Poznaj nowe możliwości.
Przejście na model nazwanych użytkowników.

Poznaj nowe możliwości. Przejdź na plany związane z nazwą użytkownika, a nie z numerami seryjnymi.

Obowiązują ograniczenia. Nie wszystkie licencje na produkty można zwrócić. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz całe Często zadawane pytania.

Jesteś dla nas kimś więcej niż tylko numerem seryjnym

Autodesk wycofuje plany oparte na numerach seryjnych i przypisuje każdą subskrypcję do nazwy użytkownika. Te nowe plany zapewnią korzyści teraz i w przyszłości, a cena pozostanie porównywalna z obecnym kosztem.

 • Dedykowany dostęp dla wszystkich pracowników niezależnie od miejsca i czasu. Koniec problemów z bezczynnym oczekiwaniem na zwolnienie licencji.

 • Plany dla użytkowników indywidualnych, zespołów i firm z dedykowanym lub elastycznym dostępem do oprogramowania, zależnie od sposobu działania organizacji.

 • Łatwe optymalizowanie kosztów licencjonowania. Nowe plany dla nazwanych użytkowników pozwolą uzyskać lepszy wgląd w faktyczne użycie oprogramowania, a tym samym trafniej inwestować w niezbędne firmie produkty.

 • Dzięki uproszczonemu i bezpiecznemu zarządzaniu licencjami nie trzeba już zarządzać serwerami sieciowymi ani śledzić anonimowych numerów seryjnych.

Skorzystaj z oferty zamiany 2 za 1

SUBSKRYPCJE DLA WIELU UŻYTKOWNIKÓW

W najbliższym terminie odnowienia — przed 7 lutego 2024 r. — zamień jedną subskrypcję dla wielu użytkowników na dwie subskrypcje związane z nazwą użytkownika (po jednej dla każdego nazwanego użytkownika) w cenie porównywalnej z dotychczasowym kosztem*.

STANOWISKA NA LICENCJI SIECIOWEJ Z PLANEM OBSŁUGI

W najbliższym terminie odnowienia — przed 7 maja 2022 r. — zamień jedno stanowisko sieciowe z planem obsługi na dwie subskrypcje związane z nazwą użytkownika (po jednej dla każdego nazwanego użytkownika) w cenie porównywalnej z dotychczasowym kosztem**.

* Subskrypcje z dostępem dla wielu użytkowników zostaną wycofane 7 lutego 2023 r. i nie będzie już można ich odnawiać. Po wygaśnięciu subskrypcji klienci nie będą mogli używać produktu.

** Plany obsługi wycofano z oferty 7 maja 2021 r. i nie można ich odnowić. Klienci mogą nadal korzystać z licencji wieczystej bez planu obsługi.

Dowiedz się, jak zmienią się koszty po zamianie licencji na model oparty na nazwach użytkowników

Nasze narzędzie do szacowania cen w przypadku zamiany licencji pomoże lepiej zrozumieć, jak zmienią się koszty po przejściu na model nazwanych użytkowników.

 • Dowiedz się, jaki zwrot z inwestycji możesz uzyskać po przejściu na konta nazwanych użytkowników.
 • Porównaj indywidualne i całkowite szacowane koszty roczne przed zwrotem licencji i po nim.
 • Uzyskaj kompleksowy raport z szacunkami, który będzie można udostępnić osobom decyzyjnym.

Narzędzie szacowania zwrotu licencji jest dostępne tylko dla najczęściej używanych kwalifikujących się produktów i może nie zawierać wszystkich kwalifikujących się produktów.

Odkryj zalety modelu związanego z nazwą użytkownika

 • 10 zalet modelu związanego z nazwą użytkownika

  Poznaj 10 powodów, dla których warto przejść na subskrypcje związane z nazwą użytkownika w całej firmie w najbliższym terminie odnowienia.

