• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Poznaj nowe możliwości

Zamień licencję wieczystą na subskrypcję Autodesk.

Korzystasz z produktu Autodesk z 2010 roku lub starszego? Autodesk nie obsługuje i nie świadczy pomocy technicznej do produktów z 2010 r.·i starszych, więc prosi o aktualizację do obsługiwanej wersji. Jeśli masz zainstalowany nasz produkt, możesz nadal go używać, ale nie będziemy już świadczyć do niego pomocy technicznej. Ponowna aktywacja nieobsługiwanych wersji także nie będzie możliwa.

Wszystko. Wszędzie. Projektuj bez trudu z subskrypcją Autodesk.

Zwróć starą licencję wieczystą i zaoszczędź 25% przy zakupie subskrypcji Autodesk. Dzięki niej możesz między innymi pracować z dowolnego miejsca.

Oszczędzaj więcej dzięki trzyletniemu okresowi subskrypcji

Większa wartość dzięki kolekcjom branżowym

Inne produkty objęte promocją

Porozmawiajmy o tym

Zadzwoń pod numer +48 22 307 08 08 lub zostaw swoje dane, a skontaktujemy się
z Tobą.

Dziękujemy za zainteresowanie! Specjalista Autodesk wkrótce się z Tobą skontaktuje.

 • Porozmawiajmy o aktualizacji Twojej licencji wieczystej

  Zadzwoń pod podany numer lub zostaw nam swoje dane w formularzu, a w ciągu dwóch dni roboczych skontaktuje się z Tobą jeden z naszych konsultantów.

 • Zwróć numer seryjny i kup subskrypcję online

  Na stronie zakupów online wybierz produkt, który chcesz uaktualnić, a następnie podczas realizacji transakcji wybierz link „Zaktualizuj i oszczędź 25%”, aby zwrócić numer seryjny i otrzymać zniżkę.

 • Zwróć numer seryjny u sprzedawcy

  Skorzystaj z naszej wyszukiwarki sprzedawców, aby znaleźć specjalistę, którzy pomoże przejść cały proces.

Skontaktuj się ze swoim sprzedawcą.

Partnerzy Autodesk pomagają klientom w dobraniu optymalnych rozwiązań do ich potrzeb biznesowych. Skorzystaj z wyszukiwarki partnerów Autodesk, aby znaleźć najbliższego sprzedawcę. Skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą Autodesk w celu omówienia dostępnych opcji.

Masz pytania?

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z odpowiedziami na często zadawane pytania.

 • Jak skorzystać z tej oferty?

  Wystarczy zwrócić kwalifikujące się numery seryjne powiązane z licencjami wieczystymi i kupić nową subskrypcję dowolnego kwalifikującego się produktu lub kolekcji branżowej. Produkty można kupić w witrynie internetowej Autodesk, pod bezpłatnym numerem telefonu +48 22 307 08 08 lub kontaktując się ze sprzedawcą uczestniczącym w programie.

  Zwrócenie licencji wieczystych i zakupienie nowej kwalifikującej się subskrypcji oznacza zgodę na zaprzestanie dalszego korzystania ze zwróconych licencji.

 • Do kiedy obowiązuje ta promocja?

  Oferta jest dostępna do 24 lipca 2020 r.

 • Jakich produktów dotyczy ta promocja?

  Do uzyskania zniżki promocyjnej kwalifikuje się większość licencji wieczystych produktów Autodesk w wersjach od 1998 do 2021 włącznie bez aktywnego planu obsługi.

  Zwrot kwalifikujących się numerów seryjnych licencji wieczystych uprawnia do skorzystania z promocyjnej zniżki na subskrypcję większości produktów Autodesk, w tym kolekcji branżowych, AutoCAD, Revit, Inventor, 3ds Max, Civil 3D, Maya i wielu innych.

  Zobacz listę wszystkich kwalifikujących się produktów i pełne warunki promocji tutaj.

 • Czy produkt kupowany może być inny od zwracanego?

