Subheadline

Twoja droga do sukcesu projektu jest usłana cyfrowymi rozwiązaniami

Nadążaj za rosnącymi wymaganiami w zakresie projektowania dróg i autostrad dzięki modelowaniu informacji o budynku (BIM). Rozszerz umiejętności cyfrowe, aby skrócić czas projektowania i ograniczyć poprawki dzięki lepszej komunikacji i procesom opartym na współpracy.

Image courtesy of lorem ipsum

Asset caption

Digitalizuj cykl projektowy

Łatwo łącz etapy planowania, projektowania, budowy i eksploatacji w całym cyklu projektowym. Dowiedz się, jak procesy modelowania cyfrowego umożliwiają Tobie i Twoim zespołom bardziej efektywną współpracę z użyciem zagregowanych danych projektowych.

Image courtesy of lorem ipsum

Projektuj drogi z myślą o ich otoczeniu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

 • Połącz dane BIM i GIS, aby zapewnić kontekst przestrzenny

  Włączenie otaczającej infrastruktury w projekty jezdni nigdy nie było tak proste. Dane BIM i GIS pomagają ograniczyć liczbę błędów i poprawić precyzję wykonania projektu na każdym etapie.

 • Projektuj jezdnie z uwzględnieniem uzbrojenia

  Projektanci z Genui mogli pomyślnie przebudować jezdnię, unikając przy tym uszkodzenia już istniejącego uzbrojenia i systemu odwadniającego, gdyż z pomocą przyszła im technologia BIM 3D, dzięki której mogli stworzyć kontekstowy model otoczenia projektowanej jezdni.

 • Połącz drogi z projektem mostów i tuneli

  Projekty mostów i tuneli są z natury złożone z powodu konieczności ich połączenia z przebiegającymi w ich pobliżu jezdniami. Dlatego też ważne jest, aby zespoły miały otwarty dostęp do danych, co pozwoli na ograniczenie liczby błędów i sprawne wykonywanie projektów.

Asset caption

Webinarium: Droga ku przyszłości jest usłana cyfrowymi rozwiązaniami

Dołącz do nas i obejrzyj webinarium The Road Ahead is Digital (Droga ku przyszłości jest usłana cyfrowymi rozwiązaniami) poświęcone projektowaniu dróg i autostrad, na którym nasz zespół specjalistów branżowych przedstawi rysujące się trendy i możliwości dla dostawców usług inżynieryjnych oraz omówi koncepcję technologii BIM i napotykane codzienne trudności. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz lepiej realizować projekty.

Image courtesy of lorem ipsum

Zobacz, jak klienci korzystają z cyfrowej realizacji projektów

 • BUDOWA AUTOSTRADY Z POSZANOWANIEM ZASAD ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU PO RAZ PIERWSZY W EUROPIE

  Story headline

  Wykorzystując technologię BIM do budowy autostrady z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, która usprawni ruch bez szkody dla lokalnego środowiska, projektanci mogli widzieć naturalne otoczenie projektowanej drogi.

  Image courtesy of lorem ipsum

 • Przebudowa wiaduktu Alaskan Way Viaduct i Seawall, Parsons Brinkerhoff

  Story headline

  Technologia BIM umożliwiła firmie Norconsult szybką realizację budowy 24-kilometrowego odcinka w ramach projektu nadbrzeżnej autostrady o długości prawie 1100 kilometrów przy ograniczonym wpływie na środowisko.

  Image courtesy of lorem ipsum

 • Przezwyciężanie trudności w założonym projekcie węzła drogowego dzięki technologii BIM

  Story headline

  Chongqing Architectural Design Institute of China powierzono przebudowę węzła drogowego Wutaishan. W obliczu wielu nakładających się problemów narzędzia BIM 3D przyspieszyły realizację złożonego projektu.

  Image courtesy of lorem ipsum

Asset caption

Określanie otwartego standardu danych

Wraz z przejściem na otwarte standardy danych w usługach BIM 360 Docs i Autodesk Docs są teraz dostępne procesy zapewniające zgodność z normą ISO 19650, co ułatwia zespołom efektywne konfigurowanie, porządkowanie i dystrybuowanie dokumentów w całym cyklu projektowym.

Image courtesy of lorem ipsum

Przejdź na cyfrową realizację projektów

Wypełnij formularz, a przedstawiciel Autodesk wkrótce skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o tym, jak możemy Ci pomóc osiągnąć sukces w zdigitalizowanych projektach.

 

Dziękuję za zainteresowanie