• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

PROJEKTOWANIE DLA PRZYSZŁOŚCI

Zwróć starą licencję i zaoszczędź do 25%*

Zachowaj konkurencyjność: zwróć stare licencje wieczyste i zacznij korzystać z najnowszych innowacyjnych narzędzi dzięki subskrypcji Autodesk.

ZAOSZCZĘDŹ PRZY ZAKUPIE WYBRANYCH PRODUKTÓW

Zobacz produkty objęte promocją

Zwróć starą licencję wieczystą

WYBIERZ NAJLEPSZĄ OPCJĘ DLA SIEBIE

Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym

Zadzwoń pod numer telefonu: 800 800 230***

DLACZEGO WARTO WYKUPIĆ SUBSKRYPCJĘ?

 • Gwarancja zwrotu pieniędzy

  Oferta nie spełniła Twoich oczekiwań? Możesz wrócić do starej licencji dzięki naszej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

 • Działaj elastycznie

  Pracuj z dowolnego miejsca i na wielu urządzeniach — w domu, w biurze lub w podróży.

 • Rozszerzona pomoc techniczna

  Uzyskaj pomoc techniczną wtedy, kiedy jej potrzebujesz — na czacie, przez telefon lub online.

Zwróć starą licencję i zaoszczędź teraz na następujących produktach

Opłacalne oprogramowanie CAD 2D. Obejmuje aplikację mobilną AutoCAD i nową aplikację internetową.

Oprogramowanie do projektowania CAD 2D i 3D. Obejmuje specjalistyczne zestawy narzędzi AutoCAD, aplikację mobilną AutoCAD i nową aplikację internetową.

Większa wartość dzięki kolekcjom branżowym

 • Łączy programy Revit, AutoCAD, Civil 3D i inne produkty ze specjalistycznymi narzędziami BIM, umożliwiając realizowanie projektów najwyższej jakości.

  10 337,20 PLN /rok*

 • Obejmuje między innymi programy Inventor, AutoCAD i Fusion 360, które umożliwiają projektowanie, 5-osiową produkcję CAM i planowanie zakładów produkcyjnych.

  9 460,00 PLN /rok*

 • Zawiera programy Maya, 3ds Max i wiele innych produktów, umożliwiając stosowanie rozbudowanych procesów tworzenia materiałów do filmów, telewizji i gier.

  7 843,20 PLN /rok*

Inne produkty objęte promocją

 • Jak uzyskać dostęp do tej oferty?

  Wystarczy zwrócić kwalifikujące się licencje wieczyste i kupić nową subskrypcję dowolnego kwalifikującego się produktu lub kolekcji branżowej. Produkty można kupić w witrynie internetowej Autodesk lub pod bezpłatnym numerem telefonu 800 800 230***.

  Zwrócenie licencji wieczystych i zakupienie nowej kwalifikującej się subskrypcji oznacza zgodę na zaprzestanie dalszego korzystania ze zwróconych licencji.

 • Jakich produktów dotyczy ta promocja?

  Do uzyskania zniżki promocyjnej kwalifikuje się większość licencji wieczystych produktów Autodesk w wersjach od R14 (rok wydania 1998) do 2019 włącznie, o ile nie są one objęte aktywnym planem obsługi.

  Zwrot kwalifikujących się licencji wieczystych uprawnia do skorzystania z promocyjnej zniżki na subskrypcję większości produktów Autodesk, w tym kolekcji branżowych, AutoCAD including specialized toolsets, Revit, Inventor, 3ds Max, Civil 3D, Maya i wielu innych.

  Zobacz listę wszystkich kwalifikujących się produktów i pełne warunki promocji tutaj.

 • Czy produkt kupowany może być inny od zwracanego?

  Kupowany produkt nie musi być tym samym, który obejmowała zwrócona licencja wieczysta. Można na przykład zwrócić kwalifikującą się starą licencję wieczystą programu AutoCAD i subskrybować jedną z kolekcji w promocyjnej cenie.

 • Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o nowej ofercie AutoCAD including specialized toolsets?

  Aby oferować subskrybentom więcej korzyści i uprościć linię produktów AutoCAD, subskrypcja AutoCAD będzie teraz obejmować dostęp do wszystkich funkcji branżowych i bibliotek programu AutoCAD w postaci specjalistycznych zestawów narzędzi. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.autodesk.pl/products/autocad/overview

 • Czy korzystanie z oprogramowania wymaga ciągłego połączenia z Internetem?

  Nie. Po początkowej aktywacji oprogramowanie będzie działać przez 30 dni bez połączenia z Internetem. Po upływie tego czasu konieczne będzie ponowne nawiązanie połączenia. Zawsze będziemy o tym przypominać z 7-dniowym wyprzedzeniem.

 • Czy wszystkie moje dane zostaną automatycznie przeniesione do chmury?

  Aplikacje komputerowe i wszystkie powiązane z nimi dane użytkownika są przechowywane na komputerze lokalnym. Podczas korzystania z usług w chmurze można wybrać miejsce przechowywania danych: w chmurze lub na komputerze lokalnym. Użytkownik zachowuje wszystkie swoje dane lokalne, również po zakończeniu okresu subskrypcji.

 • Czy muszę od razu instalować wszystkie aktualizacje?

  Jako subskrybent zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych aktualizacji, ale samodzielnie decydujesz o tym, czy i kiedy chcesz je zainstalować.

 • Jakie inne korzyści daje subskrypcja w porównaniu ze starą licencją**?

  Subskrypcje Autodesk są znacznie bardziej korzystne dla klientów i obejmują wiele dodatkowych uprawnień:

  • Zawsze masz dostęp do najnowszego oprogramowania, aktualizacji i poprzednich wersji.
  • Możesz używać oprogramowania tam, gdzie go potrzebujesz — w domu, w pracy lub w podróży.
  • Udostępnianie online widoków 2D lub 3D projektów i przeglądanie komentarzy odbywa się bezpośrednio z poziomu produktu.
  • Narzędzia można wypróbować bez ponoszenia dużych kosztów początkowych.
  • Skalę inwestycji można łatwo zwiększać lub zmniejszać, dopasowując do zmieniających się potrzeb działalności.
  • Zakupione produkty można błyskawicznie udostępniać użytkownikom poprzez zdalną instalację bezpośrednio na urządzeniach lub zezwolenie użytkownikom na samodzielne instalowanie oprogramowania przy użyciu aplikacji pulpitu Autodesk.
  • Pomoc techniczna — szybko rozwiązuj problemy w najwygodniejszy dla siebie sposób: przez telefon, na czacie online, pocztą elektroniczną lub przy użyciu pulpitu zdalnego.

  Dowiedz się więcej

Find the best option for you

Provide your information and a representative will contact you. You can also call us toll-free at 1-844-592-0028.

Thank you! An Autodesk representative will contact you soon to answer your questions and help you choose the best option for your budget, business and projects.