• Polska

  Przekierowaliśmy Cię na równoważną stronę w lokalnej witrynie, na której znajdziesz obowiązujące w Twoim regionie ceny i promocje oraz opcje zakupu online.

  Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

DZIĘKI PRZEJŚCIU NA PLAN OPARTY
NA OSOBACH, A NIE NUMERACH SERYJNYCH

Start w maju 2020 r.

ok

Jesteś dla nas kimś więcej niż tylko numerem seryjnym

Przejście na plany związane z nazwą użytkownika zaczyna się 7 maja 2020 r.

Autodesk wycofuje dotychczasowe plany oparte na numerach seryjnych i wprowadza nowe plany związane z nazwą użytkownika. Nowe plany oznaczają dla firm i poszczególnych użytkowników liczne korzyści, a ich ceny są porównywalne z obecnymi kosztami. Klienci zyskają.

Dla klientów obecnie korzystających z subskrypcji dla wielu użytkowników wydłużymy dostępność tych planów do 7 sierpnia 2020 r. i przesuwamy termin ich wycofania na 7 sierpnia 2021 r. Więcej informacji.

icon-checkmark3

Oferta zamiany licencji

 • LICENCJA POJEDYNCZA Z PLANEM OBSŁUGI

  W przypadku licencji pojedynczej z planem obsługi można w pierwszym terminie odnowienia przed 7 maja 2021 r.* zamienić jedno stanowisko na jedną subskrypcję w cenie porównywalnej z obecnym kosztem*.

 • LICENCJA WIECZYSTA (BEZ PLANU OBSŁUGI)

  Jeśli korzystasz ze starszej licencji wieczystej, masz okazję sporo zaoszczędzić przy zakupie rocznej lub trzyletniej subskrypcji używanego obecnie produktu lub innego pojedynczego produktu, w tym jednej z kolekcji. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

 • LICENCJA SIECIOWA Z PLANEM OBSŁUGI

  Jeśli obecnie korzystasz z licencji sieciowej z planem obsługi, możesz wyłącznie w pierwszym terminie odnowienia po 7 maja 2020 r.* zamienić jedno stanowisko lub jedną subskrypcję na jedną subskrypcję w cenie porównywalnej z dotychczasowym kosztem. Wyłącznie w pierwszym terminie odnowienia po 7 sierpnia 2020 r. możesz zamienić jedno stanowisko lub jedną subskrypcję na dwie subskrypcje związane z nazwą użytkownika w cenie porównywalnej z dotychczasowym kosztem*. Licencje sieciowe z planem obsługi zostaną wycofane 7 maja 2021 r. i nie będzie już można ich odnawiać.

 • PAKIETY DESIGN SUITE I CREATION SUITE

  W ramach wycofywania planów obsługi ostatnia wersja pakietów Design Suite i Creation Suite zostanie udostępniona klientom do pobrania w kwietniu 2020 r.†, a ostatnim dniem na odnowienie tych pakietów będzie 16 kwietnia 2020 r. Po 16 kwietnia 2020 r. klienci nie będą już mieli możliwości odnawiania tych pakietów. Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji przejścia na kolekcję branżową z wykorzystaniem jednej z powyższych ofert zamiany, skontaktuj się ze sprzedawcą lub z nami.

 • KLIENCI Z SUBSKRYPCJĄ DLA WIELU UŻYTKOWNIKÓW

  Wyłącznie w pierwszym terminie odnowienia po 7 sierpnia 2020 r. możesz zamienić jedno stanowisko lub jedną subskrypcję na dwie subskrypcje związane z nazwą użytkownika w cenie porównywalnej z dotychczasowym kosztem*. Subskrypcje z planami dla wielu użytkowników zostaną wycofane 7 sierpnia 2021 r. i nie będzie już można ich odnawiać.

Wybierając plan premium, można zyskać dostęp do dodatkowych funkcji wspierających administrację, raportowanie i pomoc techniczną. Mogą one usprawnić zarządzanie dużym zespołem użytkowników. Jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanego zestawu narzędzi, przejdź na jedną z kolekcji branżowych.

*Po 7 sierpnia 2020 r. obecne ceny odnawiania planów obsługi wzrosną o 20%.

Analiza przypadku: zalety modelu związanego z nazwą użytkownika (1:30 min)

Zalety modelu związanego z nazwą użytkownika

Klienci już zauważają korzyści. O zaletach modelu związanego z nazwą użytkownika opowiadają korzystający już z niego klienci: Sam Lucido z firmy Haley & Aldrich i Rene Garcia z firmy Ramboll.