 • Skorzystaj z wiedzy ekspertów

  Sprawdź w najnowszym wydaniu raportu Pfeiffera, dlaczego analitycy branżowi z entuzjazmem przyjęli model oparty na nazwach użytkowników.

 • Poznaj wrażenia klientów

  Klienci już zauważają korzyści. O zaletach modelu związanego z nazwą użytkownika opowiadają korzystający już z niego klienci: Sam Lucido z firmy Haley & Aldrich i Rene Garcia z firmy Ramboll.

 • ELASTYCZNY DOSTĘP DLA SPORADYCZNYCH UŻYTKOWNIKÓW

  Zobacz, jak Flex zapewnia opłacalny dostęp do najlepszych produktów Autodesk rozliczany według dziennej stawki opłat naliczanych na bieżąco.

  Pobierz szacunki

 • POZNAJ ZALETY PLANU PREMIUM

  Plany Premium mogą pomóc firmom zarządzającymi co najmniej 10 subskrypcjami na oprogramowanie działać efektywniej dzięki dostępowi do narzędzi do automatyzacji, zaawansowanych analiz danych i rozszerzonej pomocy technicznej.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe pytania dotyczące modelu związanego z nazwą użytkownika

Autodesk wprowadza nowe plany subskrypcji powiązane z konkretnymi osobami, a wycofuje plany powiązane z numerami seryjnymi.

W najbliższym terminie odnowienia, przed upływem ważności oferty, poinformujemy Cię o dostępnych opcjach zamiany licencji sieciowej z planem obsługi lub subskrypcji dla wielu użytkowników na plan związany z nazwą użytkownika, przy utrzymaniu kosztów na porównywalnym poziomie.

Klienci korzystający z oferty będą mieli dostęp do opcji zamiany 2 za 1 i przejścia na nowe plany zapewniające większą wygodę użytkowania, sprawniejszą współpracę oraz lepszą pomoc techniczną przy utrzymaniu ceny porównywalnej z dotychczasową.

Plany obsługi zostały wycofane 7 maja 2021 r., a subskrypcje z dostępem dla wielu użytkowników zostaną wycofane 7 lutego 2023 r.

Przy zamianie dotychczasowego planu można wybrać nowe subskrypcje — standardowe lub premium — odpowiednie do potrzeb zespołu.

Pakiety Design & Creation Suite zostały wycofane i nie można już ich odnawiać. Jeśli masz pakiet Design & Creation Suite, możesz skontaktować się ze sprzedawcą lub specjalistą Autodesk, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji przejścia na kolekcję branżową w ramach wyżej wymienionej oferty zamiany 2 za 1.

Nadal masz pytania?

Więcej informacji można uzyskać od partnerów sprzedażowych Autodesk. Jeśli nie wiesz, kto jest Twoim sprzedawcą, wypełnij formularz, aby skontaktował się z Tobą specjalista Autodesk, lub znajdź sprzedawcę tutaj.

Teraz dostępne: narzędzie oceny korzyści związanych z zamianą. Skontaktuj się z partnerem lub przedstawicielem Autodesk, aby dowiedzieć się więcej na temat narzędzia, które umożliwia określenie potencjalnego zwrotu z inwestycji przy przejściu na model związany z nazwą użytkownika.

Dziękujemy za zainteresowanie. Wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych specjalistów.

POZNAJ ZALETY PLANU PREMIUM

Nasz plan Premium ma na celu pomóc firmom w sprawniejszym zarządzaniu 50 subskrypcjami lub ich większą liczbą. Oszczędzaj czas i podnoś bezpieczeństwo, między innymi dzięki jednokrotnemu logowaniu i całodobowej pomocy technicznej. Aktualna oferta zamiany 2 za 1 i przejście na plan związany z nazwą użytkownika pozwala wielu klientom na podwojenie stanowisk w subskrypcji. W takich przypadkach bardziej opłacalne jest skorzystanie z planu premium.

