Autodesk Community

Autodesk Community to globalna sieć połączonych klientów, partnerów i pracowników, którzy wzajemnie się uczą, doskonalą umiejętności zawodowe i wprowadzają innowacje w swoich branżach. Programy społeczności Autodesk Community pomagają wszystkim się łączyć, rozwiązywać problemy, dzielić się wiedzą fachową i osiągać korzyści biznesowe.

Do you have questions about working remotely or collaborating while using Autodesk products? Visit us every Tuesday for Community Office Hours!

Przyłącz się do społeczności Community

 • Pierwsze kroki na forach

  Pierwszy raz na forum? Zapraszamy! Zapoznaj się z odpowiedziami na często zadawane pytania, aby rozpocząć korzystanie z forów, poznawać najlepsze praktyki i dowiedzieć się, jak opublikować pierwszy post.

 • Wartość społeczności

  Dowiedz się, dlaczego warto należeć do społeczności Community. Miliony klientów mają dostęp do pomocy technicznej, odpowiedzi i innych informacji.

 • Fora

  Dołącz do grup poświęconych danym produktom, aby uzyskać odpowiedzi na pytania techniczne, wsparcie i porady.

 • Media społecznościowe

  Utrzymuj kontakt z firmą Autodesk na wszystkich dostępnych platformach społecznościowych. Bądź na bieżąco z informacjami o najnowszych produktach, nowinkami i wydarzeniami.

 • Dołącz do grupy użytkowników

  Znajdź grupy użytkowników, grupy programistyczne i grupy online, aby zdobywać informacje, nawiązywać kontakty i dzielić się wiedzą.

 • Autodesk University

  Odwiedź witrynę AU, aby poznać społeczność użytkowników i sesje na żądanie prowadzone przez koleżanki i kolegów oraz czołowych ekspertów firmy Autodesk.

Społeczności branżowe

 • Architektura, inżynieria i budownictwo

  Bierz udział w dyskusjach branżowych i przekazuj wzorce postępowań innym inżynierom, architektom i projektantom.

 • Projektowanie i produkcja

  Bierz udział w dyskusjach branżowych i przekazuj wzorce postępowań innym inżynierom, architektom i projektantom.

 • Media i rozrywka

  Bierz udział w dyskusjach branżowych i przekazuj wzorce postępowań innym inżynierom, architektom i projektantom.

Witamy klientów firmy ${RESELLERNAME}

Aby zapewnić sobie pomoc sprzedawcy, należy się zarejestrować

Wyrażam zgodę na to, aby firma Autodesk udostępniła firmie ${RESELLERNAME} moje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, co pozwoli jej zapewnić pomoc techniczną związaną z instalacją oraz wysyłać mi wiadomości marketingowe.  Rozumiem, że Sprzedawca będzie stroną odpowiedzialną za sposób wykorzystania tych danych i zarządzania nimi.

Adres e-mail jest wymagany Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.

${RESELLERNAME}