  Kupowany produkt nie musi być tym samym, który obejmowała stara licencja wieczysta. Można na przykład zwrócić kwalifikującą się licencję wieczystą AutoCAD i subskrybować jedną z kolekcji w promocyjnej cenie.

 • Czy korzystanie z oprogramowania wymaga ciągłego połączenia z Internetem?

  Nie. Po początkowej aktywacji oprogramowanie będzie działać przez 30 dni bez połączenia z Internetem. Po upływie tego czasu konieczne będzie ponowne nawiązanie połączenia. Zawsze będziemy o tym przypominać z 7-dniowym wyprzedzeniem.

 • Czy wszystkie moje dane zostaną przeniesione do chmury?

  Aplikacje komputerowe i wszystkie powiązane z nimi dane użytkownika są przechowywane na komputerze lokalnym. Podczas korzystania z usług w chmurze można wybrać miejsce przechowywania danych:
  w chmurze lub na komputerze lokalnym. Użytkownik zachowuje wszystkie swoje dane lokalne, również po zakończeniu okresu subskrypcji.

 • Jakie jeszcze korzyści daje subskrypcja w porównaniu ze starą licencją?

  Subskrypcje Autodesk są znacznie bardziej korzystne dla klientów i obejmują wiele dodatkowych uprawnień:

  • Zawsze masz dostęp do najnowszego oprogramowania, aktualizacji i poprzednich wersji.
  • Możesz używać oprogramowania tam, gdzie go potrzebujesz — w domu, w pracy lub w podróży.
  • Udostępnianie online widoków 2D lub 3D projektów i przeglądanie komentarzy odbywa się bezpośrednio z poziomu produktu.
  • Narzędzia można wypróbować bez ponoszenia dużych kosztów początkowych.
  • Skalę inwestycji można łatwo zwiększać lub zmniejszać, dopasowując do zmieniających się potrzeb działalności.
  • Zakupione produkty można błyskawicznie udostępniać użytkownikom poprzez zdalną instalację bezpośrednio na urządzeniach lub zezwolenie użytkownikom na samodzielne instalowanie oprogramowania przy użyciu aplikacji pulpitu Autodesk.
  • Pomoc techniczna — szybko rozwiązuj problemy w najwygodniejszy dla siebie sposób: przez telefon, na czacie online, pocztą elektroniczną lub przy użyciu pulpitu zdalnego.

Promocja ze zwrotem numerów seryjnych

Klienci mogą zaoszczędzić 25% przy zakupie kwalifikujących się rocznych lub trzyletnich subskrypcji kolekcji branżowych i większości produktów indywidualnych z dostępem dla jednego użytkownika przy jednoczesnym zwrocie kwalifikujących się stanowisk licencji wieczystych produktów z lat 1998–2021 bez aktywnego planu obsługi. Pełne listy produktów, szczegółowe informacje i ograniczenia są dostępne na stronie www.autodesk.com/campaigns/trade-in-perpetual/terms-and-conditions.

Oferta jest dostępna do 24 lipca 2020 r. na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w Szwajcarii, Albanii, Bośni i Hercegowinie, Kosowie, Macedonii Północnej, Czarnogórze i Serbii, w regionach afrykańskim i śródziemnomorskim oraz na terenie Rosji i Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP). Uwaga: promocja nie jest dostępna na terenie Półwyspu Krymskiego. Dostępność produktów i warunki mogą zależeć od regionu.

Oferta dostępna jedynie u sprzedawców uczestniczących w programie i w sklepach Autodesk. Ceny u poszczególnych sprzedawców mogą się różnić. Dodatkowych informacji udzieli lokalny sprzedawca Autodesk.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY CZĘŚCI LUB CAŁEJ PROMOCJI W DOWOLNEJ CHWILI BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDLE WŁASNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Niektóre korzyści z subskrypcji nie są dostępne w przypadku wybranych produktów lub usług w określonych językach lub regionach. Programy udostępniane w subskrypcji podlegają stosownym Warunkom subskrypcji Autodesk lub Warunkom korzystania z usługi Autodesk.

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot, Showcase, are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.

© 2020 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.