Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Zaktualizuj swoje oprogramowanie produkcyjne

Zwróć starą licencję i zaoszczędź 40% przy zakupie subskrypcji na produkty Autodesk do obróbki ubytkowej

Zwróć starą licencję wieczystą na oprogramowanie Delcam lub Autodesk i zacznij korzystać z najnowszych narzędzi produkcyjnych dzięki subskrypcji Autodesk. Opcja powrotu do licencji wieczystej ułatwia przejście na subskrypcję bez żadnych obaw.

Zwróć starą licencję wieczystą

PRZEJDŹ NA SUBSKRYPCJĘ JUŻ DZIŚ

ZAOSZCZĘDŹ PRZY ZAKUPIE NAJNOWSZEGO OPROGRAMOWANIA POWERMILL, FEATURECAM, POWERINSPECT, POWERSHAPE

ZNAJDŹ NAJKORZYSTNIEJSZE DLA SIEBIE ROZWIĄZANIE

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM AUTODESK

ZADZWOŃ DO NAS POD NUMER (12) 88 12 003

DLACZEGO WARTO SUBSKRYBOWAĆ?

 • Zachowaj konkurencyjność

  Uzyskaj dostęp do najnowszego oprogramowania do produkcji i pracuj szybciej z nowymi funkcjami pozwalającymi oszczędzać czas.

 • Działaj elastycznie

  Zarządzaj użytkownikami, kosztami i produktami w sposób optymalny dla Twojej firmy.

 • Korzystaj z rozszerzonej pomocy technicznej

  Uzyskaj pomoc techniczną wtedy, kiedy jej potrzebujesz — na czacie, przez telefon lub online.

Subskrybenci produktu PowerMill mają zapewniony wyłączny dostęp do najnowszych funkcji

Use high rate additive manufacturing to transform how you make complex parts

PRODUKCJA HYBRYDOWA

Zapewnij sobie dostęp do narzędzi wspomagających wydajne procesy produkcji addytywnej z wykorzystaniem robotów przemysłowych lub hybrydowych obrabiarek CNC.

Add probing cycles to manufacturing workflows to improve quality and productivity

ZINTEGROWANE SONDOWANIE

Dodawaj do procesów produkcyjnych zintegrowane procedury sondowania. Używaj raportów w chmurze, aby współpracować, monitorować produkcję i zwiększać wydajność.

Store postprocessors on a secure cloud site for better revision control

POSTPROCESORY W CHMURZE

Przechowuj postprocesory obrabiarek CNC na bezpiecznej platformie chmurowej, aby zapewnić zespołom inżynierskim dostęp do właściwej wersji w każdej chwili.

Use the cloud to collaborate with key project stakeholders

OPROGRAMOWANIE FUSION 360 BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT

Dodaj do swojej subskrypcji obsługiwane w chmurze modelowanie CAD, projektowanie generatywne, symulacje, współpracę i zintegrowany moduł CAM.

Use the cloud to collaborate with key project stakeholders

Autodesk Drive

Korzystaj z przestrzeni w chmurze, aby udostępniać dane i współpracować z innymi uczestnikami projektu w każdej chwili, z dowolnego miejsca i praktycznie z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

Share views of your CAM data and access without the need for an Autodesk license

WIDOKI UDOSTĘPNIONE

Udostępniaj interaktywne widoki danych CAM swojemu zespołowi, dostawcom i klientom. Przeglądanie projektów nie wymaga licencji na oprogramowanie Autodesk.

ZNAJDŹ NAJKORZYSTNIEJSZE DLA SIEBIE ROZWIĄZANIE

Zostaw nam swoje dane, aby umożliwić kontakt przedstawicielowi. Lub zadzwoń do nas pod numer (12) 88 12 003.

Dziękujemy! Przedstawiciel Autodesk skontaktuje się wkrótce, aby odpowiedzieć na pytania i udzielić pomocy w wyborze rozwiązania najlepiej dopasowanego do Twojego budżetu, działalności i projektów

Subskrypcje teraz obejmują Fusion 360

Dążymy do oferowania naszym subskrybentom najlepszych narzędzi Autodesk do projektowania i produkcji, aby wspomagać ich konkurencyjność. Już od piątku, 30 listopada 2018 r., subskrybenci programów PowerMill®, FeatureCAM®, PowerShape® i PowerInspectt® uzyskają bezpłatny dostęp do Fusion 360.

Fusion 360 łączy oprogramowanie CAD, CAM i CAE na jednej zintegrowanej i łatwo dostępnej platformie.

Udoskonalone modelowanie CAD

Używaj AnyCAD, aby poprawić translację danych. Zyskaj dostęp do zaawansowanych narzędzi do modelowania brył i zespołów w celu przygotowywania modeli do produkcji. Twórz wytrzymalsze, lżejsze produkty automatycznie, przy użyciu projektowania generatywnego.

Zintegrowane funkcje CAD i CAM

Zyskaj dodatkowe funkcje programowania CNC dzięki zintegrowanym procesom CAD i CAM w programie Fusion 360. Szybko konwertuj projekty 3D na kod NC. Zarządzaj zmianami w projektach przy użyciu automatycznych aktualizacji modeli i ścieżek narzędzi.

Symulacje i współpraca

Używaj Fusion 360 do tworzenia fotorealistycznych renderingów i symulacji. Weryfikuj projekty podczas testów dopasowania i działania, a następnie udostępniaj je zespołom inżynieryjnym przy użyciu udoskonalonych narzędzi do współpracy w chmurze.