Oferta zamiany licencji

 • Klienci z subskrypcją dla wielu użytkowników:

  Wyłącznie w pierwszym terminie odnowienia po 7 sierpnia 2020 r. można zamienić jedno stanowisko na dwie standardowe subskrypcje związane z nazwą użytkownika w cenie porównywalnej z dotychczasowym kosztem.

 • Klienci obecnie posiadający licencje pojedyncze lub sieciowe z planem obsługi:

  W pierwszym terminie odnowienia przed 7 maja 2021 r. można zamienić jedno stanowisko z licencji pojedynczej lub sieciowej z planem obsługi na jedną subskrypcję standardową w cenie porównywalnej z kosztem planu obsługi w 2019 r. W przypadku licencji pojedynczej przysługuje subskrypcja z dostępem dla jednego użytkownika, a w przypadku licencji sieciowej subskrypcja z dostępem dla wielu użytkowników. Po zamianie stanowisk klienci posiadający licencję sieciową z planem obsługi będą również mogli skorzystać z oferty zamiany subskrypcji dla wielu użytkowników w najbliższym terminie odnowienia po 7 sierpnia 2020 r.

Plany obsługi zostaną wycofane 7 maja 2021 r., a subskrypcje z dostępem dla wielu użytkowników 7 sierpnia 2021 r. Po tych terminach nie będzie już można ich odnawiać.

Wybierając plan premium, można zyskać dostęp do dodatkowych funkcji wspierających administrację, raportowanie i pomoc techniczną. Mogą one usprawnić zarządzanie dużym zespołem użytkowników. Jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanego zestawu narzędzi, przejdź na jedną z kolekcji branżowych.

Nadal masz pytania?

Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby dowiedzieć się więcej.

Partnerstwo dla sukcesu

 • Co się zmienia?

  Autodesk wprowadza nowe plany subskrypcji powiązane z konkretnymi osobami, a wycofuje plany powiązane z numerami seryjnymi.

 • Czy muszę coś robić?

  W tej chwili nie. W pierwszym terminie odnowienia po 7 maja 2020 r. (w przypadku planów obsługi) lub 7 sierpnia 2020 r. (w przypadku subskrypcji dla wielu użytkowników) poinformujemy o dostępnych opcjach zamiany licencji z planem obsługi lub subskrypcji dla wielu użytkowników na subskrypcje związane z nazwą użytkownika przy utrzymaniu kosztów na porównywalnym poziomie.

 • Jakie korzyści przyniesie mi rezygnacja z dotychczasowego planu?

  Klienci korzystający z oferty będą mieli dostęp do promocyjnych warunków zamiany licencji i przejścia na nowe plany zapewniające większą wygodę użytkowania, sprawniejszą współpracę i lepszą pomoc techniczną przy utrzymaniu ceny porównywalnej z dotychczasową.

 • Czy mogę pozostać przy swoim obecnym planie?

  Plany obsługi zostaną wycofane 7 maja 2021 r., a subskrypcje z dostępem dla wielu użytkowników 7 sierpnia 2021 r. Po tych terminach nie będzie już można ich odnawiać.

 • Jakie mam nowe opcje?

  Przy zamianie dotychczasowego planu można wybrać nowe subskrypcje - standardowe lub premium - odpowiednie do potrzeb zespołu.

 • Co jeszcze warto wiedzieć?

  W ramach wycofywania planów obsługi ostatnia wersja pakietów Design Suite i Creation Suite zostanie udostępniona klientom do pobrania w kwietniu 2020 r.†, a ostatnim dniem na odnowienie tych pakietów będzie 16 kwietnia 2020 r. Po 16 kwietnia 2020 r. klienci nie będą już mieli możliwości odnawiania tych planów obsługi. Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji przejścia na kolekcję branżową z wykorzystaniem jednej z powyższych ofert zamiany, skontaktuj się ze sprzedawcą lub z nami.

10 zalet modelu związanego z nazwą użytkownika

Poznaj 10 powodów, dla których warto przejść na subskrypcje związane z nazwą użytkownika w całej firmie w najbliższym terminie odnowienia.

Nadal masz pytania?

Dziękujemy za zainteresowanie. Wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych specjalistów.

Więcej informacji można uzyskać od partnerów sprzedażowych Autodesk. Jeśli nie znasz swojego sprzedawcy, wypełnij formularz, a skontaktuje się z Tobą specjalista Autodesk.

Aby poznać wszystkie warunki, kliknij tutaj: https://www.autodesk.com/company/legal-notices-trademarks/access-use/subscription-offerings/multi-user-trade-in-offer-terms.

