis text can be hidden on smaller screens. This session will provide you with comprehensive understanding disruptive innovations including Generative Design, Dynamo, and Alias Sub D are realizing the “art of the possible.”

Wypełnij formularz poniżej

Wybrano następujące webinaria:

Szczegółowe informacje i dane logowania na nadchodzące webinaria otrzymasz po przesłaniu wypełnionego formularza. Nagrania webinariów on-demand bedą dostępne bezpośrednio po rejestracji.

Dziękujemy za rejestrację.

Wkrótce otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. 

Obejrzyj wybane webinaria on-demand:

 • Series name

  All of this info is edited in the data. Edits here won't show up.

  Aired on June 18, 2020

  description

  Watch the webinar

Prowadzący webinaria

Webinaria prowadzą eksperci Autodesk zajmujący się doradztwem procesowym i wdrażaniem rozwiązań z zakresu zarządzania dokumentacja i zarządzania cyklem życia produktu. Od wielu lat, z ramienia Autodesk, wspomagają firmy przemysłowe i produkcyjne z regionu Centralnej i Wschodniej Europy w cyfrowej transformacji. 

Przemysław Sokołowski

Ekspert ds. Rozwiązań Autodesk dla Przemysłu

Wspiera firmy z branży przemysłowej w cyfrowej transformacji m.in. automatyzacji i optymalizacji procesów projektowania i zarządzania produktem w całym cyklu jego życia. 

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Dowiedz się więcej o tym, jak możesz sprostać wyzwaniom jutra już dziś. Prześlij swoje dane kontaktowe, aby porozmawiać z naszymi ekspertami. Umów się na spotkanie.

Dziękujemy za zgłoszenie. Nasz ekspert wkrótce się z tobą skontaktuje.