Produkty objete promocją

Masz pytania?

 • Jak skorzystać z tej oferty?

  Wystarczy zwrócić kwalifikujące się licencje wieczyste i kupić nową subskrypcję dowolnego kwalifikującego się produktu. Można to zrobić w witrynie zwrotu licencji Autodesk lub poprzez kontakt telefoniczny z nami pod numerem telefonu (12) 88 12 003.

  Zwrócenie licencji wieczystych i zakupienie nowej kwalifikującej się subskrypcji oznacza zgodę na zaprzestanie dalszego korzystania ze zwróconych licencji.

 • Co oznacza „opcja powrotu”?

  Choć jesteśmy przekonani, że klienci będą zadowoleni z nowej subskrypcji, w razie niezadowolenia oferujemy możliwość przywrócenia licencji wieczystej. Powrót jest możliwy w ciągu początkowego 30-dniowego okresu zwrotów, po upływie okresu subskrypcji trzyletniej lub po upływie dwóch lat ważności subskrypcji rocznej (rok subskrypcji początkowej plus rok odnowienia). Jeśli subskrypcja nie zostanie zwrócona w ciągu 30 dni, numer seryjny starej licencji wieczystej zostanie zawieszony i nie będzie już można go użyć w żadnej przyszłej promocji, w tym w ewentualnych przyszłych ofertach z opcją powrotu do licencji wieczystej.  

 • Jakich produktów dotyczy ta promocja?

  Ze zniżki promocyjnej można skorzystać w przypadku licencji wieczystych Delcam i Autodesk (od sierpnia 2016) na produkty PowerMill, PowerShape, PowerInspect i FeatureCAM z roku wydania od 1998 do 2019 bez aktywnego planu obsługi.

 • Czy produkt kupowany może być inny od zwracanego?

  Kupowany produkt nie musi być tym samym, który obejmowała zwrócona licencja wieczysta. Można na przykład zwrócić kwalifikującą się licencję wieczystą na program FeatureCAM i subskrybować w cenie promocyjnej program PowerMill. Należy pamiętać, że oferta dotyczy tylko produktów objętych promocją (patrz odpowiedź na poprzednie pytanie).

 • Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o najnowszej wersji używanego oprogramowania do produkcji?

  Aby dowiedzieć się więcej o najnowszej wersji używanego produktu, przejdź na stronę www.autodesk.pl/manufacturing i wybierz odpowiedni produkt.

 • Czy korzystanie z oprogramowania wymaga ciągłego połączenia z Internetem?

  Nie. Po początkowej aktywacji oprogramowanie będzie działać przez 30 dni bez połączenia z Internetem. Po upływie tego czasu konieczne będzie ponowne nawiązanie połączenia. Zawsze będziemy o tym przypominać z 7-dniowym wyprzedzeniem.

 • Czy wszystkie moje dane zostaną automatycznie przeniesione do chmury?

  Aplikacje komputerowe i wszystkie powiązane z nimi dane użytkownika są przechowywane na komputerze lokalnym. Podczas korzystania z usług w chmurze można wybrać miejsce przechowywania danych: w chmurze lub na komputerze lokalnym. Użytkownik zachowuje wszystkie swoje dane lokalne, również po zakończeniu okresu subskrypcji.

 • Czy muszę od razu instalować wszystkie aktualizacje?

  Jako subskrybent zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych aktualizacji, ale samodzielnie decydujesz o tym, czy i kiedy chcesz je zainstalować.

 • Jakie inne korzyści daje subskrypcja w porównaniu ze starą licencją**?

  Subskrypcje Autodesk są znacznie bardziej korzystne dla klientów i obejmują wiele dodatkowych uprawnień:

  • Zawsze masz dostęp do najnowszego oprogramowania, aktualizacji i poprzednich wersji.
  • Możesz używać oprogramowania tam, gdzie go potrzebujesz — w domu, w pracy lub w podróży.
  • Udostępnianie online widoków 2D lub 3D projektów i przeglądanie komentarzy odbywa się bezpośrednio z poziomu produktu.
  • Narzędzia można wypróbować bez ponoszenia dużych kosztów początkowych.
  • Skalę inwestycji można łatwo zwiększać lub zmniejszać, dopasowując do zmieniających się potrzeb działalności.
  • Zakupione produkty można błyskawicznie udostępniać użytkownikom poprzez zdalną instalację bezpośrednio na urządzeniach lub zezwolenie użytkownikom na samodzielne instalowanie oprogramowania przy użyciu aplikacji pulpitu Autodesk.
  • Pomoc techniczna — szybko rozwiązuj problemy w najwygodniejszy dla siebie sposób: przez telefon, na czacie online, pocztą elektroniczną lub przy użyciu pulpitu zdalnego.

  Dowiedz się więcej

Witamy klientów firmy ${RESELLERNAME}

Aby zapewnić sobie pomoc sprzedawcy, należy się zarejestrować

Wyrażam zgodę na to, aby firma Autodesk udostępniła firmie ${RESELLERNAME} moje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli jej zapewnić pomoc techniczną związaną z instalacją oraz wysyłać mi wiadomości marketingowe.  Rozumiem, że Sprzedawca będzie stroną odpowiedzialną za sposób wykorzystania tych danych i zarządzania nimi.

Adres e-mail jest wymagany Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

Nie, dziękuję, pomoc firmy ${RESELLERNAME} nie jest mi potrzebna
${RESELLERNAME}AUTODESK EXPERT ELITE