• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Sorry, this promotion is no longer available here.

Please visit the https://www.autodesk.pl/promotions for more information on promotions currently available or check the following pages to know more about our Transition to Named User Offer, the Premium plan, and to see what’s new about the products you already know and love.

Poznaj nowe możliwości.

Zamień licencję wieczystą na subskrypcję Autodesk.

Wszystko. Wszędzie.
Projektuj bez trudu z subskrypcją Autodesk.

Autodesk perpetual trade-in (1:26 min.)

Lorem ipsum dolor sit amet adipscing solare est

Kupując 3-letnią subskrypcję kwalifikujących się produktów w określonym czasie, możesz zaoszczędzić 20% na sugerowanej cenie detalicznej. Nie musisz się przy tym martwić o zmiany cen. Kwota, którą płacisz dzisiaj, nie ulegnie zmianie przez cały trzyletni okres subskrypcji.

Możesz też zdecydować się na subskrypcję roczną i zaoszczędzić 15%.

Aby skorzystać z tej oferty, musisz zwrócić numer seryjny i odpowiadającą mu licencję wieczystą na kwalifikujący się produkt. Aby numer seryjny i powiązane z nim stanowiska kwalifikowały się do tej promocji, muszą być powiązane z wydaną w latach 1998–2021 licencją wieczystą bez aktywnego planu obsługi.

Subskrypcja Autodesk daje Ci możliwość korzystania z narzędzi i wsparcia, które pozwala zwiększyć wydajność pracy w dowolnym miejscu.

Kupując 3-letnią subskrypcję kwalifikujących się produktów w określonym czasie, możesz zaoszczędzić 25% na sugerowanej cenie detalicznej. Nie musisz się przy tym martwić o zmiany cen. Kwota, którą płacisz dzisiaj, nie ulegnie zmianie przez cały trzyletni okres subskrypcji.

Możesz też zdecydować się na subskrypcję roczną i zaoszczędzić 20%.

Aby skorzystać z tej oferty, musisz zwrócić numer seryjny i odpowiadającą mu licencję wieczystą na kwalifikujący się produkt. Aby numer seryjny i powiązane z nim stanowiska kwalifikowały się do tej promocji, muszą być powiązane z wydaną w latach 1998–2021 licencją wieczystą bez aktywnego planu obsługi.

Większa wartość dzięki kolekcjom branżowym

Kolekcje branżowe Autodesk zawierają kompleksowy pakiet oprogramowania z nieocenionym zestawem zintegrowanych narzędzi w jednej, niezwykle atrakcyjnej cenie. Jest to doskonały, opłacalny wybór dla użytkowników korzystających z wielu produktów Autodesk.

Zaoszczędź więcej dzięki subskrypcji trzyletniej.

Inne produkty objęte promocją

Porozmawiajmy o tym.

Zadzwoń pod numer +48 22 307 08 08 lub zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą.

Dziękujemy za zainteresowanie! Specjalista Autodesk wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Masz pytania?

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z odpowiedziami na często zadawane pytania.

 • Jak skorzystać z tej oferty?

  Wystarczy zwrócić kwalifikujące się numery seryjne powiązane z licencjami wieczystymi i kupić nową subskrypcję dowolnego kwalifikującego się produktu lub kolekcji branżowej. Produkty można kupić w witrynie internetowej Autodesk, pod bezpłatnym numerem telefonu +48 22 307 08 08 lub kontaktując się ze sprzedawcą uczestniczącym w programie.

  Zwrócenie licencji wieczystych i zakupienie nowej kwalifikującej się subskrypcji oznacza zgodę na zaprzestanie dalszego korzystania ze zwróconych licencji.

 • Do kiedy obowiązuje ta promocja?

  Oferta dostępna jest od 7 listopada 2020 r. do 22 stycznia 2021 r. włącznie.

 • Jakich produktów dotyczy ta promocja?

  Do uzyskania zniżki promocyjnej kwalifikuje się większość licencji wieczystych produktów Autodesk w wersjach od 1998 do 2021 włącznie bez aktywnego planu obsługi.

  Zwrot kwalifikujących się numerów seryjnych licencji wieczystych uprawnia do skorzystania z promocyjnej zniżki na subskrypcję większości produktów Autodesk, w tym kolekcji branżowych, AutoCAD, Revit, Inventor, 3ds Max, Civil 3D, Maya i wielu innych.

  Zobacz listę wszystkich kwalifikujących się produktów i pełne warunki promocji tutaj.

 • Czy produkt kupowany może być inny od zwracanego?

  Kupowany produkt nie musi być tym samym, który obejmowała stara licencja wieczysta. Można na przykład zwrócić kwalifikującą się licencję wieczystą AutoCAD i subskrybować jedną z kolekcji w promocyjnej cenie.