Aby poznać wszystkie warunki, kliknij tutaj.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY DOWOLNEJ CZĘŚCI ZASAD TEJ OFERTY W DOWOLNEJ CHWILI, BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDŁUG WŁASNEGO WYŁĄCZNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA FIRMY AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE I RÓŻNIĆ SIĘ W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU.

* Sugerowana cena detaliczna (SCD) odnowienia subskrypcji standardowych nabytych w tej promocji nie wzrośnie o więcej niż 5% w latach 2021, 2023, 2025 i 2027, natomiast w latach 2022, 2024, 2026 i 2028 pozostanie bez zmian. Oszczędność wynikająca z zakupu subskrypcji trzyletniej została obliczona w porównaniu z SCD trzech kolejnych subskrypcji rocznych.

Z promocji można skorzystać w terminie odnowienia planu obsługi lub subskrypcji dla wielu użytkowników. Klienci mający subskrypcję dla wielu użytkowników lub licencję sieciową z planem obsługi mogą w najbliższym (i każdym kolejnym) terminie odnowienia przed 7 lutego 2024 r. zamienić jedną subskrypcję dla wielu użytkowników lub jedno stanowisko na licencji sieciowej z planem obsługi na dwie standardowe subskrypcje związane z nazwą użytkownika. zamienić jedną subskrypcję dla wielu użytkowników lub jedno stanowisko na licencji sieciowej z planem obsługi na dwie standardowe subskrypcje związane z nazwą użytkownika. Należy pamiętać, że jeśli dany typ oferty nie jest już dostępny, a oferta wygasła, zamiana licencji dla wielu użytkowników również nie będzie dostępna. Oferta nie łączy się z innymi rabatami ani promocjami i nie obowiązuje w krajach, w których jest zabroniona lub ograniczona prawnie. Oferta podlega szczegółowym warunkom, które zostaną opublikowane i udostępnione przed rozpoczęciem okresu promocji. Programy i korzyści udostępniane w subskrypcji podlegają stosownym warunkom subskrypcji lub warunkom korzystania z usługi. Rzeczywista cena detaliczna jest ustalana przez sprzedawcę i może ulegać zmianom w zależności od wahań kursów walut. Autodesk nie zapewnia żadnych zniżek działających wstecz w związku z ryzykiem kursowym ani na zakupy za pośrednictwem sprzedawców. Warunki cenowe są zależne od dostępności produktów i ofert.

Autodesk udostępnia oprogramowanie i usługi w modelach licencyjnym lub subskrypcyjnym. Prawa do instalacji, dostępu lub innego sposobu użytkowania oprogramowania i usług Autodesk (w tym bezpłatnych programów i usług) ograniczają się do praw licencyjnych i uprawnień do usług wyraźnie przyznanych przez Autodesk w stosownych umowach licencyjnych lub dotyczących usług oraz zależą od wyrażenia zgody na wszystkie warunki takich umów. Subskrypcja może być automatycznie odnawiana za ustaloną opłatą, pobieraną co miesiąc lub co rok zależnie od dostępności. Niektóre korzyści i opcje zakupu mogą być niedostępne w przypadku pewnych programów lub usług w określonych krajach lub regionach. Dostęp do usług w chmurze wymaga połączenia z Internetem i podlega wszelkim ograniczeniom regionalnym przedstawionym w Warunkach korzystania z usługi.

Partnerzy handlowi są niezależnymi podmiotami i mogą ustalać własne ceny. Ceny u poszczególnych partnerów handlowych mogą się różnić. Prezentowane zniżki i oszczędności bazują na sugerowanej przez Autodesk cenie detalicznej (SCD) wybranego produktu (bez podatku). Sugerowana cena detaliczna Autodesk ma wyłącznie charakter informacyjny i nie musi być podana w walucie lokalnej. Rzeczywista cena detaliczna jest ustalana przez sprzedawcę wybranego przez klienta i może ulegać zmianom w zależności od wahań kursów walut.

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot, Showcase, are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.

© 2022 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.