Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Kup z rabatem

Sprawdź aktualne promocje Autodesk

Sklep internetowy Autodesk

Kupuj teraz

e-Booki, nagrania webinariów oraz historie klientów

Sprawdź dostępne materiały

* PROMOCJA ZE ZWROTEM NUMERÓW SERYJNYCH

Po skorzystaniu z tej oferty promocyjnej i sfinalizowaniu zwrotu numerów seryjnych nie będzie można ponownie wykorzystać tych numerów w tej ani w żadnej innej promocji.

Klienci kupujący kwalifikujące się roczne subskrypcje produktów Autodesk do obróbki skrawaniem z dostępem dla jednego użytkownika przy jednoczesnym zwrocie równoważnej liczby kwalifikujących się numerów seryjnych lub identyfikatorów kluczy sprzętowych wraz ze wszystkimi powiązanymi stanowiskami dla licencji wieczystych produktów Autodesk Delcam (do obróbki skrawaniem) na wersje z lat wydania 2016–2018 bez aktywnego planu obsługi mogą zaoszczędzić 40% w porównaniu z sugerowaną przez Autodesk ceną detaliczną produktów Autodesk do obróbki ubytkowej.

Klient zgadza się zaprzestać użytkowania zwracanych licencji wieczystych.

Oferta obowiązuje od 7 września 2018 r. w krajach, w których dostępne są produkty Autodesk do obróbki ubytkowej. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Promocja nie obejmuje licencji edukacyjnych, w tym nowych licencji, aktualizacji i migracji, ani przejść z licencji edukacyjnej na komercyjną.

Pełne listy produktów, szczegółowe informacje i ograniczenia można znaleźć na stronie www.autodesk.pl lub uzyskać od autoryzowanego sprzedawcy Autodesk.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY CZĘŚCI LUB WSZYSTKICH ZASAD TEJ PROMOCJI W DOWOLNEJ CHWILI BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE.

**W tej promocji można uzyskać:

10% zniżki przy zakupie nowych, komercyjnych rocznych subskrypcji AutoCAD; 15% zniżki przy zakupie nowych, komercyjnych, 3-letnich subskrypcji AutoCAD; 25% zniżki przy zakupie nowych, komercyjnych, rocznych lub 3-letnich subskrypcji AutoCAD LT lub Revit LT Suite.
Promocja obowiązuje w terminie od 16.04.2020 do 30.04.2020 w sklepach internetowych Autodesk w regionie EMEA (www.autodesk.be/nl, www.autodesk.be/fr, www.autodesk.cz, www.autodesk.dk, www.autodesk.hu, www.autodesk.nl, www.autodesk.no, www.autodesk.pl, www.autodesk.fi, www.autodesk.se, www.autodesk.co.uk, www.autodesk.eu, www.autodesk.de, www.autodesk.fr, www.autodesk.it, www.autodesk.es, www.autodesk.pt, www.autodesk.ch/de, www.autodesk.ch/fr, www.autodesk.ch/it, www.autodesk.ru, www.autodesk.com.tr).

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli przesłać Ci maila z informacjami o nowych promocjach.

 

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Będziemy Cię informować o nowych ofertach promocyjnych.