 • Czy korzystanie z oprogramowania wymaga ciągłego połączenia z Internetem?

  Nie. Po początkowej aktywacji oprogramowanie będzie działać przez 30 dni bez połączenia z Internetem. Po upływie tego czasu konieczne będzie ponowne nawiązanie połączenia. Zawsze będziemy o tym przypominać z 7-dniowym wyprzedzeniem.

 • Czy wszystkie moje dane zostaną przeniesione do chmury?

  Aplikacje komputerowe i wszystkie powiązane z nimi dane użytkownika są przechowywane na komputerze lokalnym. Podczas korzystania z usług w chmurze można wybrać miejsce przechowywania danych:
  w chmurze lub na komputerze lokalnym. Użytkownik zachowuje wszystkie swoje dane lokalne, również po zakończeniu okresu subskrypcji.

 • Jakie jeszcze korzyści daje subskrypcja w porównaniu ze starą licencją?

  Subskrypcje Autodesk są znacznie bardziej korzystne dla klientów i obejmują wiele dodatkowych uprawnień:

  • Zawsze masz dostęp do najnowszego oprogramowania, aktualizacji i poprzednich wersji.
  • Możesz używać oprogramowania tam, gdzie go potrzebujesz — w domu, w pracy lub w podróży.
  • Udostępnianie online widoków 2D lub 3D projektów i przeglądanie komentarzy odbywa się bezpośrednio z poziomu produktu.
  • Narzędzia można wypróbować bez ponoszenia dużych kosztów początkowych.
  • Skalę inwestycji można łatwo zwiększać lub zmniejszać, dopasowując do zmieniających się potrzeb działalności.
  • Zakupione produkty można błyskawicznie udostępniać użytkownikom poprzez zdalną instalację bezpośrednio na urządzeniach lub zezwolenie użytkownikom na samodzielne instalowanie oprogramowania przy użyciu aplikacji pulpitu Autodesk.
  • Pomoc techniczna — szybko rozwiązuj problemy w najwygodniejszy dla siebie sposób: przez telefon, na czacie online, pocztą elektroniczną lub przy użyciu pulpitu zdalnego.

Odkryj zalety planu Premium

Plan Premium Autodesk został opracowany, by zwiększyć efektywność w firmach zarządzających co najmniej 50 subskrypcjami. Przejście na plan Premium daje subskrybentom dostęp do całodobowej pomocy technicznej i raportów o wykorzystaniu produktów oraz możliwość jednokrotnego logowania.

OFERTA ZWROTU LICENCJI WIECZYSTEJ

Zwracając kwalifikujące się stanowiska powiązane z wydanymi w latach 1998–2021 licencjami wieczystymi bez aktywnego planu obsługi, przy zakupie trzyletnich subskrypcji kolekcji branżowych lub kwalifikujących się produktów z dostępem dla jednego użytkownika klienci mogą zaoszczędzić do 20% sugerowanej przez Autodesk ceny detalicznej (SCD), a przy zakupie subskrypcji rocznych — do 15% tej ceny. Pełne listy produktów, szczegółowe informacje i ograniczenia są dostępne na stronie  http://www.autodesk.pl/campaigns/trade-in-perpetual/terms-and-conditions

Oferta jest dostępna od 7 listopada do 22 stycznia 2021 r. na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w Szwajcarii, Albanii, Bośni i Hercegowinie, Kosowie, Macedonii Północnej, Czarnogórze i Serbii, w regionie śródziemnomorskim, Turcji, Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw (WNP). Uwaga: promocja nie jest dostępna na terenie Półwyspu Krymskiego. Dostępność produktów i warunki mogą zależeć od regionu.

Oferta dostępna jedynie u sprzedawców uczestniczących w programie i w sklepach Autodesk. Ceny u poszczególnych sprzedawców mogą się różnić. Dodatkowych informacji udzieli lokalny sprzedawca Autodesk.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY CZĘŚCI LUB WSZYSTKICH ZASAD TEJ OFERTY W DOWOLNEJ CHWILI BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDŁUG WŁASNEGO WYŁĄCZNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE I RÓŻNIĆ SIĘ W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU. Ta oferta dotyczy tylko produktów komercyjnych.

Niektóre korzyści z subskrypcji nie są dostępne w przypadku wybranych produktów lub usług w określonych językach lub regionach. Programy udostępniane w subskrypcji podlegają stosownym Warunkom subskrypcji Autodesk lub Warunkom korzystania z usługi Autodesk.

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, Civil 3D, FeatureCAM, Fusion, Fusion 360, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, PowerInspect, PowerMill, PowerShape, Revit, Revit LT, Robot, Showcase, are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.

© 2020 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

This promotion ended on October 23rd, 2020, please visit the https://www.autodesk.com/promotions for more information on promotions currently available.