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAKOŃCZENIA, ZAWIESZENIA BĄDŹ ZMIANY DOWOLNEJ CZĘŚCI ZASAD TEJ OFERTY W DOWOLNEJ CHWILI, BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU I WEDŁUG WŁASNEGO WYŁĄCZNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA FIRMY AUTODESK MOGĄ ULEC ZMIANIE I RÓŻNIĆ SIĘ W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU.

* Sugerowana cena detaliczna (SCD) odnowienia subskrypcji standardowych nabytych w tej promocji nie wzrośnie o więcej niż 5% w latach 2021, 2023, 2025 i 2027, natomiast w latach 2022, 2024, 2026 i 2028 pozostanie bez zmian. Oszczędność wynikająca z zakupu subskrypcji trzyletniej została obliczona w porównaniu z SCD trzech kolejnych subskrypcji rocznych.

*Po 7 sierpnia 2020 r. obecne ceny odnawiania planów obsługi wzrosną o 20%.

†Ostatnie wersje pakietów Entertainment Creation Suite zostały udostępnione w grudniu 2019 r.

Z promocji można skorzystać w terminie odnowienia planu obsługi lub subskrypcji dla wielu użytkowników. Klienci posiadający subskrypcję dla wielu użytkowników lub licencję sieciową z planem obsługi mogą wyłącznie przy pierwszym odnowieniu po 7 maja 2020 r. zamienić jedną subskrypcję dla wielu użytkowników lub jedno stanowisko z licencji sieciowej na dwie standardowe subskrypcje związane z nazwą użytkownika. Przy drugim i każdym kolejnym odnowieniu w okresie obowiązywania promocji będzie można zamieniać jedną subskrypcję dla wielu użytkowników zakupioną w promocji przejścia na subskrypcję lub jedno stanowisko z licencji sieciowej na jedną standardową subskrypcję związaną z nazwą użytkownika. Oferta nie łączy się z innymi rabatami ani promocjami i nie obowiązuje w krajach, w których jest zabroniona lub ograniczona prawnie. Oferta podlega szczegółowym warunkom, które zostaną opublikowane i udostępnione przed rozpoczęciem okresu promocji. Programy i korzyści udostępniane w subskrypcji podlegają stosownym warunkom subskrypcji lub warunkom korzystania z usługi. Rzeczywista cena detaliczna jest ustalana przez sprzedawcę i może ulegać zmianom w zależności od wahań kursów walut. Autodesk nie zapewnia żadnych zniżek działających wstecz w związku z ryzykiem kursowym ani na zakupy za pośrednictwem sprzedawców. Warunki cenowe są zależne od dostępności produktów i ofert.

Rzeczywiste ceny mogą się różnić ze względu na wahania kursów walut. Gwarancja ceny ma zastosowanie wyłącznie do stanowisk przeniesionych z planu obsługi na subskrypcję w ramach oferty przejścia na subskrypcję. Gwarancja ceny jest zależna od dostępności produktu lub oferty i nie ma zastosowania w przypadku nowych subskrypcji zakupionych przez klienta, subskrypcji zamienionych (tj. dozwolonych zamian subskrypcji jednego produktu na subskrypcję innego produktu) ani subskrypcji produktów zastępczych lub następczych.

Autodesk udostępnia oprogramowanie i usługi w modelach licencyjnym lub subskrypcyjnym. Prawa do instalacji, dostępu lub innego sposobu użytkowania oprogramowania i usług Autodesk (w tym bezpłatnych programów i usług) ograniczają się do praw licencyjnych i uprawnień do usług wyraźnie przyznanych przez Autodesk w stosownych umowach licencyjnych lub dotyczących usług oraz zależą od wyrażenia zgody na wszystkie warunki takich umów. Subskrypcja może być automatycznie odnawiana za ustaloną opłatą, pobieraną co miesiąc lub co rok zależnie od dostępności. Niektóre korzyści i opcje zakupu mogą być niedostępne w przypadku pewnych programów lub usług w określonych krajach lub regionach. Dostęp do usług w chmurze wymaga połączenia z Internetem i podlega wszelkim ograniczeniom regionalnym przedstawionym w Warunkach korzystania z usługi.

Partnerzy handlowi są niezależnymi podmiotami i mogą ustalać własne ceny. Ceny u poszczególnych partnerów handlowych mogą się różnić. Prezentowane zniżki i oszczędności bazują na sugerowanej przez Autodesk cenie detalicznej (SCD) wybranego produktu (bez podatku). Sugerowana cena detaliczna Autodesk ma wyłącznie charakter informacyjny i nie musi być podana w walucie lokalnej. Rzeczywista cena detaliczna jest ustalana przez sprzedawcę wybranego przez klienta i może ulegać zmianom w zależności od wahań kursów walut.

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot, Showcase, are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.

© 2020 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.